Пазар

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от milkoga1 на 12.1.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ако за теб специално ще е ок да напиша нещо от сорта "Леле колко си права, верно е много утрепан 10-ти пазар!", приеми че съм го написал :) Сега има ли мир? :)
     
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    е то пък докато си разменяме реплики взели че ми купили единият кон утивам да пускам още 1 xDxDxD
     
    milkoga1 и fermer4etoo1970 харесват това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Явно съм ти на късмет! :D:D:D
     
    milkoga1 харесва това.
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ама ти кат имаш толкоз излишни,вземи метни няколко, аз няма са разсърдя.;) За подарък де.....
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    явно ДА
    де да можеше да се подаряват и селекций щеше да е супер щях да бъда най доволната можеби в саита с най сладките съседи които имам по едничко да ми менкат на ден нямаше да им се сърдя
     
    milkoga1 харесва това.
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    [​IMG]

    Пхахахаха, явно и ти на мен... Ще трябва да почерпя! :)
     
    [[Fermerkaa]], .water., DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    само слончето ме прескача мен
     
  8. БашФермер

    БашФермер Генерал

    защо се хващаш за дребни неща и ядосваш такива, които вече се сблъскват с проблема, който ще застигне всички, неизбежно е. колкото и да се правиш на разбирач - не си. убягват ти основни похвати във фермата. да напомням ли култивирането, реговете, други благинки?!?!? за някои дори си спорил, защото на моменти не хващаш логиката...не искам да съм груб, НОООО така както добре боравиш с твоя пазар, както се изрази, дали аз не боравя добре с моя и не си го познавам из основи, след като за теб е добре, а аз месец не съм продавал нищо и имам само разходи.
    като ти гледам кеша не мога да не попитам кога последно похарчи 500-600-700 милиона? за какво? или си ги държиш ей така да си имаш? можеш да ми кажеш, че се справяш добре и познаваш пазара си когато без проблем инвестираш и не ти пречи да заложиш голяма сума, без да се притесняваш, че фермата и пазара ти ще я покрие. за тези селекции имаш ли на идея колко пари се влагат, че да смяташ средното? има моменти когато трудно се избиваш дори!
    аз до преди седмица бях с повече от твоя кеш, сега съм с милиард 300 и нещо, но след седмица ще съм пак над теб и както искаш ме наричай - луд или колекционер, но точно това е играта да въртиш, да има тръпка. като трупаш кво? до сега ако само трупах да съм в топа на пенитата, но ква ми е тръпката? така, че не й смятай милиона нагоре или надолу, защото тия неща стават с големи вложения и е права да се ядосва, а не със стискане.
    за мен това са добрите играчи, които не гледат какво ще вземат и колко ще дадат, а да напредват с прогреса в играта, нали затова са тия куести? щото сега съм 700 милиона под теб обаче в читалището ми е чистка имам 9 куеста останали за луди бройки растения, които няма на пазара и ги сея и всичките 9 са наполовина, скоро няма да ги има, а твоя кеш дали ще стигне, че и да остане и да си успешен в тези неща? не е работата само да се къта и да се смята, а да прогресираш.

    ето днес пуснаха 2та куеста за разсадник и манифектура, ти видя ли стойностите, които се искат на селекциите? аз си ги минах без проблем, щото за мен това са смешни цифри и предпочитам да слагам в куести, отколкото да продавам на безценица.

    в тази игра трябва да има прогрес, не просто да си сеем марули, затова има и куести за напреднали майстори и тем подобни. тук са останали няколко стари играчи, които знам, че са супер прогресивни и борят играта по всички фронтове, а не стискат - ни пенита, ни ресурс, ни знания - дан, мунци, торнадо са в топа.
     
    Последно редактирано от модератора: 12.4.18
    ZORBA13 и DILQNADELI харесват това.
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Човек да не сподели нещо... Както писах по-горе, много е странно, как така успешно те фрустрирам?! Не съм имал никакво намерение да ядосвам никого, завърза се разговор, предположих нещо и познах. Не съм правил коментари като Хари например, че цените са безбожни, нали? Него обаче не коментираш, защо ли... Гледам задаваш си сам някакви въпроси и сам си отговаряш, правиш си някакви твои си предположения и на база на тях градиш някакви твои си хипотези за начина ми на игра, за напредъка ми, характера ми дори нищиш, какъв човек съм отсъждаш, без нито да познаваш играта ми, нито пък мен. Много ме забавляваш с всичко това, честно! :) Желая ти от сърце жив и здрав и все така успешен, все така стар и мъдър като библията! Поздрав най-сърдечен, драги ми Смехурко! Твой приятел вечен: Весел Патиланчо :)
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Браво ,доста пари си събрал:)
    Но ако покажеш и снимка ,че 98 процента си завършил куестовите в читалището,защото тези пари след една година ,ще има хора ще ги вадят за един ден,а сега доста си се трудел за тях:)
    Държа някаква малка сума винаги да имам,другото купувам винаги стока,по добре на склад да имам стока отколкото пари.
    Пудрата съм е купувал за жълти ститинки .:p
    Няма смисъл от излизшно напрежение:):)
    Преди малко ми се роди едно летящо слонче;);):):)
     
    Последна редакция: 12.4.18
    daniva76 и DILQNADELI харесват това.
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    браво комше сега само и при мен остана да долети това слонче но от месец само саксийки ми дава:cry::cry::cry:Да така е ето 10 милиона само за 5 минути направих 20 подаръка само чатнита или мармалади от новите ето ти ги 10 бързи без труд милки пари се правят лесно но да играеш е трудно важно е игра да става да се впускаш без страх да рискуваш да експерементираш да опитваш това е за мен играта
     
    Последна редакция: 12.4.18
    -niksan- харесва това.
  12. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    мале комше ти направо съдираш по три кожи :),20мл това са много пари бре,аз толкова и на снимка не съм виждал
     
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Може би ще трябва валутен борд да въдедът,да премахнат по някоя нулаxDxD
    Спокойно и при теб ще дойде слона мой приятел:):)
     
    DILQNADELI харесва това.
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    на Хари съм отговорил с първия си пост, с въпроса - да не искате да ги подарява? ама изказването на Хари беше просто мнение, мина и замина, а ти не спря да чоплиш. и понеже не ти харесват въпросите реши да го обърнем на карнавал ;) червения нос определено ти отива.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Мхм, за мен червен нос, за теб звънче.
     
  16. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ето виждаш ли, стигна до червения нос, другото просто го подмина. ей така не спря и да дразниш с единия милион. отговори явно да не чакам, заседна на карнавалната тема.
     
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Е, какви отговори очакваш, нали умееш сам да си отговаряш?! Нали съм ти кристално ясен?! Я виж колко не грубо, а фино и деликатно си ме обрисувал. За финален акцент и червен нос ми закичи, с което буквално ме разтопи от умиление! ... Само не разбрах, дали трябва да козирувам или трябва да се просна в краката на Ваше Баш Величество... Съжалявам, но не се научих нито на устав, нито на дворцов етикет.
     
  18. .water.

    .water. Адмирал

    Има ли един пост Баш, в който да не изтъкваш какво и по колко имаш жив и здрав да си все да имаш ,но не на всички им е преоритет веднага да изпълнят появил се някакъв евент . И ако похарчиш 500_600 милиона ,какво се случва!?Това ,че хората не пишат какво и колко имат и са похарчили не значи ,че нямат.Да не би да има някаква надревара кой има празно читалище и най-много търкалца?Всеки преценява как да играе и как да се развива в играта и как да прогресира.Като е решил някой,да изкарва пари от селекции първо да премери риска после да ореве форума и да създава излишно напрежение.И незнаех,че добрите играчи се определят по кеша комерсиални до край!!!В тази игра за мен има двама добри играчи Муши и Мунци хора,които ще ти дадат добър съвет ще отговорят на въпросите ти и ще ти помогнат ако могат винаги с готовност .От теб не бих поискала и капка вода дори да умирам от жажда сигурно ще ме попиташ преди да ми дадеш имам ли няколко милиона да си я платя.
     
  19. БашФермер

    БашФермер Генерал

    само това ще коментирам - след като всеки сам решава защо някой трябва да го съди, пресмята и сочи с пръст за колко продава? не е ли това също собствено решение? аз никъде не видях никой да реве, а да споделя и да пита при другите как е. виждате това, което искате да видите.

    фермерю, виждам, че с право още преди месеци хора писаха за теб. аз на няколко пъти се опитах да потуша пожара и да не влизам в разпра с теб, но явно са били прави ;)

    тук не виждате повече от носа си, по отношение на играта ;) да, зле звучи, може да минете да ме поплюете след това, но е така. щом заседнахте на милионите и не разбрахте кво питам и защо проблема си е единствено ваш, за мен остава да се посмея :)

    интересно защо след първия ми пост, в който не се обръщах към никой, а говорих общо само ти фермерю се разпозна и почна да се пениш, що някой друг коментирал не се разпозна и той :D
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ако визираш мен си в голяма грешка има разлика да кажа пазара е скапан и да оревавам форума напрежение не се и опитвам да внеса никуму а кои колко е играч за единият ти идол ще се суглася и аз с теб за Мунци но с лед него слагам и мечката и Баша от тях мога да се поуча за всичко което не ми е понятно а за селекцията съм обедена че те бия по всички параграфи и не само за нея отглеждам от всичко и то в основната но да преоритет ми е да селектирам харесва ми да похарча всеки бум по 13 евро за храна и да си правя малки опитчита а резултата съм го качила на показ е та как мислиш дали хленча или съм предоволна ще ти отговоря аз предоволна не се страхувам и никога не съм казала моля пратете ми че нямам или не мога да си го купя може моят пазар да е скапан но за сметка на него имам други яко поддържащи ме винаги на ниво пазари но мисля че е без значение това или ти не си доразбрала какво се опитвах да кажа или просто не искаш да разбереш ето и един елементарен пример на всеки пазар пеперудата е над 35 хиляди а на моя е 22 на 10 ти пазар няма развиване така да го обесня няма значение дали е овес животно плод на дърво или селекция никой не купува или сме най работните събрани на 10 ти пазар че всеки си произвежда или сме най бедните по мп...Колкото до Мунцито попитай го той е запознат с моята ферма познава я повече и от мен самата как е да си пласиор на него тъпчиш на едно и също място без крачка напред това е положението
     
    Последна редакция: 12.4.18
    sm0uk3r71 и БашФермер харесват това.