Пазарен площад Farmerama

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 15.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. suzy-mar

    suzy-mar Стажант

    а короната как да получа ! не ми пада при обиране като гнома - явно се купува ама монети има при събитието с включена корона!!как се получават тея работи няма корона няма монети как да се сдобия с това парадокс е явно???
     
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Слага се на полето цъкалка бутик цветна корона,обира се на 6 часа
    от там ти се падат по 3 броя,търси при вазичката.
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    xD
    От стрес ще да еxD
     
    SKATAVKATA, kakata13, esz102 и 2 други харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Декорацията "Бутик" Цветна корона" ще остане ли след края на евента в играта и с какви параметри ?
     
    arseniq1 харесва това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като гледам, май ще я качим на реда.
     
    arseniq1 харесва това.
  6. pepa551

    pepa551 Анализатор

    При мене има, но цените са като от бяла лястовичка xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, kakata13 и 2 други харесват това.
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Добро утро,

    Предмет
    Бонус
    Време
    Размер
    [​IMG]
    Бутик „Цветна корона“
    всеки играч получава 1 бр. в началото на събитието
    3 Цветна корона*
    600 ТО/ТрТО​
    06:00 ч.​
    1x1​
    * Само по време на събитието
    Може да се намери и в тази тема :Предмети и награди 2019 г.
     
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тук ситуацията ми се вижда доста по-засукана. :sleepy:Ред, като ред - сандъци и ТО - нищо забележително. Но 12 броя декорации, които дори не се слагат на реда, пък и колко ли от тях ще вземем. :wuerg:Сигурно е сметнато, но все пак положението с венеца - на час по лъжичка е доста изнервящо, растение "под час" и оскъдно количество гномчета. От днешната ми позиция 475 монети със звезда за вземане на реда, ми изглежда като химера. :oops:Ще видим.......... на 11 задача от прасето с дините се вземат най-много монети - многократно. Успех.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Аз лично ще вземам само реда и стикера от тоя магазин, другото не ме интересува. Декорациите като не са за редичка не ги вземам.
     
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За мен в този куест примамливи са ъпгрейдите за Къщата. За тях трябва да изпълним от 1 до 9 задача на всичките шест сергии. Монетите, които ще спечелим, са достатъчни за редчето и каквото там още има в магазина, без предметите, даже за някоя цветна корона остават.
    Но всеки играе неговата си игра и гледа от неговата си камбанария.
    Лично - необходимите гномчетата почти ги събрах, но още дълго имам да бучкам китки и на баха, и на специалното поле. Но и събитието продължава още 10 дни и нещо, време има предостатъчно.

    П.П. Една бърза сметчица направих - с варианта да си играем само със прасето и така да вземем редичката не си спестяваме копане на специалното поле или събиране на гномчета, спестяваме си само копане на второто растение. Всеки да си прецени кое е за него по-удачно - две китки и ред и ъпове или една китка и само 1 ъп и ред.
     
    Последна редакция: 18.5.19
    milena7004, ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    Само до ъпгрейдите играя и аз, но бавничко вървят нещата - едва втория ще взема при следващото бране тази вечер. Такива проточени във времето събития направо ме влудяват. Какво им пречеше да е за по-кратко време и с по-малко на брой растения и изскачащи?
    Балонените цветя обаче ги предавам веднага след обирането, всички, та така дават на аванта от време на време по 3 бр. 3-3, все е нещо. В тая криза, в тоя "психодиспансер" и 3 пъти на ден да ми дават по 3бр. цветя, си е направо супер. xD
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Понякога и аз предавам така. Но тук предаването е от най-неприятните ми - цъкаш на всяко едно и т.н.
    Отделно не искам да загубя представа какво още имам да отглеждам.
    Че предавам като събера за цяла една сергия.

    ПП1 Няма да взема ъп тази вечер, чак утре. Но си се придържам към 4 бранета в денонощието на всичко накуп, така ми е по-лесно. Не виждам смисъл да се юркам, да ставам по никое време и т.н., че си играя лежерно, между реалните задачки/ занимания. Бърза работа нямам нито на баха, още повече пък на специалното поле xD.

    ПП2 Този път акото май ще счупи всички рекорди. (Не съм от купуващите или продаващите в момента, само за сведение надниквам xD на пазара.)
     
    Последна редакция: 18.5.19
    -silvieva-, ПЕПЕЛЯШКА, staneli и още 1 човек харесват това.
  13. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Утре ще смятам докъде съм с тръбите,а гнездата и храстите са готови и чакат за скокливчета. А и аз предавам квото обера от цветята и чакам за премиалните,все е помощxD
     
    -niksan-, [[Fermerkaa]], mimi123123456 и 4 други харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За жалост, все още не съм събрала монети за реда:oops:.
     
  15. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    До тук взех 2 от ъп-овете и имам 186 от нужните ми 475 монети.:cry:
     
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    При мен акото удари квота 8500,спрях да купувам:cry:
    Добре че торището е развито на 1850 и съм се запасил:)
    Не си само ти :cry::cry:
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  17. dida6363

    dida6363 Подрастващ автор

    някой да знае къде да намеря тия обори нямаги в специални там има само цъкалки
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За какви обори става въпрос?
    С това събитие няма награда обор.
     
  19. 6363dida

    6363dida Стажант

    за монетите с звезди
     
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И какво за тях?
    Да не би да те объркват наименованията на предметите и да си очаквала нов обор? Напр. гнезно за пиленца?
    Няма награда обор в това събитие. Всичко в раздел Специални в магазина е предмети, независимо от наименованието.