ПРОБЛЕМ С НИВОТО НА ФЕРМАТА

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от ZORBA13 на 21.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    Кога ще бъде оправена лентата с точките опит-.-
     
  2. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Подобен проблем и със -Животновъди- във читалището .Бях предала някоя бройка животни.Кво правим-ID:47 100 985
     
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Точките се отчитат правилно, липсва само оцветяването на лентата. Очакваме този проблем да бъде отстранен скоро.
     
  4. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Благодаря звездичке
     
  5. LadySissy

    LadySissy Подрастващ автор

    това важи ли и за барометъра на нивото. защото там при мен не се оцветява в зелено....
     
  6. Да, важи, проблемът е визуален, точките са наред.
     
  7. gu6i

    gu6i Стажант

    ID7148242 минах ниво на Бахама а ми няма бананите все пак това са много точни и да ги няма не е хуваво помогнете ми
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, минато е нивото на този акаунт на 26.11 към 23 часа и са начислени 5 златни банана...
     
  9. mimi71-

    mimi71- Стажант

    Здравейте. При мен все още не е отсранен с показването до къде съм стигнала на нивото. Показва ми това, точките които съм натрупала от получаването на проблема, т.е. към момента ми се губи около полвин 87 ниво. Ще може ли да се оправи или просто да преглътна и да продължа да играя?
     
  10. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Начисляването на точки опит не е спирало и не е имало проблем с това. Единствено зелената лента не беше оцветенеа.
     
  11. mimi71-

    mimi71- Стажант

    Не мога да си обясня как тогава полвин ниво 87 ми се загуби/не ми се показва все още/, а сега забелязвам, че отново спря да се показва нивото на лентата. Благодаря предварително за съдействието.
     
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Нивото на лентата при мен се вижда добре (малко по-малко от половината до следващото ниво).
     
  13. mimi71-

    mimi71- Стажант

    Да но си стои така от доста време, а се развали някъде точно в това положение. И това, което виждате е от второ начало на ниво 87, ясно е че някъде толкова съм го загубила, но дано да не се повтори същата ситуация............... Извинявам се за обърканите обяснения, ноооо не се сещам по друг начин как да го обясня. Благодаря за съдействието.