ПРОБЛЕМ С КИНОТО

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от rosen__pz1637 на 14.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    При мен от 2-3 дена излиза задача за изпълнение , но уви не се стартира *ТАМЪН ТИ СЕ СТОПЛИ ДУШИЧКАТА И НА БИТПОЙНТА МУ ИЗГАРЯ ЖИЧКАТА*.
     
    -галатея- харесва това.
  2. LadySissy

    LadySissy Подрастващ автор

    току що гледах филм в киното, но не получих точки за това. ще проверители?

    ид 25170255
     
  3. adibobi

    adibobi Напреднал

    adibobi ID: 19657210 - три пъти гледах филм на уницеф за едно момиче което си направи прожектор за филм и не ми се начислиха точките за филмите - и за трите
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    при мен проблема е по-гаден;
    дава ми задача, изпълнявам я и като започне да се върти да ми каже, че е готово и забравя да спре:mad:и така не можах да стигна до точките:mad::mad::mad:
     
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Учудвам се че все още някой разчита да гледа клип,сигурно от половин година не съм опитвал :)
     
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    след толкова много копане се полага и малко почивкаxDxDxDхората отиват на островите да отдъхнат, а ние и там копаме:mad:едното кино ни остава, но там пък ядове:(
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Обзалагам се че като опрем до единия есемес там няма никакви проблеми :),едва ли ще изпише че няма да ти вземат парите,уж нов "герой" сложиха пък пак същите номера :)
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    за съжаление мноооого си прав:(всичко опира до реалните пари:(
     
  9. miro-6262-

    miro-6262- Прохождащ

    Здравейте,може ли някой да ми каже какво става с киното:(нищо не разбирам ?????????:(:(:(:(БЛАГОДАРЯ!!!!!!
     
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    какво има за разбиране:(няма киноооооооооооооо:mad:
     
    nefertiti харесва това.
  11. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    нито на Мозила нито където и да е не става, кино няма, как някои гледат не знам. нека модераторите да вземат че за кажат нещо...

    киноооооооооооо нямаааааааааааа..........
     
    Последно редактирано от модератора: 10.12.14
  12. alekxrashkov

    alekxrashkov Прохождащ

    Гледам кино всеки ден ,обаче ефект никакъв!!!Няма пари!!Моля,бих те ли проверили?Благодаря.ID 43081865
     
  13. anetadim

    anetadim Прохождащ

    аз сьм си в Бьлгариа и гледам кино 2 пьти в годината
     
    Последно редактирано от модератора: 23.12.14
  14. mimi-m

    mimi-m Подрастващ автор

    Можехте поне за празниците да ни пуснете кино. Толкова ли не се намери нито един рекламодател ?
     
  15. -kleiamandes-

    -kleiamandes- Стажант

    Фалш!
    Смешно е че изобщо го има.мисля че е по добре да го премахнат,да съъберът рекламодатели и тогава да го пускат.Веднъж на месеца за два дена с по едно клипче две звучи подобре отколкото ежедневно без клипче ХАхАхА