ПРОБЛЕМ С БАНКАТА

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от *GRACIELA1616* на 24.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. *GRACIELA1616*

    *GRACIELA1616* Младши експерт

    НЕМОГА ДА СИ ЗАКУПЯ "НОЩНА МОРА" - ХОВИЯ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ. ИМАМ ПАРИ ПО КАРТАТА, НО МИ ДАВА СЪОБЩЕНИЕ За съжаление транзакцията не можа да бъде осъществена.
    Моля, използвайте друг начин на плащане.
    ID: 8754906
    МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Нямаме информация за проблем с плащането за тази оферта.
    Ще те помоля да пишеш на на пеймънт съпорт https://ssl.bigpoint.net/paymentsupport/
     
  3. *GRACIELA1616*

    *GRACIELA1616* Младши експерт

    благодаря, проблема вече е решен
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Видях, че си закупила яйцето и е начислено. Честито, радвам се за крайния резултат.:)
     
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Платих вчера(27.10.2014) чрез банков превод новия домашен любимец,та въпросът ми е кога трябва да го получа приблизително.?
     
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Обикновено превода отнема м/у 3 и 5 работни дни.
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Това означава ли че е възможно да не се вместя в срокът или все пак се зачита кога е направено плащането а не кога е усвоено,и още нещо платих с един превод за двата си акаунта,надявам се това не е проблем,поне служителите на Райфайзен банк ме увериха че са посочени двете основания за плащане и само получателят трябва да си направи трудът да ги разчете:)
     
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Не искам да те разочаровам, но при сборно плащане обикновено има проблеми. Какъв е в крайна сметка резултатът нямам наблюдения, но когато плащанията са сборни и се обработват автоматично, не се отразява коректно.

    п.п. Това е и отразено в данните за плащането в банката в играта:
    Колкото за срока, офертата е до 31-ви, според мен това няма да ти е проблем.
     
    Последна редакция: 28.10.14
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Не съм правил сборно плащане да речем за супер тор за супер храна или лалота,все пак не разбирам щом за банката няма проблем защо за вас да има,основанията са вписани,нали не очаквате ако си плащам за 10 акаунта да платя поотделно по 3 лева за превод,мисля че не е коректно от ваша страна да не спестявате поне тези средства на нас,все пак играта съществува благодарение на нашите плащания,нищо ще видим дали ще ми бъдат начислени предметите и ако това не стане най вероятно пак ще чета в електронната си поща"Здравей,приятно ми е Невена" :)
     
  10. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако има проблем ще е нужно да се обърнеш към "съпорт -проблеми с плащанията".
    Както казах, ако плащанията се обработват с програма, то тя едва ли може да раздели номерата в основанието. Това е мое предположение, нямам информация как точно се обработва сметката на Бигпоинт.

    п.п. Надявам се пазиш бордерото за плащането, ще ти трябва.
     
  11. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    аз платих още в петък за дом.любимец преведох от била пари и още не съм го полу4ила,остава ми само да го 4акам
     
  12. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Разбира се че го пазя,а едва ли е автоматична програма иначе едва ли трябва да се чака по толкова дни,както казах ако не ми бъдат начислени нещата ще си подраскаме с теб и по електронните пощи,хубава вечер и доскоро:)
     
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Здравейте може ли някой да ми помогне,писах на съпорт но нямам отговор от тях,на единия акаунт на моята приятелка пристигна яйцето на мората+180 лалота който не са поръчвани,явно е станало объркване,моля все пак някой да помогне.!!
     
  14. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Когато отговориш отново на съпорт, прикачи бележката за плащането. От тук друго не можем да направим.

    п.п. и не използвайте извънредните ЛГ, за да може да се извърши кореция , ако колегите преценят че е възможно .
     
    Последна редакция: 29.10.14
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Направих им снимка с бележката по плащането,а то че да не използвам гулдените е близко до умът,надявам се че корекцията ще бъде сторена,иначе не знам как смятат колегите ви но даже и гулдените не са наред защото изчислено 11.72лв. не са 180 гулдена и от тях са поспестили малко :)
     
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Здравейте след няколко дни чакане и разменени писма с съпорт днес ме увериха че ще се оправят нещата но вече 7 часа никакви действия не са налични,ще помоля да проверите кога все пак ще се предприеме нещо по въпросът ми с объркването на плащанията ми,тоест трябва да изземат грешно начислените гулдени в единия акаунт-Играч: SeXy_CaTID: 18935807,и да начислят предметът в другия акаунт-Играч: BiG_BeaR73ID: 17021966,понеже срокът изтича за сдобиване с "Нощна мора" та да знам на 100% дали тези корекции ще бъдат сторени.!?
     
  17. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Е що се абиш?
    Ще те метнат на пеймънт съпорта:)
    Директно драскай, не си губи времето у форумето.:)
     
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Мислех че някой ще ми отговори не знам какво трябва да стори човек да го отразят.??????????
     
  19. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Както вече по-горе писах, евентуална корекция на този проблем може да се направи от съпорт. Тук екипът няма възможност и достъп да го провери или поправи.
     
    Торнадо73 харесва това.
  20. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз не се надявам на друго действие от ваша страна освен да ги попитате за процесите по моя проблем,надявам се че поне комуникация с тях имате нали,искам да знам корекциите на 100% ли са сигурни.?