Оферти за любимци

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от -niksan- на 9.7.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ще се съглася с това че инфото при теб е по голямо, но няма как да ме убориш в това на какъв принцип се пуска дадена оферта както и да е няма да споря ще те помоля да провериш моята оферта кога изтича че таймер аз не виждам
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Май на кафе трябва да ти гледат кой ще остави ИД?
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Изобщо не държа да уборвам някой, само моля да не се подвеждат играчите. Наливане или не в дадена ферма не е от значение.
    Аз нямам достъп до офертите Ви в банката както и до личните данни.
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Дадоха ми в двете ферми по едно яйце на кълвач и по една цъкалка, която за 20 обирания дава по един билет за парти врътки. Не можах да я намеря да напиша как се казва :) Другите неща също бяха добри. СТ, СХ, мими тор и не помня какво още. Не се сетих да снимам ;) Доволна съм и, благодаря на БП :)
     
    [[Fermerkaa]] и dedoto харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Унищожител на червеи се казва въпросната цъкалка.
    (Като не можеш да откриеш нещо такова - пишеш в търсачката (+) и ти излизат разните цъкалки със определен брой обирания.)
     
    [[Fermerkaa]], dedoto и .TAINNA. харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    безценна си Муши, благодаря :inlove: Два дни кръстосвах града напред-назад та за много неща не се сетих :oops:xD
     
    mushnu4ka харесва това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    http://prikachi.com/images.php?images/962/9604962L.png
    качила съм снимка в горният ми пост в кой краи е този таймер или няма или аз не го виждам-ID: 47932786
     
  8. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Не зная тук не виждам час, ако някой има оферта да каже. В таймера няма ли, просто предполагам. :oops:
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. jasi781970

    jasi781970 Активен автор

    Офертата валидна до 1ден, 15ч.
    След изреждане какво съдържа пакета за подкрепа, най- долу е срока за валидност на офертата .
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Това дали наливаш пари или не няма никакво значение за офертите .Едва ли някой налива кинти в сателитки ,но и там доволно се получават оферти.Особено за калинките по няколко пъти.
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Не при мен таймер няма
    Благодаря
     
    milkoga1 харесва това.
  13. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Ако знаех къде точно е проблема или тя знаеше, нямаше да пише тук. За това ти написах, че не е от това и е така защото ти твърдеше, че няма предложения, защото не е купувала лалогулдени, а аз мога да ти кажа, че е купувала лалогулдени, пакети, редове и любимци. Дори и преди години си е купувала, а до сега никога не е получавала такава оферта, докато при мен сигурно 5-6 пъти е имало. Сега от това което ти обясних е логично, че не е от това проблема. Дано да си ме разбрала... :)
     
    milena7004, .TAINNA. и стефи_27 харесват това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    xD Проблем, ти вярваш ли го това?
     
  15. стефи_27

    стефи_27 Подрастващ автор

    То се иска акъл да го разбере ,много добре си го обяснил :):)
     
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Диляна ти май целенасочено си държиш на твоята версия, няма нужда да се налива излишно напрежение сред играчите с неверни тези. Ще помоля това да спре. На всички ни е ясно отдавна, че си наливащ играч, но има и други такива без това натъртване. Теория ли, фантазия ли или нещо друго няма нищо общо с реалноста.8)8)
     
    -niksan-, milena7004, Doremi и 2 други харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    За първи път получавам оферта и то в двете ми ферми. В сателитка само веднъж ми се падна миналата година :)
     
    -niksan- харесва това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Изложи ти твоята теза, обясни дайте логичен отговор на какъв принцип се делят хората и не не изтъквам колко наливам напротив от половин година дори и не играя почти съм я зарязала фермата и нямам и намерение да наливам вече но не ме карай и ти да вярвам все още че има 'дядо коледа'
     
  19. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Някъде казах да ми вярваш ли, единствено казах да се спре с тази теория, че не е вярно и няма нужда да всяваш смут.
    Спирам и ще помоля с тази теза да се спре.
     
    -niksan-, milena7004 и Doremi харесват това.
  20. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Голям парад пак. Останах без въздух, докато чета. Ама карай...:eek:
    И на мен ми е любопитно защо никога не съм имала подобна оферта. Явно не съм от богопомазаните. :)
     
    .TAINNA. харесва това.