Относно ъпове в инвентара

Дискусията в/ъв "Общи проблеми" е започната от gift777 на 24.1.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    Имам нужда от помощ от екипа. Попадам в склада на едни ъпдейти, които не знам защо не съм поставил, а сега опитвам и не става:
    [​IMG]

    Извадих пенелопе. Разходих я из всички полета, но ъпдейтите продължават да са в слада. Нямам време за всички да ги разхождам из фермата. БП бяха обещали ъпдейтите да могат да се правят директно в игрището, в музея, без да се вадят. Нямам много време за игра, затова моля без обитание за патици да ми кажете дали са някакви бъгове които показват несъществуващи ъп-ове или имам някакъв проблем в играта. Моля за помощ :)
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ъпгрейд на пицария 4 броя са от събитието Пица парти 3 преди два месеца и заедно с основата са в инвентара. Ъповете на Прелестната Пенелопеса в повече, защото този предмет е надграден до край и се намира на полето за любимци. Възможно е да е имало грешка преди време... Ботушено бунгало - имаш две основи и два ъпа в склада. Твърд плат, Любител на кафе и Будка за вкусна страховита царевица - основите са в склада.
     
    gift777 харесва това.
  3. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    Благодаря. Ще разгледам, когато имам време. Ако не мога да се справя, ще пиша. Затваряйте :)
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Затварям темата като приключена!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.