Относно рифа..

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от shmatkaaa91 на 17.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Здравейте! Може ли някой търпелив играч да ми обясни какво е това " рифа" , играя от доста време играта с малко прекъсване, но от скоро следя форума... Опитах се чрез търсачката да намеря за какво става на въпрос, но нямах особен ефект. Моля ако някой има търпение и по- накратко да ми обясни :) Благодаря за разбирането... Приятна игра :)
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Рифът ...има се в предвид разширение на фермата,прибавка към островът,по скоро вече някакъв мираж,БП задържат вниманието на играчите с него но едва ли ако изобщо успеят да го пуснат ще е скоро.!
     
  3. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Благодаря :) сега вече съм по-наясно
     
  4. Eli1200

    Eli1200 Познавач

    А, да не е това, защото и аз се чудя!
    [​IMG]
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    за кораловия риф се говори вече над година, все още е проект, за който на повечето играчи им мина мерака да го видят:
    [​IMG]
     
    Мариана07 и shmatkaaa91 харесват това.
  6. koteto9

    koteto9 Старейшина

    няма и да го видим СКОРО така както и разширението ха останалите полета МИРАЖ
     
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аааа,спокойно.Ако не е това лято,ще е другото xD
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 6 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.