Относно бързи работилници

Дискусията в/ъв "Общи проблеми" е започната от koz108 на 8.4.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. koz108

    koz108 Стажант

    Пишете, че днес на 8,04 он 11ч ще има бързи продукти пък ги няма. И няма никакво инфо. Хайде моля ви да го коригирате
     
    .didi2002. харесва това.
  2. .didi2002.

    .didi2002. Подрастващ автор

    Събитието е обявено за 11:00 днес. При мен работилниците се заредиха с обичайното си време.
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Виждам, че събитието е в играта. Да не би да не си презаредила играта? Да не си проверила дали се вижда в лентата със събития и в новините?
    Приятен ден!

    Здравей, няма информация за отложено събитие. В момента го виждам в играта. Презареди ли играта, за да се зареди и събитието?
    Приятен ден!
     
  4. .didi2002.

    .didi2002. Подрастващ автор

    Аз изобщо не бях логната в играта, влязох около 30 мин след обявения старт на събитието.

    Както и да е...премахнах ги и ги заредех на ново.Жалко за ресурсите.
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, все пак е трябвало да провериш дали събитието е в играта. И след това да храниш работилниците. И да алармираш тук, ако го няма. Бъди сигурна, че ако не ние, то някой от другите форумни екипи ще алармира БП, че дадено събитие не е започнало в обявеното време. Съжалявам за случилото се при теб, но в случая няма с какво да помогна. Приятна вечер!
     
    .didi2002. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.