Отзиви по-скоро за форума (няма такъв раздел)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от joujoujouj на 20.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Кому е нужна тази ОЦИ (особено ценна информация) в чаршафа New Profile Posts ?!
     
    НощенБяс, снукърʁбг, pif4o335 и 3 други харесват това.
  2. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Така си и мислех...реторичен въпрос!

    ПП: Чаршафът щеше да е поносим, ако имаше бутон за скъсяване.
     
    pif4o335 харесва това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    На мен лично този " чаршаф " ми е напълно излишен, за разлика от календара в новините, който премахнаха. И не бутон за скъсяване да има ами направо за премахване искам. Като цяло въобще ми липсва старият облик на форума. В него имаше някакъв живец, а сега какво - все едно е пустиня. Ма то и политиката такава доколкото помня - " Кучетата лаят, керванът си върви. " , но накъде никой не знае....
     
    pif4o335 харесва това.
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Хм, че е излишен - излишен е, но...така са решили - опънали са го, затова и казах ще е поне "поносим".
    Новините...не вярвам да пречеха на някого, за удобството - спор няма.
    А старият форум...ееех!
     
    снукърʁбг, pif4o335 и tani1980 харесват това.
  5. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    На мен целия форум ми е излишен, не съм вярвала, че ще го кажа :(
     
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ами то ние сами си го правим бре хора...Верно,че живеца от преди липсва,но не е нещо което не може да се поправи,въпроса е да има желание от страна на играчите.
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 6 други харесват това.
  7. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    Туй чудо нямаше да го видя даже... пълна глупост е спор няма...
    влизам, чета и ходя в които теми ме вълнуват само. Нали форума е с вход свободен...xD
     
    Последна редакция: 23.6.15
  8. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Дали не са е върнали Есалия и Миксо в този форум?!?!???

    Гледам трият се постове, които не уйдисват на БП... та въпроса ми е: лично убеждение, че нещо грешим в преценката си за БП или нещо се е върнал социализма???

    Ако искате да изгоните и дузината обитатели на тоя форум кажете си го направо, лично аз без скрупули ще напусна.
     
    Торнадо73, desi232 и -niksan- харесват това.
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Есалия и Миксо могат да се върнат или да влизат във форума, както и всички останали. ПОстове се трият, когато нямат връзка с темата и се считат за спам. Ако имаш предвид някой конкретен пост, може да поясниш....
     
  10. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Забавна си :) Точно в тази тема кое точно ще счетеш "не за спам" ?!??!?? Може би литературен разбор на личния чат на двама-трима играчи?
    Просто разкарайте този чалга раздел от лицето на форума, забийте го в не'кви дебри форумски, дет' само най-големите ентусиасти ровят и това е... не ни разваляйте вкуса още с влизането у форума...
     
    tani1980 харесва това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Радвам се, че те забавлявам!:)
    Спам или не по темата например е ей този пост
    .
    Чаршафът ако можех да го махна - на драго сърце. Поискали сме писмено, да бъде разменено мястото и Днешните събития да се качат нагоре, като този "чаршаф" слезе най-отдолу, ако евентуално не бъде премахнат, за което много се съмнявам.
    Тази опция е от поне два месеца, как досега не ви дразнеше...
     
    desi232 и xari_myri харесват това.
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    О, вярвай ми, дразнеше - с абсолютната си безполезност! Но понеже дължината на въпросната започна прогресивно расте и няма как да я игнорира човек - направо вади очи, пък и да се стигне до новото инфо в Събитията днес, пак се минава покрай нея, та...
    И да, разговорите понякога излизат от рамките на добрия тон, но процесът е двустранен! Аз поне гледам що годе да запазвам приличие и да не "съскам" ако не са ме провокирали, но и няма как да повярвам, че черното е бяло!
    Е, ще чакаме германците да решат, пък дано се вразумят!
     
    Торнадо73 харесва това.
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Предлагам да вземем да пишем и ние по нещо умно у туй поле у десно,флизам и чета кой кво щял да каже на господ кат го питат,ужъст плъпнаха и проповедници у форумът хохохоо
     
    кратунчо харесва това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xD
     
  15. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ха! Очите ли ме лъжат, или немците са се вразумили и чаршафа са си "изпарили"?! :eek:
     
    Kalina_A харесва това.
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    трай ся ...сигур е бъг,нидей подсеща новаторски настроени колежки и колеги чи ш задраскат на съпорто да опраат проблемя,хехехехех
     
  17. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Трай, трай...лесно е да се каже, ама като не ми се отдава!? 8) Търпението не е качество, с което мога да се похваля :oops:
    ПП: Значи все пак мога да се доверя на очите си ;):D
     
  18. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    О, нееее!!! Пак ли? Човек не може вече и да се зарадва :(
    New Profile Posts


    Що ли ми трябваше?! o_O:mad:
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Явно почистването на публикациите в "любимата" тема не е с голяма трайност и след време пак цъфват автоматично.
     
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ей ти наша радост отлетяла,
    като отминалите в детството лета,
    оставили ни спомени незабравими
    на страст, купони и дъхави цветя....
    За жалост тук това е забранено,
    зарадваш ли се някак неусетно
    за някой техен бъг чудесен
    и ти дадеш му гласност в пост
    веднага вадят голямата секира
    и уви, отново правят те на прост.... :cry:
     
    Последна редакция: 8.7.15