Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Тази сутрин фермата ме изненада >:(
    [​IMG]

    Рефреш и релог не помогнаха. Наложи се затваряне и стартиране отново на браузъра. Играта е по-бавна от всякога. Крайно време е БП или да признаят невъзможността си да се справят и да приключат с играта, или да наемат компетентен персонал, който да върне Фармерама към нормалността. Да бъдат спряни всякакви събития, докато не започне да се играе спокойно. Стига и с тези оферти! БП първо да върне удоволствието на играчите, а не да се подиграва с тях и после да иска пари!!!
     
    koteto9, maqpan4o, petaar1 и 6 други харесват това.
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    при офертите и банката няма проблеми,парите ти ги взима на секундата:):)
     
    petaar1, kakata13, scaregrowII и 4 други харесват това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Не отказвам се за днес да правя каквото и да било във фермата, просто е невъзможно.Ще пробвам следобед евентуално или довечера.Играта във този си вид не струва и една стотинка да се даде за нея, тоест да вложиш реални пари за техника, която си позволявам или пък за нещо друго.

    П.П. През Хром изобщо не зарежда, през Мозила ме оставя само на основното поле и не мога да мръдна от него.Не помага нито рефреш, нито релоуд, нито пък затваряне на браузъра и повторно влизане.При положение че първоначално трябва да ми показва картата на играта, как така играта ме праща на основното полепри зареждане?
     
    Последна редакция: 19.1.21
    koteto9, petaar1, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  4. baiete

    baiete Болярин

    И аз незнам да има читав сърван . Ще си го кача на компа и пак като доброто старо време ще си чистя градовете от злодеи . И 100 пъти да врътна пете града няма да ми писне . ;) . Тук си прав и ата не е като преди заиграта няма да се повтаряме :wuerg: .

    P.S. Защо ли не съм изненадан от новото куестче за ЧРД ? Сам ще си отговоря наградите са не смешни трагични направо даже и 12 ЛГ не ме блазнят . На подготовката бяха по свесни наградите .
     
    Последна редакция: 19.1.21
    *Aleksa*, dedoto, petaar1 и 3 други харесват това.
  5. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    изтегли си клиента, там нещата са в пъти по-добре....аз пробвах 1 път през унити и повече не съм си и помисляла да повторя
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  6. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Защо ние оправите всичко...ама аз искам да играяяяя!!!!Писна ми

    !!!
     
    petaar1 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  7. tani1980

    tani1980 Полубог

    Пробвах с всички съвети, включително и тези от съпорт но не става.Ще видя кога ще имам време да преинсталирам компа, надявам се тогава да се получи.
     
    petaar1 харесва това.
  8. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Оправете този пазар най-сетне, докато успея да си купя нещо или да продам, вече съм забравила какво съм искала да търся, голямо мислене пада, много е бавен:cry::cry::cry:
     
    maqpan4o и zvezdi4ka_86 харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Стигнах до извода: корона вирус е поразил фермата, тежка форма, на командно дишане, :cry:
    не се знае ще оживее ли:cry::cry::cry:.

    Има ли нещо като хората???
     
    dedoto, petaar1, kakata13 и 2 други харесват това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Чета и се кръстя...
     
    maqpan4o, ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  11. zvezdi4ka_86

    zvezdi4ka_86 Стажант

    Здравейте! При мен за сега играта УЖ е Ок :) Дразни ме само това, че където и да отидеш - те връща в началото ( пазар, обиране на сандъци и т.н.)Имам един проблем - в Цветната градина имам няколко “неонови животни„ които постоянно мигат и се губят - трудно ми е с тях. Ако може някой да ми помогне, ето ID 48303918. Благодаря предварително и спокойна вечер :) https://mylittlefarm-171-userpics.bpsecure.com/gp/4/83/1/48303918_1611166118.jpg
     
    Последна редакция: 20.1.21
    beti06 харесва това.
  12. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Прегледаж целия форум и така и не стигнах до там, че да разбера как се играе от телефон!? Моля за някаква конкретика!
     
    maqpan4o харесва това.
  13. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    засега по често играя с клиента ,а за по добре ако можеха да доразработят клиента ще е най добре независимо колко време ще им трябва,както се обновяват други програми така и те да направят,ако за браузърите е по трудно и за телефоните да измислят нещо като приложение например.

    а относно друга игра AION Free-to-Play играя я още от когато беше платена ако имам време я играя.
     
    Последна редакция: 19.1.21
  14. danka5656

    danka5656 Стажант

    Имам въпрос. Кога ще бъде премахнато черно-зелено квадратно леке. Прекалено дразни и пречи.
     
    maqpan4o харесва това.
  15. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    За андроид от google play магазин изтегли microsoft edge,с него се играе сега през телефон.
     
    musha_buba79, koteto9 и .TAINNA. харесват това.
  16. koteto9

    koteto9 Старейшина

    а изисква ли се някаква регистрация или нещо подобно
     
  17. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Благодаря! Сега ще го пробвам.
     
    maqpan4o харесва това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предадено да погледне някой за какво става въпрос. (Аз не разбрах какъв е проблемът.)
    П.П. Предаден е проблемът към БП.

    Уточни какво разбираш под "черно-зелено квадратно леке".

    Въпросният проблем е предаден преди време. (И доколкото ми е известно се появява само в Хром.)
    Не разполагаме с информация кога ще бъде отстранен.
     
    Последна редакция: 20.1.21
  19. danka5656

    danka5656 Стажант

    Намира се вляво черен квадрат вътре има зелен кръг а вътре часовник.Закрива стрелката,а на нея пише карта.
     
  20. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Уточнявам вместо колежката/колегата - проблема е като моята "изненада" от вчера.

    Браузъра, който снимах, не е Хром.
     
    Последна редакция: 20.1.21