Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, направих тест и не се сблъсках с такъв проблем при нито един от четирите предмета. Игра в браузър през настолен комютър. Приятен ден!
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    При теб може и да няма но при мен вчера го имаше този проблем, сега след няколко часа ще стане за обиране и ще ти кажа днес има ли или не проблем

    Бе жена четеш ли въобще, само с техника се обират тези две цъкалки, на ръка вчера не се обираха.:D:D:DП.С- Сега ги обрах на ръка и няма проблем при третото обиране.
     
    Последна редакция: 26.8.24
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не можела госпожата да бере на ръка, пък аз можех и на ръка, и с техника, без проблем :) Една цъкалка беше на поле с подаръчен пакет и я обрах ръчно заради пакета. Е, нямах проблем. Вече трите цъкалки са на реда :)
     
    chichobiri, koteto9 и milena7004 харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Два часа не можех да влезна в играта.Нито от телефона нито от лаптопа.Вземете си оправете играта?
     
  5. babamarta

    babamarta Подрастващ автор

    Едва сега влязох и аз.
     
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    при мен беше същият......
     
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Днеска пак имаше проблем с влизането в играта.:cry: