Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Относно това: Известие - Актуални проблеми с играта | Farmerama BG
    Проблемите са от много време. Над 3 месеца. Вижте ми по-старите постове и снимките за замръзването. Проблемът не е от ЧРД !!!

    Предала съм проблемите и на съпорт. Кати ми отговори, че знаят и че работят по тях. Хайде БП да не си измива ръцете пак с евента ами да спира всичко и едно по едно да отсяват, за да се види от къде е започнал проблема. По мои спомени беше есента когато писах за първи път тук.
     
    Zlobara харесва това.
  2. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    То да беше само Пълнолунието... А останалите съпътващи събития -ББ, ден на намаленията, разпродажба на СХ, СТ и Мими, пакет "Помощна техника". Малко акъл, но на време им трябва, и много за да озаптят лакомията си. 8) Но...БП.

    С риск да те разочаровам и да скандализирам форума, след снимките ти от преди 3 месеца, прочетохме и това:

    Играта в момента е к***ф, вярно е. Но проблемите със замръзването и т.н. може би опират и до възможностите на устройството, през което се играе, и/или настройките му. Имам познания някакви, не съм IT специалист, но никога не съм имала "замръзвания", само по-бавна игра и то през браузър-Хром. Че няма да върнат играта до нивото ѝ с Флаша-а е ясно, но поне да имат капацитета да я стабилизират, както написа един играч - поне да окосят въртящите се китки в момента. И че въвеждането на Алпите са в основата на всички огромни проблеми в играта, съм го написала нееднократно.
     
    Последно редактирано от модератора: 29.1.24
    лудакрава1, .TAINNA., -niksan- и 4 други харесват това.
  3. ravengard

    ravengard Подрастващ автор

    Браво! Крайно време беше да спрете тая извратня, наречена РД. Сега играта направо литна. И хич не го пускайте отново, а направо начислете реда и предмерите на всички и да се свършва.
     
    Mermaid харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не ме разочароваш. Това е градивна критика. Благодаря ти с малко пояснение. Знам, че имаш добри познания. Чета те с интерес. Когато писах поста за смяната на ДНС-ите, наистина имах някакви проблеми в браузърите. И аз като теб нямам големи познания в ИТ. Затова тогава прибегнах до помощ от приятел. Да, от тогава браузърите зареждат играта, когато е добре. Но се започна това замръзване, за което нямам друго обяснение освен многото кликове с техниката и проблемните Алпи. Не съм говорила до сега за кликванията, защото не бях сигурна. Сега, след официалното известие мисля, че БП имат голям проблем не със сегашния евент, а с много неща в играта. Напълно съм съгласна с теб и с другите играчи, че Алпите са в основата на всички проблеми. Надявам се да спрат временно и тях и да видят дали е така. И ако да, да оправят Алпийската недъгавост.

    -----
    Литна и пак замръзва. Лети и като замръзне, чакам чакам чакам и ... рестарт.
     
    Последно редактирано от модератора: 29.1.24
  5. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    и след прекъсването на евента положението е същото по останалите полета , да не говорим за алпите -там е ад
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. sahara83

    sahara83 Познавач

    Продължава да забавя. Явно не само евента е проблема.
     
    maik94. и .TAINNA. харесват това.
  7. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    Защо спряхте куеста?Имало проблем с него?!!!Проблема не е в куеста ,проблема е в програмистите които измислиха това недоносче преди около 2 години след спирането на флашплеара!!!!
     
    maik94., ren44o, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  8. l.bm-lilian55

    l.bm-lilian55 Стажант

    Проблемите не са от вчера, а се задълбочиха от доста време.играя от 12-13г.То не бяха мъгли, изхвърляне, засичане и какво ли не.
     
    maik94., ZORBA13 и .TAINNA. харесват това.
  9. .water.

    .water. Обсебен

    Факт е,че играта продължава да замръзва и след спирането на събитието ,това беше просто опит за поредното безумно прехвърляне на вина върху какво ли не ,то беше техниката ,то бяха ботове, то беше дос атаки сега събитието чакам да прочета следващото съобщение ,защо не върви играта .Ами вземете и вложете някой лев в тази игра я за сървъри я за по-читав екип искате хората да купуват ама с трици маймуни не се ловят.
     
    Zlobara, beti06, maik94. и 8 други харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Добро утро. Снощи бях направо щастлива от добрата игра. Без замръзване, без бъгове, бях много щастлива. Тази сутрин в 8:00 обаче пак се появи замръзване 2-3 пъти, докато обработвам фермата. Отпуска след малко чакане. Лагването пак се появява:
    https://i.postimg.cc/brpQ5X5b/image.jpg
    [​IMG]
    Ако може да се подаде нагоре по веригата.
    Приятен безавариен ден на всички :)

    п.п. Да допълня: Алпите се държат много добре. Това е само при мен. За другите играчи не знам.
     
    Последна редакция: 31.1.24
    Zlobara и sahara83 харесват това.
  11. sahara83

    sahara83 Познавач

    При мен снощи Алпите и отварянето на сандъците заби.Предния ден бахарамата ми беше като картината горе сложена от .TAINNA. .
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. dedoto

    dedoto Адмирал

    днес който играе да бърза че утре с фестивала на бахата не се знае 8)досега не им ли светна лампичката че едно събитие е бъгава играта а с няколко боза :(
     
  13. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    ,,нямате отворено нищо друго освен играта".Нищо друго да не се отваря защото ш****а игра иска това!?!!?Не се излагайте ами се вземете в ръце и оправете това недоносче не обвинявайте компа,връзката с нета и играчите!!!!
     
    Zlobara, .water., DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    спря в клиента, сега в браузър - error 405 и няма влизане - 45% и до там. След Ф5 - м
    502 Bad Gateway
     
    -niksan- харесва това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Във връзка с преименуването на "Пинки пая" в "Най-розовият пай", май изчезна Пинки от символа за удължаване времето на продукта, ако може нека оцветят часовничето на новият пай розово, защото всички, които са си купили "Дом на великденският хамстер" не могат да се ориентират къде, кой от двата бонуса са активирали.
     
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Кога ще оправите играта,да може да се влиза през браузерите ,предимно играя през телефона,само сутрин и късно вечер влизам през лаптопа.
    Подигравате се с играчите.Само грешки изписва по браузерите.

    Преди една седмица , три браузера отказаха да работят.:cry::cry:
     
    Последно редактирано от модератора: 11.2.24
    Zlobara и .TAINNA. харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имам нов, мощен, бърз компютър. Мислех, че няма да имам вече проблеми, но уви. Има си ги. Играта замръзва когато и както си иска. Чакам по 5-7 мин да отпусне, за да продължа. Няма значение дали играя през браузър или в клиента. Пак напомням на БП да спрат пускането на евенти. Щом се пусне евент, играта се срива. Спрат ли го, играта тръгва. Мъка е да се играе така.
     
    -niksan- и Zlobara харесват това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Няма значение дали е изпапкан най-розов пай или е активиран бонуса на "Дом на вел. хамстер". Означението в лентата с бонусите е еднакво. (Надникни тук - клик.)
    Приятна игра!
     
    tanyamery харесва това.
  20. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    И при мен е така от доста време.
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.