Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Който сака да я играе!Аз си вадя животинките и шапка на тояга!Не знам как е играта при вас, но при мен се играе трудно може би от декември месец.А държа да ви кажа, че преди това играех и песен пеех.И ако така продължава играта ще приключа с нея завинаги, а я обожавам.Но всяко начало си има край.Нямам излишни нерви и удрям чертата.
    Само държа да знам имам ли право ако някой реши да я вземе да му я подаря?
     
    Bamze, .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    пиши ми на личен да ти кажа някои неща :)
     
    Zlobara харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Под рамката на играта ще откриеш Общите условия (ОУП), с които си се съгласил при регистрирането на акаунта.
    Прочети т. 9.3.4.
    Приятен ден!
     
    Zlobara харесва това.
  4. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    9.3.4 Потребителят няма право да продава нито пълния си акаунт, нито отделни елементи на игри, премиум предимства или функции на игри, на трети страни, нито да ги прехвърля по друг начин, форма или метод. Това не важи за продажбата или преноса на предложения, които са предвидени и запазени от Bigpoint за тази цел.

    Ако е това, разбрах!:sleepy:
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Пълно безобразие...това не е игра...,а мъка
     
    Zlobara и .TAINNA. харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Най лесно е да кажеш да махнат нещо.Кой ще ми върни ресурсите и парите.Никой не ви кара да играете долината насила.
    Надявам се след 3 месеца да отворя още едно поле в слънчогледовия хълм.
     
  7. .water.

    .water. Адмирал

    О да колко сте несъобразителни и леко нахални да искате да се махне нещо xDxDxDдето живота да си отдали на него даже планували месеци напред .Хвърляте предложения наляво и надясно и всявате смут с Алпийската душа на Никсъна...
     
    denislav4o216, Kalina_fermer, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  8. miglen4e1971

    miglen4e1971 Стажант

    Нямам права да пиша тук, нямам права да пиша там, не знам къде да пиша, голяма мъка е играта от как сменихте ,не знам и аз какво преди около три години, играя я от 20 години тази игра, но вече такива нерви ми образува ,че не знам дали да продължавам, то зареждане,то въртене на едни слънчогледи, чудо, и току ме изхвърли съвсем, и това се получи от преди когато вкарвахме КЛИЕНТА, не съм програмист не мога да обясня, но от както правихте промени,играта е ужаснааа. Така, извинявам се ако поста не е за тук.
     
    kakata13, .TAINNA., .water. и 2 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    нали не даваш пари за игра? а и кой те кара да даваш? има играчи, които бяха против алпите в самото начало. Мног бяха против. Сега са първи да се хвалят колко са напреднали, кой е по-напред и най-напред, на това му казват лицемерие и ... няма да коментирам повече. Въпреки, че играя, Алпите не са моята игра. Неприятни са ми. Безсмислени. Както навремето беше Фентъзирама.
    Ник, аз давам реални пари и ресурси за всичко, но не рева като теб "Кой щял да ми ги върне". Имала съм - дала съм. Искам да имам нормална игра. А теб никой не те кара насила да хвърляш пари и ресурси. Имаш - даваш.

    -----
    Сега ще пиша отново и моля да не се мести поста ми. От четвъртък, когато се каза:
    играта не работи и стана още по-зле. Нека стои поста ми, за да не се заблучдават играчите, че проблемът е решен. Влизането и сега е трудно.
     
    Последно редактирано от модератора: 27.1.24
    denislav4o216 и ZORBA13 харесват това.
  10. daniva76

    daniva76 Напреднал

    От вчера следобед насам играта е наистина мъка: или не мога да мина от поле на поле (мудно-мудно зареждат овцете до 100% и после нищо), или засея поле, а като се върна в него - то пак необрано и незасято, или не ми се предават исканите неща в куест, хеле пък на пъзела, там е истински ад - на всяко второ цъкане върху елемент от пъзела се връткат слънчогледите до припадък, трябва да излизам, пак да влизам, докато пак цъкна върху пъзел и всичко почва наново... Вече наистина не броя колко много пъти ми се налага да излизам и влизам в играта, още повече че сега ползвам и СТ заради евента - вместо да обера двете полета и да ги засея за 10 минути време на час, аз съм вързана цял ден да влизам и излизам... Адски тегаво е, да не говорим че така вече не е удоволствие, а чиста мъка!
     
    maqpan4o, shiky, Zlobara и 2 други харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Помолих да не се мести поста ми, но пак е преместен. Моля, затворете другата тема да не се подлъгват играчите. Влизането в играта е кошмар. Излизането е още по-голям кошмар, а за да играем и връзки не помагат. Моля екипът да затвори темата за "оправения" проблем с влизането, защото не е оправен
     
    ZORBA13 и BetAn харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Знам къдети е болката и то отдавна те болиxDxD
    Не сме ния който ще кажем какво да махнат от играта.
     
  13. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    скоро не бях поглеждала тук,защото едва едва крета с операта ,с мозила влизам за 3-4 мин.и ми замръзва комп.едва излизам...доколкото разбирам,част от играчите успяват някак да играят, тогава до сървър ли е, до какво..кое е променено,че не мога да вляза нормално ,за правене на евенти-абсурд,и не е версията,че нещо ми има на комп.и слаба памет-всичко друго работи и как със същата памет допреди месец и нещо играта беше безпроблемна..и не-не мога изобщо да използвам клиент..пък ми се играе
     
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    грешиш Ник, точно ние, играчите, сме тези, които казваме какво да се махне от играта. Германците задружно са против Алпите. И за други неща са задружни. Не гледай само от твоята камбанария. И не се присмивай на другите за тяхното мнение. Малко грубо ми звучиш. Извинявай.
     
    ren44o, ZORBA13 и denislav4o216 харесват това.
  15. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Добре че още в началото се отказах да отварям и Алпите, че ако и там ми се налагаше да играя при тия спънки... предпочетох да не си го причинявам, достатъчни са ми ядовете с бъговете във фермата. Но съм убедена, че поста си го бях пуснала в Технически проблеми, а не тук... Както и да е. Играта продължава да е системно забиваща.
     
    .TAINNA., ZORBA13 и .water. харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Нямам никакви проблеми с Алпите,защото 80 процента играя Алпите през телефон.
    През телефона много добре се държи играта в Алпите.
    Колкото до мойте сметки кога ще отворя другата част от слънчогледовия хълм.Всичко се ръководи от точките който правя за определено време.Стока имам влизам само да предам за поръчки.
     
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да допълня само: играта ми беше само в ОПЕРА ! Щом от там едва крета играта, какво остава за другите браузъри! За клиента нямам думи!
    И сега всичко е под всякаква критика! Искам да си оправя фермата и да почивам, но няма оправяне! Пак замръзва, пак рестарти, не знам до кога!
    Ще замръзна и аз. Влизане два пъти дневно сутрин и вечер за проверка дали има промяна. Ако няма промяна, може и за повече време да замръзна!
     
    ZORBA13 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  18. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Играта продължава да бави, а за да ползваме бонус кода за рожден ден, трябва да не спим. Направо е неизползваем, голям подарък....
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Разбирам те. Всички сме в кюпа. По-добре пиши в другите теми с проблеми.
    Тук темата е Само за невлизане в играта. За другите проблеми да се пише в другите теми.

    -----
    Сезона и той замръзна. Горките клиенти! Зъзнат, докато чакат да им дам продукцията. На всяко раздаване, сковава в лед. Иска бомбичка с Ф5 за счупване на леда!
    >:(
     
    Последно редактирано от модератора: 29.1.24
    maik94. и petruhka харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    След като гледат че имат проблем с играта и Р.Д. защо пуснаха и пълнолунието,допълнително да товарят играта.
    Можеха да го отложат.
     
    dedoto, червената_шапчица и mimi123123456 харесват това.