Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    направих каквото предложи,с тази програма дейнсталирах клиента и отново го инсталирах-ами не,зарежда до някъде и спира,както и преди-не тръгва,а в описанието за параметрите ги има комр.Благодаря за съвета,но както казах този клиент не ще и тва е.Сега опитах с AVG BROWSER и се държи прилично,поне успях да напиша това:D
     
    dedoto и mimi123123456 харесват това.
  2. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Честита Коледа! Знам ,че са празнични дни, но от вчера не мога да играя в Долината на еделвайсите - само при мен ли е така или има друг проблем?
     
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ще споделя нещо, което ми се случи за първи път. Браузърите ми спряха да зареждат. Имах нет, тестове всякакви правих, накрая ми помогна по телефона съпругът на моя приятелка. Блокирането идваше от DNS-те Въведох по негови указания нови DNS-и, които са на Майкрософт и всичко тръгна. Благодаря на тези мои приятели. Спасиха ме :))
    Този проблем ме кара да си мисля, че може би съм имала проблем и затова не можех да играя през браузърите. Сега всичко е наред. Влизам спокойно в играта от всякъде.
    Не знам дали ще помогне това на някого, но все пак, споделям.
     
    koteto9 харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имаме проблем, който преди време поставих за решаване. Проблемът беше поспрял, но пак започна дразнещо да се появява. При обиране и засяване на малки поленца с техника, играта забива. Замръзва, екранът побелява, става невъзможно дори да се излезне от играта през Х бутон. Ето нагледна снимка на случващото се:

    [​IMG]

    Натискам F5 няколко пъти бавно, и тогава се появява въпрос: искам ли да затворя програмата или ще почакам да отговори. Ако дам да затвори, излизам от клиента. Ако дам да изчака, след доста време се отпуска и играта тръгва.

    [​IMG]

    Този проблем е само при засяване и обиране на малки поленца. Ръчно не съм правила опити. Имам техника. Странното е, че това не се получава при оборите. Но ако имам поле само с дървета, те са 1х1 и пак забиват. Понеже съм спряла визуализацията на изскачащите неща, когато играта спре по този начин, после не виждам какво съм получила (зелената чавка долу в средата на панела).
    Молбата ми е, програмистите, администраторите, създателите на играта, да огледат къде какво се чупи, кое с кое се бие и има несъвместимост, какво предизвиква този неприятен бъг.
    Благодаря.

    п.п. Да допълня: когато обирам ръчно, за да направя място за харитата, този проблем го няма. Проявява се след това при поставяне на харитата с техниката. При ръчно поставяне пак няма проблем.

    п.п.2 Проблемът все още е наличен при обиране и засяване на полетата, при обиране на дървета и предмети в цъкалковите полета, при поставяне и изваждане на хари - сега е 20.00, 7.01.2024
     
    Последна редакция: 6.1.24
    arseniq1, Zlobara, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  5. koteto9

    koteto9 Старейшина

    до кога ще забива като тръгна да обирам аман оправете я стига вече
     
    kika52712 и .TAINNA. харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ИГрата хич я няма! Бъгава та бъгава! Гледам в алпите има някакви промени в картата на световете. Пак нещо пипат и съсипват играта.

    п.п. не са промени. Бъгове са и то големи.
    [​IMG]

    [​IMG]

    Сега визуално се оправи, но не може да се влиза в сградите, не мога да обработвам нищо.

    -----
    Като че ли играта тръгна както в клиента, така и в браузърите. Надявам се да се закрепи за повече време.
    Утре ще видя дали са оправили проблема със замръзването при работа с техниката. Като обера сутринта, ще разбера :)
     
    Последно редактирано от модератора: 22.1.24
  7. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    В играта сме, но се влачим :oops::oops::oops:
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    в клиента е по-добре от браузърите, но пак влачи. Не е чистата игра, която искаме. Замръзването, което го дъвчем трети месец не е пипано. Седя и чакам. Като обира комбайна, или като засява, пак си замръзва и го чакам да отпусне. Понякога чакам много време и бия Х на клиента. После пак влизам. Хайде като го знаят проблема да го оправят вече. Досадно е.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  9. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Да проблемът с влизането е отстранен, но неможе да се играе. 10 минути се борих да обера и засея 2 полета.
     
    koteto9, -helixme4o- и *ПчеличкатаМая* харесват това.
  10. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    не знам какво са отстранили, но не мога да играя. Влизам и се започва едно замръзване навсякъде и във всичко. Докато си оправя фермата, докато обера и засея, поне 8 пъти трябваше да излизам през Х и да влизам. Играя през клиента. И хич не е добре. Нямам много време. Да вземат да оправят не само влизането, ами и излизането и бъговете.
     
    -helixme4o- и *ПчеличкатаМая* харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да ама не, клиентът се спече, ритна ме и повече няма влизане. Сега мъча с операта. И не става. В акаунта съм, но до там. Слънчогледи, моля изчакай, 45% и край. Умряхме пак
     
    -helixme4o- харесва това.
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    .TAINNA. харесва това.
  13. koteto9

    koteto9 Старейшина

    като виждам ония колкоса кадърни не се учудвам че за тях проблема е решен само ако продалжават с тия темпове тая игра ще спре
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    а стига де , колко часа вече , оправете я тази игра

    би трябвало .........ама не е
     
    Последно редактирано от модератора: 26.1.24
    ZORBA13, .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да ревна и аз, всички сме в кюпа. Как да въведа бонус кода, като не мога да се закрепя в играта? не само не може да се играе, ами и рита като кон, магаре, каквото се сетите. И да не ми казват да сменя парола, че ще ги изям с парцалите!
    Този рожден ден ще го запомним. Предлагам да махнат алпите. От там иде голямата бъркотия. Предлагам да раздадат ЛГ дървета и Подаръчни пакети на кило за всеки играч като подарък за проявеното търпение. И предлагам БП да спре играта за 2-3 дни, да си оправи бъркотиите. Нека да не мъчи колко милиарда играчи бяха? То няколко хиляди големи играчи се отказаха. БП ще изгуби много ако не се вземе в ръце!

    то вече никъде не може да се играе! играта рита, изхвърля непрекъснато
     
    Последно редактирано от модератора: 26.1.24
    ka-linka, Kalina_fermer, pipeto7 и 5 други харесват това.
  16. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    по бъгава игра не е имало до сега
     
    DILQNADELI, BetAn и .TAINNA. харесват това.
  17. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Съгласен! Тези алпи пък са напълно излишни!!! Съжалявам, че ги отворих дори. Няма никакъв смисъл от тях. По-добре да си продължават да вкарват цялата флора и фауна на света в играта, от колкото да има Алпийски свят.
     
    nivata1, Kalina_fermer, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Майка, аз предлагам да пуснат и кралицата на карнавала, те тогава ще видим мазало, забавления и игри xDxDxD
     
    dedoto, -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  19. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Трагедия е !
     
    червената_шапчица и .TAINNA. харесват това.
  20. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Играе се на инат, рефреш и релог. За какъвто и бъг се сетим го има в играта. За забавление изобщо не може и да се помисли. Ще е еретична мисъл. Каквото и негативно, обидно и нецензурно се напише по адрес на БП, все е вярно!!!
     
    dedoto, ka-linka, kakata13 и 2 други харесват това.