Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И всички тези проблеми ни ги сервират за "весели празници" хо-хо-хо..........
     
    kakata13 харесва това.
  2. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    пиша не нарочно от различни акаунти, а откъдето успея-често просто не мога да напиша нищо от основната,но щом е проблем,няма да пиша от никоя,така или иначе то писането е безсмислено,и да играя смятам да спра.
     
    Последно редактирано от модератора: 10.12.23
    mimi123123456 и червената_шапчица харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Това го знаем, но до кога?
     
    BetAn и .TAINNA. харесват това.
  4. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Моля те,не се оправдавай ,и не се обяснявай.Хич не си длъжен/а да даваш обяснения на никого във форума.Пиши си колкото, и от където ти душа иска,на мен това не ми пречи. А сега и по темата: Тромава игра,замръзва,трудно се преминава от едно поле в друго,често се налага да рестартирам фермата,но най-зле е положението в Долината на еделвайсите.Изключително трудно се извършва всяко едно действие там.
     
    maqpan4o, .water., -niksan- и 4 други харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравейте всички!
    Има вест, че преди малко в играта е направено подобрение, което би трябвало да оптимизира проблемите с бавната игра.
    Моля затворете браузъра или клиента и след това се логнете отново.
    Първото зареждане може да продължи малко повече, защото е изчистен целия кеш на всички потребители.
    Дана това ви помогне! Приятна вечер!
     
    .TAINNA., mimi123123456 и milena7004 харесват това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    След почистването на кеша, при мен играта е по-зле. Дано на някого е помогнало! Приятна вечер и на теб, Ивче!
     
  7. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Здравей, Муши!, кога ще се оправи постояният бъг в последно време - седмици - забавяне при обиране на реколтата от основното поле и плантацията - мин 15-20 секунди ??!!
     
    fermeraani харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, съжалявам, но не разполагам с никаква такава информация. Приятна вечер!
     
  9. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Нямам представа какво са подобрили, но най-дразнещия проблем си остана. Обирам с техника, въртят се маргарити, а на рамката на прозореца се появява " Farmerama - not responding". Чакам минути за да се върне управлението.
     
    Последна редакция: 12.12.23
    .water., fermeraani, maqpan4o и още 1 човек харесват това.
  10. dedoto

    dedoto Адмирал

    не знам какво са подобрили (вероятно дребния шрифт във форума)но през Мозила не зареди, еидж-същата работа, операта -едвам влезе и с триста мъки заредих мелницата :wuerg:сега пиша през вивалди щот другите не зареждат 8)
     
    koteto9, maqpan4o, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Според мен всичко идва от долината,взех по рядко да влизам през деня в нея,точките са много за да минеш ниво.
    Дори да играя със също темпо както досега, трябват ми минимум 6 месеца за да разширя следващото поле .До 30 ниво е лесно да вдигаш нива,след това става мъка. И с тези забивания ,замръзвания няма кой да се мъчи.
    Да си оправят играта .
     
    kakata13, лудакрава1, koteto9 и 3 други харесват това.
  12. bim177

    bim177 Редовен

    Тия не се спряха с простотията си . Няма ли кой да ги посклати малко
     
    koteto9 харесва това.
  13. dobrinka1953

    dobrinka1953 Подрастващ автор

    Боже мили играта хвърчи от две години за сефте !!!!! Някой знае ли защо?
     
    mimi123123456 харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ами не е добре. Беше малко по-добре до към обяд и пак се срина. Браузърите не стават за нищо. Клиентът забива ей така, когато му скимне и побелява, но и не пуска излизане. Ритам го и чакам да изчезне, за да се логна пак. Както си бяха проблемите, пак са същите, на моменти и по-зле.
    Прав е -niksan-, че проблемите са свързани с алпите. Ако не влизам там, пак ги има, но не са така фрапиращи.
     
    -niksan- харесва това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще помоля играчите, които имат проблеми с играта, да предоставят информация с какво устройство играят (настолен комп, лаптоп, таблет и т.н.), какъв е процесора му и с колко RAM, евентуално каква е графичната карта и с колко памет. Също така каква е операционната система. Както и дали играят в браузър или в клиента.
     
  16. dedoto

    dedoto Адмирал

    само вивалди ми е на таблет, Мозила опера и ейдж са на настолен 4гига рам Уиндоус 10 и да спрат да се заяждат с нашите устройства 8) а да си оправят проблемите :(
     
    -niksan- харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    това са глупости Муши. В браузърите изобщо не може да се влезне или ако се влезне не може да се играе. Имам 4 браузъра. Основно ползвам ейдж, рядко опера. Ейдж си е към уин 10. Данни за компа няма да дам. Всички други игри са ми топ. Само фермата куца ама много куца. Клиентът беше се пооправил за кратко, за няколко часа и пак е зле. Махнала съм отметката на анимациите за реколтата, за да не се товари играта и да не забива компа. БП да оправи анимациите на изскачащите. Всичко, което изскача от полета, сгради, новините с продажбите и каквото се сетите още, тези неща претоварват всичко: от играта до компютрите. Бях пуснала снимка как се товари процесора, как паметта отива на макс, как компа се спича, а клиентът побелява и му се върти едно бледо кръгче далечно подобие на цвете. Не мога да го снимам. Така че номера с информацията за всички изброени неща няма да мине. Това им кажи на онези от БП. Да си направят тестовете сами в една голяма натоварена ферма с обикновен комп, с каквито ние играем. Кажи им, че в Диспечер на задачите веднага се вижда кои действия в играта я товарят до пръсване. Наскоро мисля пуснах такава снимка.
    И още нещо. И аз като никсън смятам, че всички проблеми са свързани и с Алпите. Но и с изскачащите неща.
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, никой не се заяжда с устройствата, а се търси повече информация в помощ разбиране/разрешаване на проблемите.
    Ако желаеш, предостави данни и за процесорите на двете устройства, с които играеш.
    Приятна вечер!

    Съжалявам, но това е при теб. Аз си играйкам в Мозила кога безпроблемно, кога с леко влачене, кога и с по-сериозни проблеми, но последното не е често.
     
  19. bim177

    bim177 Редовен

    Парола не се ли изисква ? Па може и банкова карта и пин на картата
     
    kakata13, .water. и .TAINNA. харесват това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И номер на обувки, както и размер на бикини/слипове.


    П.П. Сега сериозно. Който иска - да предостави поисканите данни.
     
    bim177 харесва това.