Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Много трудно се играе,направете нещо.
    Фармерама е в бедствено положение,докога?>:(
     
    pipeto7, .TAINNA. и koteto9 харесват това.
  2. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Да, така е ,искаш да обираш...нищо не става...
     
    mimi123123456 и .TAINNA. харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    замръзва, когато си иска и се отпушва когато си иска. Да оправят излизането от клиента! Кошмар е! Натискам Х и се започва: прозорецът побелява, в него се върти едно кръгче, всичко забива и няма излизане. Чакам по 5 мин. за изход и накрая прекъсвам процеса от Диспечер на задачите.
     
    kikiniki-n и SKATAVKATA харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Какво се случва,все по-зле става.>:(
     
    .TAINNA. и koteto9 харесват това.
  5. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    [​IMG]

    това се получава. сегашното е при обиране. чаках 10 мин. да се отпуши
     
    Zlobara, koteto9 и .TAINNA. харесват това.
  6. elena12345670

    elena12345670 Стажант

    Какво става с тази игра! Невъзможно да се влезе във фермата, след това не може да се излезе.Тези 50 бр.супер тор, които дадохте, защо????
     
    koteto9 и .TAINNA. харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Разбрах,че БП има проблеми с много от игрите си,но не разбрах кога Фармерама ще заработи нормално.
    Не ме трийте,а пишете до кога ще се мъчим.
    :mad:>:(
     
    Bamze, Zlobara, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  8. koteto9

    koteto9 Старейшина

    и на мен ми трият защо неим изнаса на тия ***** това е збирщина а не пофисионалисти такава игра и е съсипаха това не е игра а късане на нерви нищо не правят за д а е подобрът а напротив забатачват е все повече и повече

    забатачвят е все повече и повече вместо да ни улесняват те ни скапват нервите с всеки изминал ден
     
    Последно редактирано от модератора: 29.11.23
    Bamze, .TAINNA. и Zlobara харесват това.
  9. kikiniki-n

    kikiniki-n Стажант

    от 8 вися да правя евента и още не съм изглъзнала..първо реших,че заради снега нета ни се е поскапал от събота насам и затва се мъчи така по 10 мин.да вляза
    ,но....сняг вече няма...поглеждам тук и ми става ясно...лошо..
     
  10. Bamze

    Bamze Болярин

    За съжаление мъка, голяма мъка. Играта така се влачи, че ми отне всяка радост от нея. За 1 час с техника не мога да си свърша всичко по нея. На всеки 5-10 минути трябва да я рестартирам. За известно време ще си дам почивка от нея. Само Рошкото и календара. Принудителна почивка за мен ...
     
    dedoto, Ferma_Ro, jeny73 и още 1 човек харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Вземете си оправете играта,предлагам ни я докато празнуваме коледа и нова година,да не пускате никакви задачи
    През тези празници вия да си оправите играта.
     
    pipeto7, Bamze, dedoto и още 1 човек харесват това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Аааа, по празниците ще пуснат 24-часови или уикенд-куестове, как иначе ще ни е гадно.
     
    Bamze и kakata13 харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, чак толкова не. Но със сигурност БП няма да оставят играчите да скучаят. Поне тези, които тогава ще имат време и мераци да играят. Хубава вечер!
     
    ka-linka харесва това.
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Благодаря, слънчо! Дано времето е с нас, че близо три дни без ток ми поовапсаха настолните игри, ама с малко повече супер тор и мими успях. Хубавичка и на теб! :inlove:
     
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    има един проблем, за който чакам намеса от страна на БП. Играта забива и влачи при излитане на изскачащи неща от полетата. Също забива и влачи, когато се поставят предмети (хари, поленца и др.) и когато се сади. Без значение с техника или ръчно. Има и други места в играта, на които играта забива, влачи и натоварва процесора на компа до 100%. При това дори не може да се излезне от играта. Иска ми се програмистите да прегледат всичко и да оправят грешките, които предизвикват сривовете в играта.
    За да не ме бавят изскачащите, послушах Муши и махнах отметката за тях в настройките. Но не запомних коя опция беше. Муши, може ли пак да кажеш, за да знаят и другите играчи? По този начин изскачащите не ме бавят и играта върви много по-гладко.
     
    Marcheto73 и Bamze харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    [​IMG]
    В допълнителните настройки на графиката/звука.
     
    Marcheto73, [[Fermerkaa]], Bamze и още 1 човек харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Много ти благодаря :)
     
    Bamze и mushnu4ka харесват това.
  18. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    добре де,само аз ли се мъча с тая игра-на 30.11 не можах нито да довърша викторините,нито да разсадя -изобщо не можах да разчистя горската поляна-тва вчера с много зор ми се случи като някво чудо-играта ми блокира комп.-замръзва и наникъде..с Опера нещата идея по-добре,но щом чак сега успявам да напиша нещо тук-през Опера, начи нещата са си зле..даже се чудя изобщо да садя ли,като не знам ще мога ли да изиграя игрите..има ли други,на които играта е толкова бъгава?
     
    Bamze и dedoto харесват това.
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    От една седмица играта е отврат, но на Бъг Пойнт им дреме нааа 8)
     
    Bamze, milena7004 и dedoto харесват това.
  20. dvdd

    dvdd Подрастващ автор

    И при мен е така от поне една седмица,но явно тук никой не го интересува от мнението на играчите :sleepy: Вече ми трябва около половин час само да си обера алпийските градини,а за "воя" на лаптопа(който е доста мощен) докато съм във фермата не искам да пиша :mad:Много рядко се случва да пиша,но вече играта върви към голям "Х"
     
    -niksan-, maqpan4o, Bamze и още 1 човек харесват това.