Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    От вчера от времето на проблемите с ТОП-а играта цикли яко. В Алпите пак от вчера ми излиза някаква анимация, която не зная може ли да се спре /блещукащи светлинки при предаване на клиентите/. След като мина през Алпийската и се върна в основната или Бахата, става още по-зле, едва минавам от поле на поле. Кешът на браузъра е почистен току-що, няма голяма разлика. Само при мен ли е този проблем?
     
    Zlobara и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Невъзможно е да се играе така. Даже през операта играта цикли. Форумът беше паднал за повече от час. Защо не се казва какви ги вършат там Горе? В същото време изчезна ТОП-а от часовника. Не знам при другите играчи как е, но аз не можах да влезна в играта 40 мин., а после с голям зор обрах и насадих. Ако може малко информация какво става.

    Проблемът с цикленето е в цялата игра. Клиент, браузъри, даже операта не може да овладее играта. Ако успея да влезна, после няма излизане. Бия Х и забива компа за доста време, докато затвори прозореца.
    Форумът беше изчезнал за повече от час. В 14:20 не можах да влезна във форума от никъде. Излизаше
    An unexpected error occurred. Please try again later.
    502 Bad Gateway
    504 Gateway Time-out
    Появи се чак сега, към 15:30 Исках да пиша за цикленето на играта и не можех. За да започна събитието, се борих 40 минути по всички начини. Някой да каже какво става.
     
    Последно редактирано от модератора: 23.11.23
    Zlobara, ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И при мен е много зле>:(,докога?
     
    Zlobara и .TAINNA. харесват това.
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    За времето, което сте писали има регистрирани някои проблеми в някои акаунти. Казали са, че работят по отстраняването на проблемите. Надявам се вече да са отстранени и да няма други такива!
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    мноого зле :(два часа 6 цъкалкови полета и облаци >:(с няколко релога и спекъл комп :mad:
     
    Zlobara и .TAINNA. харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    писах доста по-късно, защото не можех да влезна в играта, а форумът беше недостъпен да видя дали някой е писал за проблем.
     
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    играта е ужасно бавна, влачи се като охлюв. За 40 минути успях да обера само четири полета при това с техника. На всяко поле забива и блокира и трябва да я рестартирам. Това се случва и в малките ферми и при приятелката ми Axmara. Така е от сутринта, а следобяда стана още по-зле. Не знам в какво се състои проблемът, но такова чудо не съм срещала от години.
     
    .TAINNA., ka-linka и Zlobara харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    До сега се борих с играта. Все по-зле става. Абсурд е да се работи и в алпите. И без това рядко влизам там, а сега ми късат нервите и пак ги зарязах.
     
    Zlobara и dedoto харесват това.
  9. Проблем с играта нямам. Малко по-бавна е, но не забива и се разхождам по полетата безгрижно вкл. Алпите. Играя през браузър.
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    щастливка. Проблемът е в някои сървъри. Вероятно твоят сървър е добре. При мен не е. Мъка голяма.
     
    червената_шапчица харесва това.
  11. Може би, но проблеми днес не съм имала. :)
     
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Вече писах в другата тема. Имам огромен проблем с всички браузъри. Клиентът се пооправи, но още не е добре. Забива при преминаване от поле в поле, влизане и излизане от алпите, има какво да оправят БП. Предпочитам клиент, защото не ми заема целия екран.
     
  13. jovisna

    jovisna Стажант

    значи не е само при мен.Мислех, че е от нета
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Вземете си оправете играта,като сееш на основното поле слънчогледи се въртят докато сееш и поливаш и ториш..
    За долината да не говоря,пълен батак.Стига с тези задачи ,оправете си играта,колко време се подигравате с нас играчите.
    То не бяха атаки то не бяха разни други глупости.
    Колко месеца продължава таз гавра,може би година да стана вече.
     
    Последна редакция: 24.11.23
    pile-pale, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да, и при мен сутринта сея и, слънчогледи, не мога да полея. Излизам с голяма мъка и пак влизам, за да продължа. Играта се спича много често при различни действия в нея. Влизането е с мъка, излизането е още по-голяма мъка, а компа вие като на умряло. При влизане онзи начален прозорец, от който се пръква прозореца на акаунта, стои много време безсмислено и товари играта. Да вземат да го нагласят при влизане да се маха веднага, а не да виси отзад като ...
    [​IMG] [​IMG]
    Това много натоварва компа при влизане в акаунт и изчезва доста време след влизането. За излизането не знам какъв е проблема. Не се сещам за нищо. Много трудно се излиза. Компа се претоварва, вие, и забива. Затова се налага да ползвам Диспечер на задачите и прекъсвам БП веднага.
     
    koteto9 харесва това.
  16. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    И аз да се оплача. Досега това не се е случвало. Използвам Win10 и клиента. Нямам антивирусни програми. Нямах отворени други приложения. Бях в алпийския свят и обирах. Изведнъж всичко замръзна. Не само фермерама, това се случва често и прекъсвам приложението през диспечера на задачи. Всичко замръзна и се наложи да изключа лаптопа от бутона.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Във форума се промъкнах с триста зора, но влизане в играта няма през никакъв браузър. Дори не започва да зарежда, или дава грешка, или едно кръстче в горния ляв ъгъл, или зелен екран, нищо повече.
     
    koteto9, Ferma_Ro, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  18. -mairon

    -mairon Подрастващ автор

    Да и при мен е така .
     
    Ferma_Ro и .TAINNA. харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Отново напомням на БП, че проблемите в играта НЕ са решени. Бонусите не са решение!
    [​IMG] [​IMG]
    Играта увисва при обиране и засяване на полетата. Също и при поставяне и прибиране на декорации, например хари. При пренареждане на полета, дървета, обори, с две думи замръзва когато си поиска.
    Снимах обиране на реколта в основната и на острова. Зависването е повсеместно и при различни действия. Дори докато играех на дъските в събитието, играта пак замръзва. А в Алпите проблемът е огромен. Там замръзването е голямо и нищо не мога да правя.
    Огромен е проблемът с излизането от играта където и да съм стъпила. Влизането също влачи.
    Хайде най-сетне да оправят всичко. Искам да играя с удоволствие :)

    п.п. Играя само в клиента! Браузърите са ми огромни. Не ги харесвам.
     
    Последна редакция: 26.11.23
    [[Fermerkaa]], Bamze и bo6on харесват това.
  20. Bamze

    Bamze Болярин

    Присъединявам се към TAINNA. Все се надявах за няколко дни проблемът да отшуми, но той си е наличен, при това с пълна сила.
    Имаме ферма - охлюв. Влачи, забива, блокира ... Дълго и трудно излизане и влизане обратно. Не знам да играя ли или не ...
    Моля, ако имате възможност направете нещо! Играя с голяма мъка от няколко дни и днес също. :cry:
     
    .TAINNA. харесва това.