Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. 4orela

    4orela Младши експерт

    Четох някъде че удължавали времето на евента,а времето на активираните бонуси кой ще удължи?
     
    koteto9, kuma-lisa и milena7004 харесват това.
  2. kuma-lisa

    kuma-lisa Прохождащ

    да,помислих си го и аз,но то вече никой не ни обръща внимание на мислите;)
     
    .water., 4orela и koteto9 харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Мое наблюдения ,като обикалям по пазара в различни раздели,стоката стой с дни.Няма пресни оферти.
    Мисля че доста играчи им писна ,да се подиграват с тях.Лесно се губят играчи, трудно после се печелят.
    Не е далече деня когато тази игра ще остане само спомен за нея.:p:p
     
    koteto9, DILQNADELI и dedoto харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Има ли някакви проблеми с играта или повредата е в моя телевизор? Само влизам едва-едва и гледкам, ни техника мога да отворя, ни нищо.
     
    koteto9 харесва това.
  5. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Ужасна игра>:(Направо за да вляза в всяко пполе трябва да презаредя играта
     
    koteto9 харесва това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играта цикли. Като спънат кон е. Даже в операта се запъва. Искам да влезна в небето, но не ме пуска. Яко цикли. Преминаване от едно поле в друго също запъва. Дори с рецикъл не става. Там горе да не си мислят петъчно да почиват? :)

    -----
    Не може да се влиза през клиента. Само от браузър, но е бъгаво.

    https://i.postimg.cc/G3NYdv0Z/image.jpg

    п.п. Влезнах с много зор и чакане.

    -----
    Клиентът продължава да се запъва. Лагва се. За да се преместя от едно поле в друго, трябва да рестартирам играта с Ф5, а това е неудобно. Ако може БП да огледат клиента къде какво се пука и да го оправят.
    Ще допълня, че лагването е повсеместно. И в браузърите, включително в опера. При преместване от поле в поле, овцете се бутат, бутат, едва едва зареждат играта. После играта тръгва, играе се известно време добре и пак се лагва.
     
    Последно редактирано от модератора: 10.10.23
  7. БП за пореден път ме изумяват. o_O Според тях проблемите в играта са напълно овладени след като от днес има нововъведения и промени на Еделвайсите:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Нововъведения-промени-в-Долината-на-еделвайсите.23966/#post-215570,
    но все още не пускат допълнителната компенсация, обещана ни преди 2 седмици:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Малка-компенсация-за-проблемите-напоследък-бонус-код.24330/.
    Толкова се изписа за тяхното отношение към играчите и те за пореден път показват, че всичко написано е вярно. 8)
     
    kakata13 и DILQNADELI харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    В момента склада ми е пълен 2560 растения
    като обирам ми изписва че съм изгубил рози защото склада ми бил препълнен.
    Какви са тези бъгове, оправете си играта.
    Не пускайте задачи само.
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако е било по време на буря, най-вероятно си получил обратно семе за посев, за което е нямало място. Ако получаваш някакъв ресурс обратно, заради новия бонус на бурята, те се записват в бележника със записките, както и като падащ предмет.
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Може и така да се е получило,защото склада за семена беше пълен.
     
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    къде е този бележник? за първи път чувам за него :)
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, наричаме го и лог, също и дневник.
    За намиращото се в средата на долната рамка става въпрос:
    [​IMG]
    Приятна игра!
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Трудно уравнениеxDxDxD Не е за всеки!!!
     
    kakata13 и червената_шапчица харесват това.
  14. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Играта пак не е ок
     
  15. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Днес ще успеем ли да играем!? Едва се влиза в полетата, а за да ги обереш ти трябва постоянен рефреш и пак не е гаранция за приключване - кажете какъв е проблема, за да не си губим времето ?
     
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Понеже там не се получава отговор, пиша и тук дано махнат тази чуденка, че няколко дни БП се прави на ударен и не я маха.

    Писахме тук:
    Разговори за какво ли не (не по темата или на място за небъбрене)| страница 21 | Farmerama BG

    Последните постове.

    Кратка радост, уви. След проблема с билетите сега пак се появи. Чакам нашият екип да даде информация да пускаме ли проблема в раздел Технически проблеми, дали се знае този проблем, дали и кога ще го оправят? Не е от днес. Моля ви, момичета от екипа, дайте едно рамо. Много е дразнеща тази удивителна
     
    koteto9 харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, да, проблемът е известен. Хубав ден!
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Клиентът има проблем. Непрекъснато забива, а в алпите е кошмар. Като заседне някъде, върти оранжевото цвете и не ми дава да правя каквото и да било. Само с излизане и ново влизане се оправя за кратко. В браузърите нямам проблем. От 2-3 дни се мъча, а предпочитам клиента, защото е с малък прозорец и не ми закрива целия екран като браузърите. Ако може БП да провери къде какво се бъгва. Особено алпите.
     
  19. koteto9

    koteto9 Старейшина

    еиииииииии омръзна ми за едно и също нещо да влизам по 100пъти БП земете се у ръце ако не одете да берете джоджън:inlove:
     
    .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD сладур, ама си прав/а, че играта е бъгава. Много е натоварена. БП да пусне по-голям капацитет на сървърите иначе умираме. Играта замръзва, ама не е от времето. Постоянно иска рестарт, даже ме рита навън. Предполагам е пренатоварена заради ТОП-а. Представям си в последния ден, в последния час каква блъсканица ще има. За тогава съм предвидила да заредя полетата с най-дългите неща и само да гледам битката :)