Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Ето тук се появява в браузър, за клиента не знам:
    [​IMG]

    Започвам да си изпращам подаръци, след 6-8 акаунта ми иска да потвърдя, че съм човек, а след още 3-5 акаунта започва да ми изважда и карти за съответствие. Нищо нередно не правя, изпращам си подаръци от помощни ферми. 8) След това като вляза през Опера заради VPN-а проблема изчезва. Надявам се да съм обяснила проблема разбираемо и обстоятелствено. :) И вече се замислям дали наистина съм човек, че се подлагам на това издевателство от страна на БП?! 8) Удължаването на евента е без коментар - поредните неуважение и подигравка от страна на БП с лоялните им играчи! 8)
     
    dedoto, -niksan-, .water. и 2 други харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Извинявай, не те разбрах. Снимах:

    [​IMG]
    Това е в edge, но излиза и в клиента. Странното е, че след няколко рестарта изчезва, но после пак се появява.
    Ето какво пише за hCaptcha: hCaptcha - Stop bots and human abuse
     
    koteto9 и -niksan- харесват това.
  3. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Просто "прекрасно" >:(>:(>:(
     
  4. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Само аз ли имам проблем днес...Влизам , но само до основното поле, а на останалите само върти и нищо...Писна ми да пропилявам времето си и вместо да се разтоваря с играта да става обратното! Включила съм бонуси и техника, ама едва ли някой ще компенсира и това!
     
    maqpan4o и koteto9 харесват това.
  5. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Не си само ти ... Играта е много бавна.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Относно капча удостоверяването: не било бъг и ще остане както си е.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. koteto9

    koteto9 Старейшина

    еййййййййй докога ще се подигравате бе влизам но немога да обера нищо засрамете се най накрая за едно и също нещо трябва да влизам по няколко пъти
     
    bim177 харесва това.
  8. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    аз пък нямам нито капча,нито проблем с играта,направо се чудя да не играя друга игра:Dвлизам си,излизам си, бъгове няма,играя си само в мозила,може би имат значение и сървърите,не знам,но тоз път нямам оплаквания,че даже си взех и реда сега без проблем..
     
    milena7004, koteto9, Bamze и още 1 човек харесват това.
  9. Надеждата умира последна! А дано, ама надали. :D Времето ще покаже. :)

    Малко информация:
    https://www.kaldata.com/it-новини/проучване-показва-че-ботовете-могат-д-436756.html

    Браво! Един играч да се похвали. :) Все така да ти е играта! ;)
     
    Последна редакция: 24.9.23
    хамилто и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря ти, много интересна и полезна статия. Остава да чакаме и да видим какво ще стане :)
     
  11. И какво стана сега?! Нали с hCAPTCHA удостоверяването БП ограничиха действието на ботовете и си решиха проблемите?! Защо играта падна и липсваше за около 3 часа?! Май случаят е такъв – на крива ракета и космоса ѝ пречи! Вместо БП да се хвалят колко играчи/регистрации/ имат и да изпращат запитвания по и-мейл защо си спрял да играеш, да осигурят нормален достъп на всички тези регистрации до играта. В момента остава, евентуално, да ни обяснят че е имало поредната DDoS атака, да ни благодарят за лоялността и ...да ни потупат по рамото. Има ежедневни проблеми с играта, но технически известия от 6-ти септември до днес няма! До кога БП ще мълчи и ще се гаври с нас?

    П.П.Надявам се, не заради друго, а защото надеждата умира последна, да имаме адекватен отговор от БП.
     
    Последна редакция: 25.9.23
    pile-pale, лудакрава1 и .water. харесват това.
  12. ФЕРМЕРЗ

    ФЕРМЕРЗ Подрастващ автор

    Здравейте, в играта пак не можеше да се влезе 1 час, може и повече. Тъкмо си пуснах помагач и тя заби. И времето ми отлетя. Взе нещо да ми писва. Вие как сте?
     
    koteto9 и nivata1 харесват това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Според БП имаше DDoS атаки, с които се бореха екипите. Няма връзка удостоверяването CAPTCHA и ботовете с атаките, доколкото знам.
    БП се хвалят с многото играчи и регистрации, стига те да се ползват от реални играчи, а не от подпомагащи програми.
     
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    xDxDxDxDxDxDxDxDxD Много ме разсмя, а аз съм такъв компютърен лаик, че повече няма накъде;) А случаайно не споменха ли , че ще вложат два лева и в подръжката на сърварите си?;)
     
    kikiniki-n, червената_шапчица и koteto9 харесват това.
  15. xDxDxDxDxD Имам над 500 регистрации от времето на менторството, които изобщо не използвам. Предполагам, че не съм единствената в това положение. :) Регистрации, които влизат в хвалебствената статистика на БП ;), и за които, както се установява, БП не могат да осигурят нормален достъп до играта. Да те попитам, ако зад тези мои "спящи" 500 регистрации стояха други 500 играчи, дали сървърите на БП щяха да ги поемат? Т.е. ако заедно с мен още 500 българи се опитваме да влезем по едно и също време в играта по-леко ли щеше да им на сървърите? Дали щяхме да играем изобщо? Подпомагащата програма /бот/ вкарва повече от 1 регистрация на реален играч едновременно в играта, нищо друго. Проблемите на БП с такива програми е ,че не получават финансови постъпления от тях и че нямат хардуердно осигуряване за такъв обем заявки. 8)

    Спокойна нощ!
     
    Последна редакция: 25.9.23
    dedoto харесва това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Моето мнение е че играта отива към своя край,не е дълго времето когато тази игра, сама ще си направи харакири.Всички играчи който издържаме на тази гавра,стоим тука защото сме си отделили поне по 10 години.Не знам 11 или 12 години е играя,в началото не беше много сериозно.Така навремето играех една игра дълго време, ядосаха ме ,сложих и хикса и повече не съм е играл. И ни я имаме търпение ,но то е до някъде.
     
    Последна редакция: 26.9.23
    kikiniki-n, karzil, pile-pale и 4 други харесват това.
  17. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Напълно съм съгласна с теб.
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Момичета и момче, съгласна съм с вас, но акъл не мога да наливам на БП, още повече, че нямам познанията за това. Играта напоследък е много често с проблеми, прекъсвания и т.н. по различни причини, които само от Бигпойнт знаят. На нас ни казват за DDoS атаки - ние ви предаваме - DDoS атаки. Няма да вляза в ролята на "кажете ни истината", "докога" и т.н. по простата причина, че не вярвам нито отговор да получа, а дори и да получа, едва ли ще е искрен. А има вероятност да са наистина DDoS атаки, с които трудно се преборват програмистите. Тук, кой, колкото знае - за това му се плаща. Не съм чувала за хакери да работят на заплата някъде /освен вербувани в държавни институции някъде далеч оттук/...
     
    Последна редакция: 27.9.23
  19. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    Но и отдавна го приемат за нещо нормално и компенсации никакви
     
    червената_шапчица и Zlobara харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ама аз съм мъж ,момче както искаш .:p