Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. пик5

    пик5 Прохождащ

    Нищо не се прави по тази скапана от доста време игра ,само проблемите са й постоянни
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

  3. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    Не е нормално да има проблеми толкова често.Екипът по поддръжка е слаб и това е факт.Играл съм и играя различни игри но никъде не срещам такива неразбории като тук.
     
    лудакрава1 и koteto9 харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играта пак се лагва. Много започна да се замисля и да върти слънчогледи. Беше тръгнала и от 20-30 мин. пак се започна.
    Играя през клиента.
     
  5. .water.

    .water. Обсебен

    Започна събитието и с него ,,ДОСС,,атаките.15 минути се опитвам да си обера фермата с около 3 дузини излизане от клиента и пак логване и 3 пъти ме попита дали съм човек явно и клиента се съмнява че съм човек щом се подлагам на този мазохизъм откакто умря флаша.Много се изписа много се рева даже ако не се лъжа в немския форум мярнах тема за играчи ,които напускат след десетилетие игра,май е крайно време да свикнем ,че на никой не му пука за играчите всичко е оставено на произвола на съдбата каквото могат да съдерат от все още плащащите.Срамно е и лицемерно да пишат ,,благодарим за лоялността,, на мен ми звучи,,благодарим ,че сте балъци все още играете,че и даже си плащатате да ви е гадно,,....
     
  6. DDoS атаки има само за играта, за банката - не. xD Тези хакери много грижовни за приходите на БП!!! xDxDxD Моля, екипа да предаде нагоре по веригата да престанат да ни мислят за тъпаци и че оправданието с DDoS атаки вече не "върви"! Като има проблем с играта, напр. като днес, всяко обновяване/рефреш,F5/ на играта е нова заявка, т.е. ако 1 млн. играчи се опитват да влязат и направят 10-30 рефреша, което са нови заявки, умножено по играчите и ето ти DDoS атака, но не причинена от хакери, а заради некомпетентността на БП. Крайно време е да си признаят за некадърността! 8) И да, виновни сме и ние, че се подлагаме на това извращение и има играчи, които плащат за тази некъдаръност на служителите на БП или на нежелнието на БП да инвестират в хардуерното ѝ осигуряване.
     
    kakata13 харесва това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Аз бих добавила само това -Човек е единственото животно , което се препъва два пъти в един и същи камък! Изводите са за нас- до тях едва ли ще стигне нещо.Спорна игра, успешен завършек на евента и спокойна вечер.
     
    Последна редакция: 20.9.23
    .water. и червената_шапчица харесват това.
  8. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Браузъри, клиент, навсякъде искат да знаят дали сме човек. Само Операта не пита, но запъва
     
  9. sahara83

    sahara83 Познавач

    В долината на едевайсите и небесните редове от вчера изобщо не мога да вляза .Трябва да съм благодарна ,че успях да обера растението на събитието и да взема точките от сезона.То и там беше мъка ,но поне успях.От вчера използвам купони за по един час поне да не хабя тези от 12 и 24 часа ако не успея да вляза.
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    това питане дали съм човек защо го слагат? някой от висините да вземе да се произнесе. Слагат го, махат го. Беше махнато за 20-30 мин. и пак го плеснаха. Като го махнат това капча или как се чете там, играта тръгва. Като го сложат, играта спира. Да не си играем на котка и мишка? Капчата не се слага в нито една игра, ама в нито една! Това не е банка, нито държавен сайт! Много е изнервящо да оглеждам картинки, за да получа достъп за играта! В операта такава простотия няма!
     
    -niksan- харесва това.
  11. В Операта няма, защото там се влиза през VPN, т.е. само нас българите ни питат дали сме хора!!! 8)
     
    -niksan-, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Питат, но на пресекулки. Нямам време днес да огледам чужденците има ли го при тях. Но искам, моля екипът ни да предаде нагоре, че това с капчата е нежелателно и неприемливо. Насила ни карат да играем в операта. VPN има вече официално и в edge, но не знам как да направя настройките. Търся някой да ми обясни.
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравейте, къде е това питане?
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Днес за пореден път се опитвам да вляза по половин час!!! Да не говорим, че всичко е бъгнало в самата игра като влезеш, до кога?? Бях се отказал да играя от една седмица насам заради тези проблеми и сега пак същата работа....Кажете на БП , че искаме компенсации!!!
     
    ПЕПЕЛЯШКА и koteto9 харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да те подсетя, капча пита робот ли съм или човек няма да снимам, те си го знаят. Щом отметна, че съм човек, вади тестето с картинки да отбележиш тези, които се искат: с мотори, с коли, с разни неща и ако отмяташ правилно, пуска те в играта. Ако не, дава нов набор с картинки и така те прави на маймуна. Преди малко пак се появи онзи чаршаф, декларацията. Затворих екрана и пак отворих, за да изчезне. Ония там горе направо се бъзикат с нас. Безобразни са.
    На въпроса ти: питането идва от Captcha, където те питат човек ли си или робот.
     
    Последна редакция: 21.9.23
    -niksan- харесва това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, въпросът ми не беше какво е, а къде се появява. Хубав ден!
     
    .TAINNA. и koteto9 харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Компенсация за мъките искаме,>:(
     
    denislav4o216 и koteto9 харесват това.
  18. koteto9

    koteto9 Старейшина

    и удалжение на времето
     
    denislav4o216 харесва това.
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Компенсацията е удължаване на времето за мъки.
    Честито, БП чу молбите ви!
     
    dedoto харесва това.
  20. .water.

    .water. Обсебен

    ами то има две места от където се играе клиента и браузъра на клиента ме кара да позная дали хамбугера е храна ,а на браузъра е достатъчно да сложа отметка ,че съм човек и ми бие кръста.Та удължаването на евента не ме грее ,защото не ми удължават 3 х 100% плевня и загубата на ресурси .Не виждам смисъл ,защо питаш къде се появява и без това е без значение...