Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    В такива случаи, аз проверявам куестовете в Читалището за животни. Там се виждат животните, които липсват. Проблемът е, че не всички липсващи животни участват в куест. Така, че направи предложение в Актуализации и идеи. Аз подкрепям тази идея! :)

    П.п. Ако не греша, същото е положението с продуктите от занаятите - не се виждат липсващите в плевнята. И за тях е добре да бъдат показвани със стойност 0.
     
    Последна редакция: 12.9.23
    bomberabg, kakata13, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  2. Чучурку

    Чучурку Прохождащ

    Добре де то няма лошо. Ама да баланосват хиляди хора с надеждата да няма грамотни си е малко хагла за да оправдаят собствената си некъдърност. Занимавам се с компютри в България от 1988г. С интернет от 1990г. Познавам ДОС, цлипер, паскал и още няколко езика за програмиране на интернет и уйдоса. За мен това си е пълна некъдърност и алчност за да оправдаят с пълни глъпости незнанеиетоста си за проблемите. И между другото не само тук а и в още няколко игри и сървъри се убедих, че некъдърниците ни мислят за идиоти и ни пробутват същите небивалици, от които те самите си нямат идея как да се справят. След като взимат парите на някой има само два вариянта. Или да дадат това, за което са ги получили, или да ги върнат за това, което не са доставили. Дано си струва хонорара за да сте гръмоотвод на некъдърниците, защото Вие сте между чука и наковалнята.
     
  3. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    играта май избяга. Едва едва зарежда старта на клиента, но няма влизане в акаунт. В браузър страницата на фармерама не се зарежда. Пиша и играя от опера.
     
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    В хром играта умря, с операта влязох едва-едва.
     
  5. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    от никъде не се влиза. само от операта. при мен е малко бъгаво, но е нещо
     
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играта е недостъпна от всякъде освен от опера. В браузър даде: Хм… няма достъп до тази страница
    Клиента едва се влачи и ако зареди случайно, не пуска в нито един акаунт

    Муши предавай нагоре да се активизират и да работят.

    -----
    при мен с операта е бетон. От никъде другаде не се влиза. Браузъра ейдж дава Хм… няма достъп до тази страница, а клиентът едва едва се влачи и, ако случайно зареди, не ме пуска в акаунтите
     
    Последно редактирано от модератора: 16.9.23
  7. bim177

    bim177 Редовен

    Отново не може да се играе
     
    koteto9 и .TAINNA. харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    учудващо, доста бързо се справиха в БП този път. Играта тръгна макар с малко запъване, но върви
     
    bim177 харесва това.
  9. koteto9

    koteto9 Старейшина

    с некадърници няма да се учудя да изчезне изобщо лека полекае батисват това само е началото докато не ги раскарат тибездарници така ще е
     
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Играя само с Кром и еидж нямам никакви проблеми, от доста време. Пу,Пу да не си урочасъм устройството...
     
    mimi123123456 харесва това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Снощи и аз имах проблем,не можех да влезна нито с Mozilla и Edge с лаптопа.Веднага опитах с телефона да влезна с Edge оправих си цялата ферма без проблем.После опитах през лаптопа да влезна пак няма влизане,някой да ми каже къде е проблема.
     
    Последна редакция: 17.9.23
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    проблемът ти е в лаптопа:p:)
    Сега сериозно - имало е за кратко проблем, но не при всички, който бързо е бил разрешен.
     
    milena7004 харесва това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Значи проблема е в моя телевизор,поне ме разсмяxDxD
     
    dedoto и Кобрелия харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играта е нестабилна. Изпращам подаръци и след 2-3 подаръка спира да изпраща. Бройката им се стопира и така разбрах. После при обиране на полетата, при преместване от едно в друго поле пак забива. От вчера имах проблем в алпите. След малко ще ида там и ще кажа къде и как забива.
    п.п. Сега алпите не забиват. Вчера следобяд до вечерта забиваха както сега забива фермата.
    Играя с клиента. В браузър не съм опитвала.
     
    Последна редакция: 19.9.23
    Bamze и koteto9 харесват това.
  15. pile-pale

    pile-pale Младши експерт

    Играта е недостъпна ,отново.
     
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Много мисли много нещо, докато се натутка да поеме командите. Преминаването из полетата е с бързината на охлюв. Мисли, мисли, а аз чакам ли чакам. Играта не е добре. Писах сутринта. Хайде БП уж сега има актуализация, а е станало едно нищо. Идва евент, така ли пак с мъка ще играем?
     
  17. pile-pale

    pile-pale Младши експерт

    3 часа по-късно още не може да се влезе
     
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    вече е добре. За сега няма проблеми.
     
    pile-pale харесва това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Играта не зарежда, овцете си подскачат на 45% и толкова. Това, според мен, не са хакери, а стари сървъри, които не могат да отреагират на толкова акаунти, играещи едновременно при старт на събитие. Хич не разбирам от тази техника, но така си го обяснявам.
    503 Service Temporarily Unavailable

    играя в опера
     
  20. darkdemonn

    darkdemonn Стажант

    Здравейте, отново май се скапаха сървърите... И на мен ми излезе грешка 503... И след това като влязох само си гледам фермата, нищо не мога да правя. Зарежда слънчогледа и до там. Пуснах си комбайна да ми обере оборите и нищо не се случи..
    Играя през Google Chrome
    ID 1692501
     
    червената_шапчица и .didi2002. харесват това.