Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. arono_ele

    arono_ele Подрастващ автор

    :p:mad:>:(
    едно поле обираш с десетина рефрешвания....... времето на бонусите изтича..... ноооо... все пак обираш....едно и също място 10 пъти. Рефреш и отново

    А сега вече няма достъп до този сайт.....
     
    Последна редакция: 8.9.23
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004 и .didi2002. харесват това.
  2. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Много е зле положението!Във фермата съм, а нито мога да обера нито мога да се местя от поле на поле.Чудно ми е как влезнах във форума.:(
     
    ПЕПЕЛЯШКА и arono_ele харесват това.
  3. arono_ele

    arono_ele Подрастващ автор

    502 Bad Gateway

    nginx

    е,... след като мина действието на 4-ри броя подаръчни пакета се обра само с един рефреш. идеално8)8)8)
     
    Последна редакция: 8.9.23
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ей, писна ми :mad:
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и Zlobara харесват това.
  5. pile-pale

    pile-pale Младши експерт

    Дразнещо е . Месец и повече се мъчим да играем тази игра.Пишем за проблемите и толкова.Докога.....
     
    zvezdi4ka_86, ПЕПЕЛЯШКА и Zlobara харесват това.
  6. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Не е истина просто.....:cry::cry::cry::cry::cry:не знам как успях да вляза във форума. Голямо късане на нерви, техника и бонуси си отиват, след сто рефреша и само през Опера успях да обера едно поле. По-добре да се спре окончателно тая игра, докато не се оправят проблемите. Седмици наред търпим тези неудобства, ако не бях толкова търпелива, досега да съм се отказала. Не се издържа вече....
     
    arono_ele и Zlobara харесват това.
  7. Чучурку

    Чучурку Прохождащ

    Здравейте,
    с времето и развитието на технологиите персонала за поддръжка на играта и ръководството стават все по-алчни и некъдърни. Рядко се случва някоя нова мисия да не е осрана по някакъв начин и после да е компенсирана в безсмислени оправдания и мижави компенсации.
    В последно време проблемите се превърнаха в традиция с всяка нова мисия. Хиляди хора прекарват часове в играта а в замяна получават глупави обяснения, празни обещания и мижави залагалки.
    Моля намерете начин да си защитите сърварите! не е виновен тоя дето яде баницата а тоя дето му я дава. Хакерите искат да правят мизерии, но няма да успеят ако Вие не им позволите.
    Ние всички игрем а някои плащат пари, дори много паро. Но ги плащат не за оправдания за безхаберие, безотговорност или некъдърност...
     
    zvezdi4ka_86 харесва това.
  8. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    да се коригираме .........дори и мижави залъгалки не дават вече , напоследък си правят оглушки , все едно всичко е нормално
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Информираха ни, че достъп до играта е възстановен...
     
  10. arono_ele

    arono_ele Подрастващ автор

    След като изтече времето на бонусите, ... След като въпреки проблемната игра се отчитат лг за закупуване на ред, който би трябвало да е компенсацията за изхабените нерви...
     
    Zlobara, ПЕПЕЛЯШКА и .didi2002. харесват това.
  11. След спирането на Flash-а едвам закрепиха играта с Юнити. През Декемри 2022г. въведоха Еделвайсите и бъг-овете отоново зачестиха. Но с въвеждането на Метеорологичната станция и последващите я нововъведения и промени в Алпите започнаха и така наречените DDoS атаки. И това положение е вече повече от месец и половина, а и няма никакви изгледи скоро състоянието на играта да се подобри. При всяко пускане на основно или съпътстващо събитие играта или е много бавна, или тотално "умира". И се чудя това просто съвпадения ли са или нас ни смятат за прости?! 8) Или може би хакерите следят календара на Фармерама?! Щеше да е смешно, ако не е тъжно! 8)
     
    Последна редакция: 8.9.23
    dedoto, zvezdi4ka_86, .water. и 3 други харесват това.
  12. arono_ele

    arono_ele Подрастващ автор

    Възстановен.... :eek: ... всъщност да достъпът, ... но ... обирането все още си е огромна мъка - обираш десетина поленца, рефреш за да видиш дали са отчетени и хоп :D , отчетени само три или в най-добрия случай пет от тях.
     
  13. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    През клиента все още не се влиза.
     
    zvezdi4ka_86 харесва това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Може ли да ми напишеш ИД-то?
     
  15. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    ИД 42444715
    Влязла съм с браузер, но не мога да играя през него. От вчера чакам да оправят клиента.
     
    arono_ele харесва това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Предлагам да сложат край на тези мъки,да преспим играта,неизлечимо болна е.
     
    dedoto и arono_ele харесват това.
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    изпратих го за проверка, но да попитам дали клиента е актуализиран с последната версия?
     
  18. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Няколко пъти днес го деинстлирах и инсталирах нанаово. Всеки път го свалях с надежда за нова версия.
    ПП От вчера показва тази грешка "
    400 Bad Request

    Request Header Or Cookie Too Large"
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Ето какъв съвет получих за твоя случай: Да използваш за деинсталиране програма на трета страна (напр. Revo Uninstaller), а не деинсталиране с Windows. И тъй като клиентът ще бъде свързан с браузъра по подразбиране на системата, ще трябва да почистиш браузъра от кукита след деинсталирането и чак тогава да инсталираш наново. Дано помогне.
    Хубава вечер!
     
    .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  20. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Муши, много, много благодаря ! С Revo Uninstaller се получи . Вече влизам през клиента :))
     
    Bamze, .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.