Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Опитах да влезна с клиента, но даде грешка:
    https://i.postimg.cc/QNkY9dyX/image.jpg
    След това влезнах много много бавно с edge. За сега работи. Бавно, но работи. С Опера няма проблем. Работи добре. Предпочитам обаче клиента. Ако може да го оправят.
     
    Последно редактирано от модератора: 6.9.23
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    играта е тооооолкова бавна почти на всяко поле рефреш >:(30 минути за обиране :wuerg:проблем и с гонитбата цъкаш по няколко пъти на предмета докато отреагира >:(и времето свършило и само 70 точки :wuerg:ако продължи така може да му бия хикса 8)
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    клиентът тръгна. Пуснаха му ъпдейт и за сега е добре. Още съм на второ разсяване. Две пълни полета с големи и тук там средни и малки полета. След час минавам на малки поленца. До събота няма да мога да играя. Само ще сея и ще събирам ресурс. После ще обиколя малките за тренировка и тогава ще се впусна в приключението :)

    П.П. Клиентът пак заби. Стои на 45% - от 17:15 до 17:25 не мърда.
     
    Последна редакция: 6.9.23
    -mairon харесва това.
  4. Здравейте, фермери!

    От някое време днес следобед играта отново е подложена на DDoS атаки, затова е недостъпна или бавна.

    Екипът на Фармерама


    Това е от преди 1 час. Предишното официално съобщение с подобно съдържание е от 21.08. Всеки ден пишем за проблеми с играта. Като DDoS атаки е нямало от 21.08. до днес, съдейки от официалните съобщения, то тогава проблемите през останалите дни от какво са причинени???
     
    dedoto и лудакрава1 харесват това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    На мен също ми е много интересно, как когато започне евент и има атаки.....xD Наче активирани са бонуси, колелото е извартяно и от там нещо паднало, подаръчни пакети, купени разни кошници и хоп играта я няма за 24 часа....xDИзвинения никакви , компенсация още по малко....нещо не ми се връзват нещата Много бонуси ли сме събрали, малко купуваме ли що ли , все едни такива шарени мисли ми се връткатxD
     
    Последна редакция: 6.9.23
    Bamze, karzil, beti06 и 8 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и с браузъра е така, даже операта леко запъва, но се оправя
     
  7. .water.

    .water. Обсебен

    Преди да те прочета Кравенце точно това си мислех започна събитието и започнаха рефрешите слънчогледите и хопа оказа се ,че виждаш ли пак ни атакуват.Някак си ми се струва ,че не могат да си оправят проблема и ни лънготят ,че сме хакнати.Умрял някой за виртуални марули и тикви...Отдавна не купувам нищо не ,че кой знае какъв пазар съм правила ,но сега и бонуси няма да активирам колкото събера и докъдето я докарам за два сандъка Пиколо маймуна няма да ставам.
     
    dedoto, лудакрава1, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    понеже само от опера се влиза и играе, да предадете моля, че и там запъва и иска чести рестарти. А да се влезне в Алпите е невъзможно. Стига до 100%, овцете се бутат ли бутат, а алпите не се отварят. Дори и след няколко рестарта не става.
     
  9. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Това не е истина...от 7.00ч. се опитвам да обера, но тази игра вече е невъзможна - включени бонуси, техника и загуба най-вече на време>:(>:(>:(>:( Няма ли някой който да спре тази пародия - щом има някакъв куест и всичко приключва!? Стопирайте поне времето на бонусите и техниката , след като разберете че има проблем! Ще пуснете после 1 час техника и нещо за замазване на очите:mad:
     
    dedoto и -mairon харесват това.
  10. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    В клиента от 2 часа немога да вляза , виждам това.
    " 400 Bad Request
    Request Header Or Cookie Too Large"
    Във форума влизам през VPN на Opera, но не мога да играя през нито един браузер...
     
    Последно редактирано от модератора: 7.9.23
  11. slon_10

    slon_10 Прохождащ

    Извинявам се много, но само аз ли имам проблем с фермата, че не мога да влизам? Изписва ми 400 bad request - request harder or cookie too large!
     
  12. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    И при мен е така от вчера.
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравейте, казват, че трябвало да се изчистят кукитата от браузърите. Хубав ден!
     
  14. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Търсих тази грешка в интернет. Да , това е едно от нещата, които предлагат. Вече го направих няколко пъти във всички браузери, смених браузери по подразбиране, ресетнах dns кеша. Резултат няма.
    Грешката се появява само в клиента, когато се стартира.
    В браузерите играта зарежда нормално. За съжаление , никога откакто играта я прехвърлиха на юнити, не съм успявала да играя в тях. Отвява се и започва да чака връзка с fermerama.com.
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А опита ли да деинсталираш клиента и да го инсталираш отново? Ако го направиш, имай предвид, че дълго ще трае ъпдейтването му след това. Аз чистя (когато чистя) с CCleaner, че там накуп за всички браузъри се чисти, то не че имам много инсталирани, само Firefox и Chrome. При мен играта във Firefox върви по-добре, отколкото в клиента, затова си ползвам него.
     
  16. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Деинсталирах клиента и го инсталирах пак. След това грешката се появи как, но оставих клиента отворен, след време се появи съобщение , че ъпдейта е приключил, но промяна няма.
    Благодаря за съвета за CCleaner, бях го забравила. Ще опитам и с него ...
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Виждам, че си брала днес това и онова. Т.е. логнала си се в играта. Приятен следобед!
     
  18. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Логвам се през браузер, без проблем, но до там. Обрах основното поле и вече половин час се опитвам да сложа дърветата обратно, но играта се отвява. Ще чакам да оправят клиента.
    Много ти благодаря за отделеното време :)
     
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    играя през хром, не ме пуска
     
    .didi2002., milena7004, dedoto и още 1 човек харесват това.
  20. dedoto

    dedoto Адмирал

    мозилата умря:wuerg:операта с няколко рефреша обрах:wuerg:мелницата не може да се зарежда:wuerg:отзсякъде пълна скръб8)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .didi2002. и milena7004 харесват това.