Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Обсебен

    Като са отблъснали атаката сега да ни изиграят събитието ,защото не можеше да се влиза.
     
    Bamze, лудакрава1, koteto9 и още 1 човек харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не го намирам ?
     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Последно редактирано от модератора: 27.8.23
    .TAINNA. харесва това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Играта е бавна като 300 годишна костенурка.Засрамете се то не бе мъка, то не бе чудо то не бе браузъри да инстлирваме и пълна мизерия си е пак:mad::mad::mad:Играта вече не е за забвление:( Тъжно,:wuerg: но факт:wuerg:
     
    Последна редакция: 27.8.23
  5. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Пак има проблем с играта:(
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  6. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    И как си се правят на две мотики , нищо не се споменава за компенсации
     
    Bamze, .TAINNA., nivata1 и 2 други харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Това е част от играта,ако няма атака,вижте във ФАРМЕРАМА ли сте.>:(
     
    Bamze и лудакрава1 харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играта пак има проблеми. От вчера има спирания по никое време. Много често прекъсва. Особено, когато обработвам алпите. Сега вече пиша, защото спря в 9:05 Исках да пусна да се правят дървета и се завъртя оранжевото цвете. Преди това при обиране и сеене пак спира и тръгва, но да си играя на криеница с Фармерама, няма да стане. Излез, влез, F5, искам БП да си наеме кадърни хора да оправят играта. Отказвам да снимам и да съдействам. Минавам на Опера и с нейния VPN нямам проблеми. Проблемите са известни на БП. Както им вървят другите игри, както върви Фармерама при повечето играчи, както върви през VPN, да си видят къде какво куца и да си оправят бакиите.
    Очаквам днес, с новия евент играта пак да куца и да спре.
     
    Bamze, ZORBA13, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Няма торене, няма разрушаване на полета, за всяко действие - рестарт. Оправете си скапаняка!!!!!!!!!!!! Моля да се предаде, където трябва: невъзможно е да се играе!
     
  10. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    При мен е много бавна и товари процесора на компа, и това е много ме напряга
     
    Bamze, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    пак се замотава оранжево цвете. Тази сутрин няколко пъти играта влачи, компа вие като на умряло, оранжевото цвете ми се кипри и се плези, а аз си играя пак на криеница с играта. Зарязах клиента и браузърите и хоп! в операта.
     
  12. Отново нямаме игра в българско, но в немско има. 8)
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    за пореден път има следния проблем: в 15:00 при засяване на растението от събитието играта засече. Рестартирах с F5 и се появявиха новите неща в новините, в разпродажбите и там в лентата каквото и да е. Предайте моля БП да си оправи този бъг. Пускането на новите неща за купуване, а и другите в лентата, бъгват играта и, където и да съм, тя спира и иска рестарт. Писах наскоро за този проблем, тогава бях в Алпите. Мислех, че от там има проблем, но е от новините, от въвеждането на новите предложения за разпродажби ооохххх да му се не знае, спират играта, за да ми наврат в очите нежелани неща и да ми искат пари >:(

    [​IMG]

    За това говоря. Играта се бъгва, когато добавят нови неща там без значение в кой раздел от лентата.
     
    Последна редакция: 31.8.23
    FrozenKiss и koteto9 харесват това.
  14. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Има проблем в клиента. Обрах всичко и искам да разместя някои предмети. Но играта блокира след няколко хода и иска рестарт. Техниката спира да изпълнява команди. Не иска да вади и слага полета и предмети. Не иска да сее. Непрекъснато иска рестарт. В браузър играта е добре.
    ID: 13776070
     
    Последна редакция: 2.9.23
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И при мен беше така, но се оправи. Сега е добре и в клиента.
     
  16. tani1980

    tani1980 Полубог

    Питам аз до кога ще ни мъчат с евенти за определени от БП време и часове при постоянните им проблеми, при положение че не може да се играе нормално и нито удължават времето, нито има промяна в качеството на играта? Господа програмистите до кога мислят да продължават с тази излагация и да вземат малко по-сериозно и отговорно да поработят за отстраняването на проблемите вместо да ни затрупват с всевъзможни нови евенти, куести, кошници и куп други глупости при положение че играта им е пълно мазало. Стига вече с извинения за причиненото неудобство и прочие. Плащам си за комбайн и турбо мелница с реални пари, а времето им изтича, също както на спечелени или активирани бонуси за тоя дето духа, последно даже и такива няма какво остава за мижавите им компенсации. Как биха ни компенсирали изгубеното време, пари, ресурси, изхабени нерви, неудовлетворение и горчивина? За толкова години игра толкова дълготраен резил и некадърност да се справят с проблемите нямам спомен да е имало.
     
    Последна редакция: 4.9.23
  17. bomberabg

    bomberabg Стажант

    Да попитам - С каква цел се играе с часа на приключване на събитието - ту 23,00 ч., ту 15,00 ч., ту някакйв измислен час? За втори път изтървам събитие, защото часа не е 23,00, а е 15,00. Играя през цялото време, влагам време и ресурси и накрия заради поредната промяна в часа не го завършвам. Това е силно демотивиращо и силно ще огранича времето си за тази игра, защото тя изисква колкото игра, толкова и време за четене на всяко едно условие по всяко едно събитие. Е няма да стане!!!!!! Ето следдващото събитие е пак до 23,00 и защо е така?

    -----
    Защо сменяте постоянно часът на приключването на събитието? След използването на време, ресурси и накрая нищо, просто ей така - защото някой му е кефнало. Играта иска много време за четене. Доставя повече нерви от удоволствие, затова ще отделям възможно най-малко време, закото се оказва, че времето отделено за играта е загубено време!!!!!
    Сега трябва да активирам комбаин за да обера ненужните ми растения.
    Няма да стане. Да стоят там. Просто ще ги виждам като влизам за да ми напомнят, че просто не си струва да играя, защото някой си играе черно-червено /15,00-23,00 Ч./
     
    Последна редакция: 5.9.23
    червената_шапчица харесва това.
  18. pile-pale

    pile-pale Младши експерт

    Ще играем,ама друг път.Отново проблем с влизането и т.н.
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    играта не работи даже през VPN
     
  20. -mairon

    -mairon Подрастващ автор

    Да