Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    При мен спря в 11:25 като при теб, в мини играта, и тръгна в 11:31 пак заради продажби: пакет Мегареколта
    Моля екипа да предаде, че играта спира, когато качват в лентата с новините техните тъпи продажби. Искам да си изчистят проблемите и тогава да предлагат продажбите без да ми спират играта и без да ме ритат!
    п.п. Влезнах и до там. В 11:35 вече няма влизане от никъде!
    Хм… няма достъп до тази страница
    След 3 мин тръгна с голямо влачене. Пак ще берем ядове.
     
    Последна редакция: 25.8.23
    Bamze и milena7004 харесват това.
  2. Не знам при кого и какво е тръгвало, но при мен в момента отново няма игра. >:( Питам - до кога ще е така?

    П.П. Появи се. Надявам се, не за друго, а защото надеждата умира последна, БП да прекъснат дълбокото си мълчание, да ни обяснят официално какво се случва, да поемат отговорността си и да компенсират адекватно играчите.
     
    Последна редакция: 25.8.23
    Bamze, лудакрава1, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Предлагам БП да изиграе евента при всички играчи безплатно и да им даде наградите пак безплатно
     
    Bamze, maqpan4o и ka-linka харесват това.
  4. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Хехе.. много добра идея ! :)
     
    Bamze, ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Минииграта непрекъснато спира. Засича. От там преместване в основно и пусто поле е невъзможно, а от тези полета се влиза в минииграта.
     
    ka-linka харесва това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    КУ можИ, баре до Коледа да ми изиграят евентите xD. Я се стегни и барвай мотиката :inlove:xD, безплатен обяд нЕма xD
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мотиката не пада от ръцете ми, ама копа на прибежки с тези прекъсвания :D

    п.п.12:55 играта спря по време на мини играта и не мога да влезна
    Хм… няма достъп до тази страница
     
    Последна редакция: 25.8.23
    Bamze, Ferma_Ro и ka-linka харесват това.
  8. От 12,52ч. отново няма влизане в играта!!!>:( Пак играем на "тука има, тука нЕма", но докато при братовчедите има някакъв минимален шанс да спечелим, тук само губим!!! :cry:
     
    Bamze, Ferma_Ro и .TAINNA. харесват това.
  9. jeny73

    jeny73 Прохождащ

    Май вече ни взеха за шарани,ама не японски,ами голи.Не е за коментар.>:(>:(>:(
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Инсталирах Опера. Има вграден VPN. Оправих си играта. Сега влизам в клиента. Ще кажа как е.
    Не знам кога е заработила играта. До сега се занимавах с опера и настройки. Влизам и с клиента да видим дали ще прави пак проблеми.
    За който се интересува:
    Има VPN в Windows 10, а Microsoft са добавили безплатен VPN към браузъра Edge
    Но не се справих с настройките и затова сложих Опера
     
    Последна редакция: 25.8.23
    Bamze харесва това.
  11. sahara83

    sahara83 Познавач

    Ура ,успях да вляза в играта.И на всичкото отгоре играя от телефона ,защото съм туристка.Още по голям трудност .В първия момент помислих ,че браузъра ми не е наред(играя на Dolphin) и после изведнъж си викам дай да видя за технически проблеми вместо да си обвинявам браузъра и телефона и видях ,че пак си е старата песен на нов глас(евент).Тез хакери умора нямат.Толкова трудолюбиви,че чак им се чудя .
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  12. Днес хакерите се наричат "малки събития" и са стартирани от БП. И отново едни могат да влизат в играта, а други - не.
     
    sahara83, Bamze, maqpan4o и 2 други харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Това е дискриминация. Мини на опера и не се ядосвай.
     
  14. След като знам, че отново не са засегнати всички, значи знам и как да вляза в играта. ;)Въпросът е принципен. Дай заради БП да си инсталираме всички налични браузъри, за да можем засегнатите играчи все пак от някъде да влeзем в играта.
    Да спрат и да си оправят бъг-авата игра, а не да се спотайват и да пускат ежедневно съпътващи събития! Но докато има кой да купува въпреки безумно некачествената им услуга, ще е такова положението. 8)
     
    Последна редакция: 25.8.23
    Bamze, .water., maqpan4o и 2 други харесват това.
  15. kremka666

    kremka666 Прохождащ

    При мен проблема остава и все още е същото понякога , ама само понякога зарежда и тръгва от друг браузер ,а не от плеъра и понеже имам имам 100 браузера на един два ми отваря профила но най лошото е че поредните влизания тези за всеки ден дето са от 780 ми се изтриха - а сигурно няма начин да се възвърнат ?
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, съжалявам, но няма начин. Прохладен ден!
     
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    благодаря, има чести прекъсвания.
     
    bubolina8 харесва това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    къде ги изписва тези влизания
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, ето тук:
    [​IMG]
    Спокойна вечер!
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А това къде е Видях го