Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Предупреждавам, че постът ми ще е дълъг, гневен, тъжен и с доста цитати (толкова ми е криво, че дори не ми се пише обстойно за проблемите, но се оказа, че и други имат точно моите проблеми, та реших просто да цитирам, ще ме извинявате!)

    Същите проблеми като цитираните имам +още един много досаден - защо не мога да изкарам на поле повече от 2 дървета наведнъж? Преди това беше възможно с Ктрл, но от много време насам не действа! И като искам да заредя 20 еднотипни дървета, трябва 10 пъти да влизам в менюто с дърветата, при това отначало, щото не помни докъде съм стигнала... а ако искам да сложа и ъпгрейдите, айде още 10 пъти...

    Знам че тези проблеми са предадени нагоре (освен последния, не знам дали е известен), но искам и да знам дали горе изобщо работят по тях, щото всички тия проблеми са известни не от вчера! Аз съм много, ужасно търпелив човек, но играта от месеци е такава мъка, че подминавам все повече евенти и събития, а нещата са навързани, вече много обори и дървета ми липсват и знам че вече никога няма да наваксам... щото докато се сдобия с тях, вече ще са влезли нови... и така, нещо вече не виждам смисъл и нямам стимул. А я играя тая игра вече 11 години!!! Но нещо, което преди правех за 10 минути на ден, сега да го правя по няколко часа?!?! По-скоро ще се разделяме... От игра за забавление това за мен необратимо се превръща в игра на нерви!!! Жал ми е за ресурсите, които съм натрупала в тази ферма, за удоволствието, което изпитвах, за времето, което съм и отделила през всичките тия години... Много, много ми е криво и тъжно!
     
    milena7004, .TAINNA., -niksan- и 5 други харесват това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ctrl клавишът работи, но по-различен начин - трябва да го отпускаш и пак да го натискаш.
     
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    От 18.30 насам играта е отвратителна :wuerg:постоянно забива и изхвърля >:(пълна боза :wuerg:
    П.П. всичко е почистено че даже и преинсталирано :mad:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., .water. и още 1 човек харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играта е ужасна от няколко дни. Замръзва, върти се едно синьо кръгче, докато е спряла и изведнъж се отпуска. Понякога обаче се налага рефреш и дори излез-влез, което пречи на играта.
    Забелязах следните проблеми в клиента. Играта замръзва, когато има нещо готово за обиране в някое поле. Без значение дали съм на пазара, в някое поле, в занаятите и където и да е. Същото замръзване се получава и при долитане на совата. Тя не се появява веднага. Трябва да мина в друго поле, на друго място, за да се появи. Даже, ако съм в пощата в града, при бележките, нова бележка се появява чак, когато се преместя другаде. Няма как да се снима всичко това. И не на последно място напомням на безотговорните отговорни фактори, че писането на бележки е кошмар. Както и много други неща !!!
    Отново надавам вой за невъзможност да се играе в браузър. Три месеца пиша по този проблем! Трябва ли всички и всичко да изтрещи, за да седнат и да оправят проблемите както трябва? Ако има друга подобна игра, бих се преместила точно заради неуредиците тук. Да махнат Unity/WebGL като не върви и или да го сменят с нещо друго, или да останат само на Standalone Client. Освен това да не заблуждават в началната страница, че играта е без данлоуд и инсталация (начална страница горе в дясно табелката под знамената)!!! Това е голяма лъжа и заблуда !!!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Кобрелия и .water. харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Вземете се стегнете малко,това колело как може ,да пордължава да се върти ту наляво ту на дясно,да не знаеш къде ще спре.
    Как може по други ферми ,да е нормално в основната ми ферма все едно е полудяло.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и Кобрелия харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    А това да не те притеснява ,че не знаеш къде ще спре натисни бутона и веднага провери спечели награди още преди да е спряло да се върти вече ще знаеш какво печелиш всичко е измислено само се чудя защо изобщо се върти за фасон само.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, pepa551, dedoto и 4 други харесват това.
  7. tani1980

    tani1980 Полубог

    То дето за фасон, че и излишно време отнема само.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., .water. и още 1 човек харесват това.
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Хора, помагайте. Пиша от телефона, че лаптота даде фира оня ден. Изтеглих си днес ейдж от гугъл плей, обаче играта уж се зарежда до 100% и след това ме изхвърля и се появява надпис, че няма връзка с тази страница.... Направих няколко опита все безуспешни. Трябва ли да изтегля и Клиента? За Андроид става дума....
     
  9. dvdd

    dvdd Подрастващ автор

    Току що пробвах и нямам проблем през Ейдж,влиза в играта в рамките на 15 секунди.Не съм инсталирала клиента.
     
    staneli харесва това.
  10. staneli

    staneli Старши болярин

    Благодаря, на моя телефон нищо не става.... Накарах сина ми да си го инсталира на неговия телефон, няма да споменавам срещу какви обещания, и успях да вляза и да разсея благополучно растенията за събитието
     
  11. dedoto

    dedoto Адмирал

    И да искаш клиента няма да стане т.к. нямам комп играя само на таблет през вивалди
     
    staneli харесва това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Нямаш ли някой да ти помага през лаптоп.
     
    staneli харесва това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Играта замръзва непрекъснато, всичко ми е изчистено, дори преди половин час деинсталирах две програми, които дърпат оперативна памет. След рестарт на компа положението е същото, причината не е в нета. Да си оправят играта!
     
    dedoto харесва това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Веднага една комшийка, щом прочела за проблема ми, предложи помощта си, за което и тук й благодаря :inlove:.
    Но днес пратих сина ми да купи нов компютър и сега всичко е на 6. Пък лаптопа е вече стар и не знам дали си заслужава да влагаме повече ресурси в него - в рамките на месец и половина му направихмe две преинсталации и му сменихме диска.
    Благодаря на всички, които взеха присърце малкия ми проблем :inlove:.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Цяла сутрин заедно с мен във фермата се разхожда знака за готови селекции където аз там и той обръщам се през рамо стои на прилично разстояние в центъра на полето и вежливо ме изчаква да отида на следващото..xDоставям го на основното да ми наглежда златния корен...
     
    ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 3 други харесват това.
  16. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Тоя знак досажда от доста време,но явно работната група не намира време да си го прибере
     
    ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]], .water. и 3 други харесват това.
  17. dedoto

    dedoto Адмирал

    Играта днес е бъгава >:(при всяко зареждане ми вади кеширана версия :wuerg:и почва надлъгване с браузърите кой ще зареди първи :wuerg:
    След всяко трето поле зарежда до 100% и замръзва до там :(
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    изчистих ти кеша... дано се подобри....
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  19. dedoto

    dedoto Адмирал

    Проблема си продължава благодаря все пак :)до миналата година никога не съм чистил кеш и играта си вървеше ;)откакто смениха флаша то кеш ли не щеш преди, по време, че и като изляза :(манджата си е все същата :wuerg:дори и във форума не ме пуска от първия път :cry:влизам в играта като теб от телефона (а е с добри параметри)нещо са ровнали не където требе през седмицата 8)преди това си беше задоволително добре
     
  20. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    под всякаква критика...и...пак ние сигурно сме виновни и устройствата ни....