Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Трудно се играе, овцете се клатят ,не мога да вляза в Небесната градина!ID 22764287
     
    koteto9 харесва това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Днес през мобилната версия се играе много трудно, а времето е скъпо, особено ако искаш да "претичаш" крадешком.
     
    koteto9 харесва това.
  3. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Много мъчно се играе...Защо..въртят се слънчогледи или не знам какво...овце се клатят...Докога бе, специалисти...Да ви кажа със страх и притеснение отварям...Жалко за прекрасната игра...взе да ми минава мерака...Всичко е големи нерви...Е ще кажете кой те кара да играеш......????????
     
    Последно редактирано от модератора: 22.4.21
    tanyamery, daniva76 и koteto9 харесват това.
  4. koteto9

    koteto9 Старейшина

    май ще се свърши с добрия тон натам отиват нещата четете ми писането и ще ви стане ясно за какво става на въпрос ако не са го истрили ? неим е удобно
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Играта е невъзможна:mad:>:(:cry:.
    Нямат ли край тези мъки, 100 пъти влязох и излязох докато оправя една ферма, това е подигравка.
     
    dedoto и koteto9 харесват това.
  6. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Здравей. Може би проблема е в устройството ти, защото при мен няма проблем.
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Всеки ден е различно, ако е от компа, не трябва ли всеки ден да е зле?
     
    dedoto и koteto9 харесват това.
  8. .water.

    .water. Обсебен

    А как проблема е в устройството след като играч ми помогна с Ренцо каза ,че с неговата ферма е добре ,влиза в моята и започват проблемите забива влачи и т.н.?Или компа му се скапва точно като влезе при мен да цъка (стачкува няма да се напъвам за чужда ферма :D)?Някак си е нелогично .
     
    -helixme4o-, dedoto и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    играта като цяло е отвратителна :(забива замръзва и кво ли още не щеш :wuerg:да вземат програмистите да седнат на по масови компютри и устройства да поиграят пък после да ми се вика дали моето устройство не става >:(на геймарски комп от 10-15 бона и баба знае 8)
     
    daniva76, ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    У дома играя във Фокса на 5-6 годишен настолен компютър за под хилядарка без да включвам цената на монитора, с 8 ГБ памет и 3 и нещо мегахерзов интелски процесор под изисванията и обикновено нямам проблеми или не някакви съществени. Случва се играта понякога да е по-бавна, но рядко се налага рестартиране или постоянно излизане и влизане в играта.
    На работа компютърът е по-слаб и 32 битов, нетът въобще не е цвете, там играя в клиента и понякога ми е трудно, но там по-често нямам време за играта, така че не е беда.
     
    Последна редакция: 24.4.21
    -niksan- харесва това.
  11. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Най-логичното е, че БП има лично отношение към теб и прави всичко възможно да ти е гадно. И на .банчева. също.
     
  12. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Писна ми от клатещи се овце, от слънчогледи...не мога да влизам в Небесната градина...абе трагедия...докогаааа

    Стига се оправдавахте с нашите устройства.....ами поработете и оправете нещата
     
    Последно редактирано от модератора: 24.4.21
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  13. .water.

    .water. Обсебен

    Ще те разочаровам не ми е гадно ,но и не трябва за всичко вината да е в играчите.Просто ми е чудно ,защо ферми на едни пазари вървят на фурия на други не,но от теб не очаквам отговор освен заяждане и евентуално обиди(зависи дали си в цикъл или не).
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    От много време се каня да се оплача от досадните изскачащи информативни прозорци при абсолютно всяко преминаване от поле на поле. Ами, смешно е - аз съм на края на 242-ро ниво, а те ме "информират", че на 60-то ниво вече имам на разположение плодородни полета, на 70-то ниво вече, разбирате ли, имам нови занаятииии, друг прозорец пък ме уведомява, че мога да си отворя "ал химик" и "спа мениджър" от Дървото на мъдростта.... Ама моля ви се, това е толкова досадно, тези прозорци изскачат по всяко време и затормозяват играта. Например отивам да си отворя сандъчета, обаче при натискане за отваряне те не се активират, връщам се в полето и гледам, че се зарежда някой от горепосочените прозорци.... След като ме "информират" какво ме чака след 60-то или 70-то ниво, вече може да се отварят и сандъците. После отивам на пазара - решавам да купя да кажем тор - ами не мога, защото ония прозорци пак са започнали явно да изскачат, и като се заредят, едва тогава вече може да се осъществи и покупката... Досадно, дразнещо, напълно излишно... Моля, предайте за премахването им.
    И при флаша ги имаше, но се показваха само веднъж при зареждането на играта, а сега - при всяко преминаване от поле на поле и не само. По 11-12 пъти ги чета, ако се задържа повече време във фермата.
     
    -helixme4o-, *Aleksa*, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    А прозорци с обяснения кой какво прави във фермата, кой си е загубил папионката, че щом компа не е задимял всичко е наред и любимото ми, стани, застани на един крак, изпей песен, само, че при мен трябва да пея по няколко песни, докато зареди:mad:, за тях какво да кажа?
     
    daniva76, .TAINNA., dedoto и 2 други харесват това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    А, добре ни напомнят, то от толкова нововъведения, обори, дървета, пълзящи, подскачащи, фъркати, пернАти и тем подобни, човек вземе да забравя кое какво беше xD. Шегувам се, наистина е досадно. При флаша от поле на поле преминавах, без да се возя с овцете в количката, сега се клатушкат на всяко преминаване, не знам как не им се скапаха бъбреците.Дано някога се оправи и това.
     
    daniva76, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Възможно е да има връзка между качество на играта и пазарите. Ако не се лъжа всеки пазар е на отделен сървър, а всеки сървър е отделен компютър. Поради милионите създадени акаунти, пазарите (сървърите) се задръстват и правят проблеми. Ако в един сървър (пазар) има повече активни играчи и малко пасивни, нормално е сървърът да забива. А ако са събрани по няколко пазара на един сървър, става още по-тягаво. Изразявам лично мнение без да ангажирам с голяма компетентност :)
     
    ka-linka харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да помолим екипа да създаде такава тема, или някой играч. Аз съм на пазар 30
     
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За пазара не ми се говори, отивам да си купя тор, о небеса, мъките започват:
    чакам да се покажат картинките, правя опит да купя тор, не иска да ми даде, когато ми онръзни и реша да изляза, не ме пуска, като отида на полето, тогава реши да ми даде да купя,
    това е почти всеки път:mad:.
    И това ли е от компа?
     
    Последна редакция: 25.4.21
    .TAINNA., dedoto и koteto9 харесват това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Определено е от компа, за съжаление. (Не успява достатъчно бързо да обработва всякаквите данни.) Или от комбинацията комп+нет.
    А ако купуваш тор направо от полето (след като свърши торта да кликнеш на ненаторено поле, след това на торенето и оттам през директния линк към торта на пазара) не е ли по-бързо? Така спестяваш ходене в града, изчакване на всички данни за пазара и т.н. (според мен обмен/обработка на данни за по-малко неща).
    [​IMG]
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.