Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tani1980

    tani1980 Полубог

    Хайде Мозила пак забива на 100% с овцете и дотам.Между другото проблемът с плантацията до днес все още си остава през Мозила - не може да се играе там.Докога ще бълвата евенти след евенти, след като нищо не им е наред на БП.Все някъде нещо забива, увисва, няма визуализация и прочие технически проблеми, които пречат на играта.Писна ми да обикалям различните браузъри всеки път когато има проблем като маймуна от клон на клон.То верно че БП вече ни направиха на маймуни, но на мен взе сериозно да ми писва. :mad::mad::mad:

    П.П. За протокола, всички възможни процедури извършени без никаква полза.Няма нужда и от чистене на кеша на играта, скоро е почистен.
     
    nivata1, koteto9 и червената_шапчица харесват това.
  2. batista1583

    batista1583 Стажант

    Здравейте! Не знам каква е причината, но от повече от 1 час не мога да премина от поле в поле. Стигам до горската поляна и край. Супер изнервящо е! Въобще не знам тази вечер ще успея ли да направя нещо в играта.
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Няма информация за глобален проблем с играта.
    Единствено баналните съвети мога да дам - да провериш състоянието на нета, да рестартираш устройството, през което играеш, да затвориш всичко излишно, да почистиш кеша на браузъра, ако играеш през браузър и под.
     
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Моля ви, момичета от екипа, надигнете вой до небесата. Настоявам за отговор от БП на въпроса защо не може да се влиза през браузърите? Ползвам и тествам Юнити през Музила, Хром, Опера и Ейдж. Ъпдейтват се непрекъснато. Сега за пореден път искам да играя през Юнити без начение на кой браузър и не мога да влезна в играта. Зарежда се стартовата страница, пиша ник и парола, бутон Вход, и вместо да влезна, страницата примигва и остава в същото положение. Странното и ново нещо, което видях е, че след примигването въпреки, че не съм в играта, влизам във форума през бутона новини по-надолу над скрийншотите. Така е във всички браузъри. Има сериозен проблем с Юнити. Настоявам БП, програмистите, да дадат бърз отговор кога ще оправят проблема. А той е доста стар вече.
    Играя в клиента, но и там увисва и непрекъснато трябва рефреш на играта с Ф5, за да се отпуши. Ако не стане, излизам и пак влизам, но самото излизане даже увисва и чакам да реагира.

    -----
    От два дни в клиента се появява удивителната за необран обор, дърво, цъкалка и др. точно в средата на всички полета. Изчезва само след рефреш. Появява се периодично. Предполагам е свързана с наличието на готови за обиране неща в някое поле, но се визуализира навсякъде и то само точно в центъра:
    http://store.picbg.net/pubpic/FE/44/dd49ac374273fe44.jpg

    Ако може да се предаде нагоре. ID: 14069390
    Благодаря :)
     
    Последно редактирано от модератора: 18.3.21
    ka-linka, [[Fermerkaa]], koteto9 и още 1 човек харесват това.
  5. terazinni

    terazinni Напреднал

    Мдааааа, при мен се появи за втори път. Май няма нищо общо с нещо необрано. Точно в средата е.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предадено е.

    Би ли споделила какво още имаш отворено освен браузъра? Също така версия на ОС, ID на ферма и откъде се опитваш да влезеш във фермата (www.едикакво си).
     
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши, празен браузър: музила, хром, опера, ейдж, празни, само фармерама през юнити и става точно каквото описах. Играя през клиента, а там няма браузър. Не разбирам въпроса ти. Горе описах, затова само ще направя копи-пейст: искам да играя през Юнити без начение на кой браузър и не мога да влезна в играта. Зарежда се стартовата страница, пиша ник и парола, бутон Вход, и вместо да влезна, страницата примигва и остава в същото положение. Странното и е ново нещо, което видях е, че след примигването въпреки, че не съм в играта, влизам във форума през бутона новини по-надолу над скрийншотите. Така е във всички браузъри. Програмистите да си оправят програмите, а администраторите на сайта да видят моите логове и ще разберат колко пъти и от къде съм опитвала да се логна.
    п.п. Логването в браузърите става през https://www.farmerama.com
    Опитах да влезна през портала на БП https://www.bigpoint.net/games/, но пак не става.
    Windows 10, version 20H2 ъпдейт от 12 март 2021
    2021-03:кумулативна актуализация за Windows 10 Version 20H2 за системи, базирани на х64 (KB5000802)
    Успешно инсталиране на ‎12.‎3.‎2021 ‎г.
    Процесор Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz
    Инсталирана RAM памет 4,00 ГБ (3,83 ГБ използваеми)
    Тип на системата 64-битова операционна система, процесор, базиран на x64

    ID: 14069390
     
    Последна редакция: 18.3.21
  8. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Искам си флаша, омръзна ми! Това, което преди правех за 10 минути сега половин час не ми стига, омръзна ми да гледам подскачащи овце и въртящи се слънчогледчета и да чакам нещо да се появи!!!>:(>:(>:( ID 25239025
     
    koteto9 и mirandas харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    той умря завинаги. свиквай :)

    Муши, може да се окаже проблем на последния ъпдейт на уиндоуса, за който писах в предния пост. Ще търся при мен, не ги занимавай, извинявам се. Питах приятелката ми. Тя няма проблем с браузърите. Май при мен се е блокирало влизането в играта и ще го търся. След последния ъпдейт се блокира целия комп. Исках да принтирам нещо. Имам принтер Кьосера. По-късно Майкрософт писаха, че ъпдейта е създал проблеми на няколко марки принтери. Моя е сред тях. Оправих след дълга борба компа, но се блокираха първо папките. Оправих ги, сега се блокираха акаунтите в играта. В пощата и на други места не.
    Не занимавай за сега никого. Проблемът може да се окаже при мен. Ще пиша пак ако трябва проверка.
     
    Последно редактирано от модератора: 18.3.21
  10. milka_k6868

    milka_k6868 Активен автор

    о
    защо като цъкна на този браузър където TANINA е поставила тук https://www.farmerama.com ми излиза моя друга ферма със ID то ми.
     
    Последна редакция: 18.3.21
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Това не е браузър, нито е някакво изображение, а е линк към вход към играта. Т.е. като цъкнеш на него ще ти се отвори в браузър и то е ясно, че за вход ще можеш да въведеш своите данни. (А ID-то на фермата се вижда чак след логването.)
     
  12. milka_k6868

    milka_k6868 Активен автор

    благодаря за информацията.
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо. Усмихната вечер!
     
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Май е време да зарежа фермата, човек трябва да има нерви като корабни въжета, чакаш да влезеш, чакаш да те пусне на полето, ако реши разбира се, по няколко пъти влизам и излизам , за да оправя една ферма, крайно време е да спра да се наказвам.
     
    milka_k6868, .water., dedoto и още 1 човек харесват това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    НИ тЪ пускам, никакво отказване.:inlove:
     
  16. koteto9

    koteto9 Старейшина

    Това е гавра колкото и да се здържаме с добрият тон то ще е до някаде това ли изкате???????????????????????????????????

    ---
    до кога ще ни базикате до кога ще ни правите на маймуни не говоря за модернаторите а са онези които се *** с нас какво искате ако не можете дайте на хора които могат дайте изавление до кога ще продалжава тоя цирк това е мазухизам
     
    Последна редакция: 19.3.21
    aylakz харесва това.
  17. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    [​IMG]

    В момента, след слагане на полето, кошара на ленивци "Classic ++" изглежда така - сива и грозна. До кога ще има бъгове свързани и с визиуализацията???
     
    koteto9 харесва това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предадено е, че Кошара за ленивци и Кошара за ленивци "Classic ++" изглеждат еднакво, т.е. че ++ оборът не е "позлатен".
     
  19. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Един час не мога да обера Небесната градина...нерви...нерви...дотегна ми от подскачащи овце и слънчогледи....Докогаа!!!!!!
     
    Последно редактирано от модератора: 21.3.21
    koteto9 харесва това.
  20. koteto9

    koteto9 Старейшина

    кучето си лае кервана си върви явно че и модернаторите тр.да вземат отношение за да евентуалнода се вземат у ръце тия които трябва вие какво мислите по въпроса????????????????????
     
    Последно редактирано от модератора: 21.3.21
    SKATAVKATA и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.