Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. 4orela

    4orela Младши експерт

    До кога играта ще е толкова тежка и ще ми бъгва компа?
    До кога ще е почти невъзможно или почти невъзможно да се бере без техника?
    До кога определени полета ще е невъзможно или много трудно да се берат ръчно?
    До кога когато отваряш сандък ще те връща в началото?
    До кога когато поставяш цъкалка и решиш да слагаш дръга ще те връща в началото?
    До кога сутрин между 6,30 и 7,00 ще е почти невъзможно да се влезе в играта?
    До кога ще е мъка да се хранят животните ръчно?
    До кога?
    Втори месец без флаш и никакво развитие само проблеми!
     
  2. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Кошмар...просто няма край .....Всичко е отвратително....само нерви хабим...Оправете се.......
     
    Последно редактирано от модератора: 12.3.21
  3. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    От десетина дни,да влезеш в играта през Лисицата - Невъзможно /поне при мен/ Овнетата се клатят с часове и нищо....Ако пък влезеш /след час-два/ играта е невъзможна.Няма полета,няма Рошко,няма -Нищо.

    Понеже видях няколко поста за браузъра "Вивалди", та да споделя и Аз, относно използването му в играта.
    Понеже съм фен на " Опера "/от самото и начало/, а анти фен на Хром/от самото му начало/,преди години попаднах на Вивалдито. Голям гъдел е. /поне за мен/ Всички "вкусотии" от Опера и Хрома /поне за мен/ е събрал в себе си. В момента търся настройките му, които ще ми правят омлет и чистят къщичката...И в този ред на мисли,мога да споделя,че след няколко дни мъки през Лисицата: да вляза в играта,да чакам,да губя време и рошковци..... С"Вивалдито"влизам,като нож в масло.Няма бъг,няма проблем,няма чакане.

    П.П. Така бе и с лисицата,преди десетина дни.Ще видим дали след време,тази игра няма да е възможна,само през "Самостоятелния клиент"/бляк,пу,пу/
     
    dedoto и ka-linka харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Определено при теб нещо не се получава, не е само от браузъра (личен опит).
    Единственото което мога да посъветвам, ако не си го направил, е да провериш дали е актуална версия и да почистиш кеша му. Поне при мен помогна, когато имах подобен проблем, ама не зная защо след второто чистене на кеша се получи xD.
     
  5. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Приемам съвета,уважавам опита ти,които е голям,но за актуални версии и кеш,смятам,че устройствата ми са добре почистени и обновени..Въпреки това,ако имаш някакви съмнения-заповядай в скромната ми фермичка!

    ID: 53315909
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ми и да се намърдам при теб с калните галоши, то ще е през моя комп, т.е. няма да помогне.
    (Но при мен с Фокса понастоящем положението е прилично и каквото го очаквам, а и не съм любител на тичане между различни браузъри, само в краен случай.)
     
    .TAINNA. и scaregrowII харесват това.
  7. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Аз не тичам! Аз просто ги харесвам,най-вече-Уважавам!/ не и БП/
     
    Последно редактирано от модератора: 13.3.21
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще предам ID-то на фермичката ти за почистване на кеша в играта. Нямам идея дали ще помогне, но със сигурност няма да навреди.
     
    scaregrowII харесва това.
  9. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Благодаря!
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Готово, кешопочистването не беше хлопнало кепенците и те обслужи.
    И моля.
     
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Няма ли да оправите тези занаяти,човек не може да пусни нищо да направи.
    Бели екрани презареждаш и няма оправяне след като избереш продукта бяло петно .
     
    червената_шапчица харесва това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    при мен е така от декември става само през клиента
    3688714
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предадено е на кешопочистващата бригада, ама не знам днес какво й е работното време ;), т.е. търпение.

    П.П. Работели и днес. Почистен е вече, бързаци значи.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    При мен метлата с кеша няма да стане. От 2 дни музила не иска да ме вкара в нито един акаунт. Изписвам ник и парола, опитва се да врътне нещо и не става. Цикли на страницата без да влиза. Музила се ъпдейтна преди 2-3 дни, уиндоуса същ прави два големи ъп-а не мога да се сетя какъв може да е проблема. Ще оставя ИД за всеки случай ID: 14069390
    Ща не ща, обиколих браузърите. Музила, Хром, Ейдж, Опера - от никъде не иска да тръгне играта. Примигва и се връща на стартовата страница :)
     
    -niksan- харесва това.
  15. .water.

    .water. Обсебен

    Да ви кажа как си реших проблема с играта ами просто два дена не съм играла ама хич .За мен е ясно ,че БП не могат и няма да се справят нито с клиента нито с Унити.Това в момента си е чист мазохизъм играчите си пишат жалват се ама си е глас в пустинята никакво внимание от страна на БП. Стига ми толкова хабене на нерви ако мога ще поцъквам ако не няма .При проблеми нормално е да има комуникация тука е едностранчива и не става въпрос за екипа там знаем ,,кеша ,браузъра и при мен всичко е наред''има си място Блог на програмистите там е редно вече някой да се сети да пише какво точно се случва ама наистина,защото ако някой ще се откаже ще го направи и сега ако някой ще играе го прави и сега .
     
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Този проблем го имам от над месец.
     
    esz102 и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Браузърите съм ги отсвирила. Неудобни са. Играя основно от клиента. В събота и неделя, както всеки уикенд напоследък, и клиента на моменти прави номера. Просто се наложи да опитам да играя в браузър. Ядец, не се получи и се върнах в клиента. Забива, спира, тръгва, замръзва, хайде програмистите да си сложат дежурни 24 часа в денонощието 7 дни в седмицата, както е навсякъде. Тежки евенти като сегашния, гъбения, трудно ще се изиграе с такава под-дръжка като тяхната >:(:wuerg:
     
  18. .water.

    .water. Обсебен

    Да спомена само ,че ми отне 45 минути да купя от пазара 60 сънливеца и 35 морски свинчета и да ги предам в читалището ,за да завърша куеста!!!!!!!!
     
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    е 45мин е добре ко се оплаквашxDxD
     
    kakata13, dedoto и .water. харесват това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    няма файда, овцете се клатят денонощно
     
    червената_шапчица, .TAINNA. и dedoto харесват това.