Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не се маха. Нито бавно, нито никак. Какво бързо цъкане при залагане на една селекция, а втората вися, докато свърши първата и луксозния парфюм не мога да го махна? Влизам, излизам, пак влизам в/от разплодника, от играта и нищо. Това "бавно реагира" е сериозен проблем, защото го има вече и при другите дейности във фермата. Моля те, Мушинка, да се защитаваме ние, играчите, а не тези, които трябва да се справят с проблемите на играта. Рядко реагирам, но техниката ми в момента е на купони, а те са с определено време. Бонусите в игрището и другите бонуси също. Няма да купя нищо от БП, докато не оправят играта. Да не тикат кошниците в очите ни преди да си оправят проблемите. И не само аз съм така. Та какво значи бързо цъкане? Гоним времето, Муши, вчера с тези безсмислени рефреши и забавени реакции ми изтекоха два бонуса: +1 и +2 За 5 мин не влезнах в последната им част и изгубих реколта, ти я сметни. Моля, нека да се работи в тази посока. Вчера до 18 ч. нямах проблем никъде. А идва уикенд :wuerg:

    п.п. Има едно непрекъснато лагване на клиента и юнити. Даже да съм в поле, което чакам след малко да обера, всичко заспива и няма мърдане в никаква посока. Каквото и да правя, играта се лагва. Програмистите знаят какво е лаг.
    http://store.picbg.net/pubpic/B0/36/e958ce9f572ab036.jpg
    Това се получава. Стоя там, ще обирам. Пускам техниката, не тръгва, лагва се. Рефреш, не става. Искам да ида в друго поле и не мога. Лагва се. Трябва пак рефреш, за да се отпуши. От 5 до 6.25 непрекъснато правя десетки рефреши. Ако случайно обера или оправя оборите, като се върна нищо не е пипано и пак всичко отначало. Има нещо не наред.

    п.п.2 :
    Английско-Български речник

    lag [læg]
    I. v (-gg-)
    1. оставам назад, изоставам, тътря се (и с behind); забавям се, закъснявам; to ~ behind the times оставам назад от времето си;
    2. спадам, намалявам, западам;
    II. n
    1. забавяне, закъснение; изоставане, изостаналост; ~ of the tide забавяне на прилива (при първата и третата четвърт на луната); time ~ забавяне;
    2. ел. фазова разлика.

    Изоставането е до безкрайност и не прекъсва по друг начин, освен с рефреш и то за малко.
     
    Последна редакция: 5.3.21
    червената_шапчица харесва това.
  2. Играта е на рефреши от снощи!!! Каквото и действие да предприемеш се нуждае от обновяване на играта преди това!!! Отиваш на пазара - рефреш, отваряш разсадника - рефреш, изпращаш подаръци - рефреш, активираш бонуси - рефреш .....До кога?!:mad::mad::mad:
     
    .TAINNA., .water., nivata1 и 2 други харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И при мен положението е същото.
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не ме разбирай погрешно - никого не защитавам. Но тествах и успях да махна парфюма. (Бавното реагиране на някои действия си е отделен въпрос.)
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. _elena6_

    _elena6_ Подрастващ автор

    Здравейте. Няма ли да оправите тази игра най-сетне?
     
  6. .water.

    .water. Обсебен

    Играта днес е повече от отвратителна да затъртя 20 парти билета поне 5 пъти рефрешнах всичко мърда шава ,но бутоните не реагират .Играта със зарчетата нямам думи мятам падат ми се 4ри еднакви да метна втори път бутона не реагира трябва рефреш и ме връща отначало все едно не съм играла прецакване от всякъде ,започването на събитието късно подадено инфо спрямо другите форуми .Изобщо съобщавате ли за проблемите от снощи ?
     
    .TAINNA., червената_шапчица и pepa551 харесват това.
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, има много оплаквания за този рефреш, значи проблема е като ковида, навсякъде. Добавих и нашите оплаквания за всеки случай, да тежат на везната;)
     
    .TAINNA., червената_шапчица и .water. харесват това.
  8. [​IMG]

    Поредния проблем налагащ рефреш! И се молиш след обновяването смляната храна да ти се е отчела, да не се налага да я пускаш отново.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. pgs_major

    pgs_major Стажант

    И при мен е така.....
     
  10. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Понеже това им е навик, имам предложение: Да се спре играта за 20-30 дена да отстранят всичките си неща които пречат да се играе нормално и след това да бъде пусната отново. За това кчество на играта пари не заслужават да получават. Все пак сега е 2021 година а не 1995.
     
    -sindi9-, SKATAVKATA, kakata13 и 2 други харесват това.
  11. yanina494949

    yanina494949 Кандидат за признание

    днес да се играе е повече от кошмар от сутринта поне съм влизала около 50 пъти играе се на едно поле икрай трябва да се излезе и пак да се влезе дано да се оправи хито мелница нито разплодник дори сезона не може да се играе
     
    .water., dd88dd и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    о даааа и при мен е така. Пускам да се мели нещо горе. След него искам да пусна друго, не става. Трябва да мина долу (за острова) да пусна нещо и да се върна горе за следващото. Голям проблем е. Поредния новопоявил се.
     
    dd88dd харесва това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако никой не играе няма да има проблеми с играта...:)
    Пусната е синхронизация, с която се надяват да се оправят много от проблемите.
     
    tani1980, .TAINNA., .water. и още 1 човек харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Дай Боже, благодаря :D
     
    koteto9 харесва това.
  15. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Муши, и аз да ти се похваля от сандъка " пиколо" дърво но ..... "танц на листата +" , прилича на твоя подарък нали ? Надявам се да видиш съобщението и не ми обяснявай Вашия случаен принцип известен ми е.
     
    koteto9 и .water. харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Изказваш се неподготвена девойко. Случайният принцип се залага в програмата от програмистите. Не си програмист и затова няма да ти се обяснява. Няма да разбереш. И престани да завиждаш и хапеш. Играй си играта и се напъни да догониш Муши и другите по високите етажи вместо да им гледаш в паничките 8)
     
  17. koteto9

    koteto9 Старейшина

    за всичко играта е утвртатителна бавна за да савърша играта тр.да влизам по 6.7 пъти за да я за върща връщате за всяко нещо от началото до кога.....

    Би ли уточнил за какво става въпрос.за
    всичко играта е утвртатителна бавна за да савърша играта тр.да влизам по 6.7 пъти за да я за върща връщате за всяко нещо от началото до кога.....
     
    Последно редактирано от модератора: 5.3.21
  18. tani1980

    tani1980 Полубог

    Айде пак забива на 100% и дотам.Уж скрипт за синхронизация щеше да има да оправи нещата, път то вятър работа.Пак стана "Трай коньо за зелена трева" нащта работа.От един час се мъча да вляза и нищо.:mad:
     
    SKATAVKATA и koteto9 харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Последна редакция: 5.3.21
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    Прозореца с новините е така, с неактивни бутони в сиво.
     
    .TAINNA. харесва това.