Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. 4orela

    4orela Младши експерт

    До кога играта ще е толкова тежка и ще ми бъгва компа?
    До кога ще е почти невъзможно или почти невъзможно да се бере без техника?
    До кога определени полета ще е невъзможно или много трудно да се берат ръчно?
    До кога когато отваряш сандък ще те връща в началото?
    До кога когато поставяш цъкалка и решиш да слагаш дръга ще те връща в началото?
    До кога сутрин между 6,30 и 7,00 ще е почти невъзможно да се влезе в играта?
    До кога ще е мъка да се хранят животните ръчно?
    ДО КОГА?
    Мина месец без флаш и никакво развитие!
     
    aylakz, cho4ko_89, tanyamery и 3 други харесват това.
  2. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Откакто играя с клиента, имам следния проблем:
    При засяване с помощна техника задавам едно, а се засява друго. Много е дразнещо, особено, когато има растение на събитието. Досега не съм се оплаквала, но днес за пореден път се повтори, кликвам романтична роза, засява се маниока, дори не са едно до друго (да кажем че съм мръднала леко мишката).
    Може ли да се поправи по някакъв начин или пак трябва да трия всичко, че и супер тор използвах.
     
    Последна редакция: 13.2.21
    .TAINNA. и koteto9 харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    случи се веднъж днес и на мен точно с маниока. Скубах и сях наново след рефреш на клиента, но вече гледах готова да снимам.
    ID: 14069390
     
  4. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Много е неприятно, когато са използвани ресурси, и не се случва само веднъж, при мен доста пъти вече
    Мишката се мести сама, самосиндикално си решава какво да засее
    Но.... явно така ще е, все пак се надявам да го оправят
     
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Аз клиент нямам, но същото се получава при мен на Ейдж браузъра.
     
  6. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Някой има ли проблем със занаятчийския квартал, влизам, зарежда, но не мога да произведа нищо, не се отварят списъците с продукти. Не винаги, но често се получава.
     
    koteto9 харесва това.
  7. slavco19644

    slavco19644 Стажант

    Фермата си отива.Вече 10 години играя аз и съпругата ми като имаме по 2 основни и по 6 сателитни ферми.Откакто започна обновлението и проблемите съпругата ми се отказа а аз играя на една основна и то нередовно.Голяма мъка и нерви и ме е яд зя загубеното време а и дадох някой лев.Съседите изчезнаха и се чудя кога ще сложа точка на играта.Явно никой не прави нищо по проблема защото забиването и голямото чакане продължават с месеци.Бавно играта ще залезе и ще остане в миналото......

    Фермата си отива.Вече 10 години играя аз и съпругата ми като имаме по 2 основни и по 6 сателитни ферми.Откакто започна обновлението и проблемите съпругата ми се отказа а аз играя на една основна и то нередовно.Голяма мъка и нерви и ме е яд зя загубеното време а и дадох някой лев.Съседите изчезнаха и се чудя кога ще сложа точка на играта.Явно никой не прави нищо по проблема защото забиването и голямото чакане продължават с месеци.Бавно играта ще залезе и ще остане в миналото......
     
    Последно редактирано от модератора: 14.2.21
    cho4ko_89, kakata13, .water. и още 1 човек харесват това.
  8. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    на компютъра влизам с opera с обичайните проблеми бързо ми зарежда.на които почнах дори да не им обръщам толкова внимание.
     
  9. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Пробвал съм със всички браузъри - трагедия...Пробвах и с Ледения дракон - също само зарежда, като зареди трудно се управлява и тук трагедия - не може да се играе - на смартфон става въпрос....
     
  10. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Въртят се тези слънчогледи,не мога да работя, на Свети Валентин, губя не мога да продължа с мечето, при обиране...стигна до някъде и трябва да целя точно определено място от полето...аз да не съм снайперист ,губя си времето и нервите е давам ID 22764287 и чета все няма проблеми...нещата не са добри...намерете си добри специалисти...жалко за прекрасната игра, Небесната градина обирам за часове, свят ми се зави от слънчогледи и овце....Докогааааа
     
    Последно редактирано от модератора: 15.2.21
    isev харесва това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Кралицата след като изиграеш една игра трябва да е презаредиш и тогава ти дава да играеш друга игра .Това след всяка игра
     
    isev харесва това.
  12. l.bm-lilian55

    l.bm-lilian55 Стажант

    Чаках дълго да се отстранят проблемите, но те продължават. Засявам едно получавам друго, трия и отново засявам желаното и така при всички полета на фермата.До кога?
     
  13. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Небесната градина обирам за часове, свят ми се зави от слънчогледи и овце....Докогааааа !!!!!!Пишем и чакаме, но нищо ново...днес отново от часове обирам Небесната градина!!!!!!!ID 22764287
     
    Последно редактирано от модератора: 16.2.21
    aylakz харесва това.
  14. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Добре де, ясно е, че играта има проблеми и не върви "по мед и масло". И на мен някои неща не ми допадат. Но ти как не каза някога нещо различно!? Хейт, хейт и пак хейт! Къде е границата между хейта и критиката? За мен истината е следната: най-важен е аргументът. Когато се говори за нещо, което не ни харесва, трябва да се посочи аргумент. Когато такъв е наличен, и ясно и точно описан, тогава може да се говори за критика. Изложи например лично мнение, че дадено нещо не ти харесва, защото...(и следва обяснение). Кажи защо едно нещо не е по-добро от друго нещо. И как евентуално това нещо би трябвало да изглежда, за да е по-добро нещо. При хейта, от друга страна, липсва каквото и да е било обяснение. Няма аргумент. Няма я думичката защото (и последващ я текст). Представлява точно това, което значи и самата дума hate в директен превод. Омраза. Когато се казва "Пешо е скапаняк, тая игра е баси тъпата, оная е смотана крава" и т.н.., просто се хвърлят думи и изрази без какъвто и да е смисъл и полза от това. Разбирам, че Фармерама не ти носи удоволствие, особено напоследък, но каква вина имаме ние, останалите потребители, че да се товарим и с твоите негативи?!
     
    лудакрава1, kakata13, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  15. .water.

    .water. Обсебен

    Не ми харесва бялото пулсиращо слънце седящо от седмица ,защото дразни особено очите.Не ми харесва ,че декорациите в небесната градина все още мърдат и шават ,защото съм си спряла графиката и не желая всичко да се разхожда грухти и кукурига.Не ми харесва ,че се овцете забиват на 100% и се въртят слънчогледите като обезумели,защото ми заминават бонусите и техниката все пак ,за да ги имам съм отделила и загубила нещо ,което никой не може да ми върне ВРЕМЕТО.Не ми харесва ,че сме игнорирани и не се прави нищо ,за да се направи играта по-добра ,защото като всеки нормален човек срещу парите си искам и качествен продукт.Не ми харесват лъжите на БП,че се работи,защото няма нищо на лице вече месец и половина .А най-много не ми харесва това ,че прехвърлят вината на играчите виждатели вината е във вашите устройства ,защото се омотаха с това UNITY и не могат да се справят,но е по-лесно да прехвърлиш вината на друг.
     
    milkoga1, [[Fermerkaa]], лудакрава1 и 7 други харесват това.
  16. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Вече започна да ми омръзва постоянното забиване на игратa чрез Unity. Минат десет минути, обера няколко полета и тъкмо си викам ох супер играта върви и тя блокира. Започва едно зареждане, което стига до 100 % и до там. След това трябва рестарт, а всички знаем колко отнема повторното зареждане.

    Искам да попитам работи ли се по този въпрос? И се надявам на отговор.

    Също бялото петно, коео стои под прозореца за събитията след като той се затвори започва да дразни. Да не са всички програмисти и разработчици в отпуск. В последно време не виждам никакви съобщения за разрешени проблеми или някаква информация върху какво се работи.
     
    лудакрава1, aylakz, .water. и още 1 човек харесват това.
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    То от това да ни заливат със събития, кошници и други подобни не им остава време да работят по качеството и функционалността на играта.Все по-малко играчи вече се оплакват по простата причина, че отговорите са "Предадено е по-нагоре, но нямаме информация кога ще бъде отстранено." Колко пъти трябва да се пише за едни и същи неща не знам. Старата приказка за кучетата и кервана си остава в пълна сила.
     
    лудакрава1, aylakz, .water. и още 1 човек харесват това.
  18. Напълно съм съгласна с постове #296, 297 и 298. Като допълнение - не ми харесва играта на моменти да "замръзва" и да чакаш неопределено време, за да е активна отновно. Забелязах, че играта се зарежда за различно време през деня, което означава , че сървърите не издържат на голямо натоварване. Не ми харесва, след като 10г. отделям време, труд и средства за тази игра, тя да се върне 10г. назад в развитието си, вместо да върви напред към по-добро! Не ми харесва подигравателното и пренебрежителното отношение на екипа към играчите! Не ми харесват лъжовните оправдания от сорта на "виновни са бот програмите", "проблема е във вашите устойства", "виновен е непочистения кеш на браузърите ви"! Не ми харесва пълния игнор към мнението на играчите и бездействието по отстраняване на съобщените проблеми!
     
    Последна редакция: 16.2.21
    toni200170, лудакрава1, danka5656 и 3 други харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не знам до колко ще е полезна тази информация, но нека споделя. Преди малко имах проблем както с клиента, така и с юнити. Компа започна да вие и да се товари, както беше при първите им тестове. Пуснах актуализирането на уиндоуса и тръгна Актуализация за премахване на Adobe Flash Player. След това пак направих рестарт и сега сякаш всичко е много добре. Не знам дали има значение, но може би от тази актуализация има някакъв смисъл. Ако се появи проблем, ще пиша пак. За сега играта при мен е на добро ниво.
     
    [[Fermerkaa]], .water. и ka-linka харесват това.
  20. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    От един час се мъча с тази игра-да не говорим за Небесната градина - ID 22764287