Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Да,след спирането на флаш аз денем бера от ейдж на телефон,дори сега от него и пиша :)
     
    koteto9 и .TAINNA. харесват това.
  2. mimi-m

    mimi-m Подрастващ автор

    А след като имам ейдж , трябвали да се изтегли клиента, както ми изписва или не?
     
  3. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Не трябва
     
  4. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Нали за телефон става въпрос,не теглиш нищо друго,само ейдж логваш се и това е :)както на комп,биеш хикса на клиента и влизаш директно :)
     
    koteto9 харесва това.
  5. mimi-m

    mimi-m Подрастващ автор

    Благодаря. Само много бавно зарежда :( Ще има мъка :D
    Благодаря. :)
     
  6. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    След като и аз приключих събитието, реших да си върна Плантацията в предишния вид, и когато започнах да нареждам дърветата - изненада...не само те връща в началото на инвентара, а и не помни, че съм задала само секция ''дървета'' или секция ''подобрения''....е няма що!!! За всяко дърво и за всяко подобрение занулява всички филтри. Забелязах и още нещо - Манифактурите, Менажериите и Разсадниците нямат отметка (триъгълника с удивителна), че са готови (за обиране)....ако не съм с техника трябва да проверявам всеки път дали са готови....Моля да предадете за проблема.
     
    musha_buba79, fares77, milena7004 и 3 други харесват това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Това за манифактурите, менажериите и разсадниците е известен проблем.
    Останалото е предадено.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. -iliana02-

    -iliana02- Прохождащ

    да не говорим че си засича а уж беше за по довра игра куестовете ги почвам по стария начин защото по новиа постоянно те изхвърля от играта
     
    koteto9 харесва това.
  9. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Така-а-а-а-а! Тези събития и двете ги пропускам...Причината : При последното събитие със сърп и чук заради стотина сърпа се разминах с редчето и не това е съществено, и до други редаве не съм стигал, а състоянието на играта...Играта става все по - дървена, скопена и т.н .Най - ме дразни това че не може да се играе на смартфон и не се знае кога ще може...Като гледам какво сгава с играта на РС - мале мила...От месеци правят проби,тестове и т.н, и ... - нищо.Това положение на нещага не ме устройва.Просто от 5-6 дни събитие аз мога да играя и да съм на/при компа !/3 от времето, като в чести случаи не мота да планирам нищо. И не само не стигам да реда, но и губя ценни бонуси, ресурси, купони и т.н. Просто не навсякъде има Wi_Fi !
    Оттук нататук ще влизам ежедневно по веднъж, колкото да дам подаръци на съседите, които ежедневно намаляват - ясно защо, и да обера каквото мога... Успех на всички и бъдете здрави !
     
    daniva76, dedoto и koteto9 харесват това.
  10. koteto9

    koteto9 Старейшина

    а да има нещо оправено и ли само си приказваме глупости за замазване на очите
     
    Последно редактирано от модератора: 3.2.21
    SKATAVKATA харесва това.
  11. ytre-84

    ytre-84 Младши експерт

    А отправяме ли някаква конкретна (градивна) критика, или само си мрънкаме?
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. koteto9

    koteto9 Старейшина

    да е нещо оправено и да върви като хората защото от както го направиха с тая глупост нищо не върви даже става по зле за 10г.нещо направиха а за 10мин.го съсипаха и поне за сега нищо не се прави да се подобри
     
  13. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    И това е в 21-и век !!! За пръв път при игрите който съм играл -когато нещо ново се прави - става по хубаво за играещите...Тук стана мазало:cry::cry::cry:...
     
    koteto9 харесва това.
  14. fenomenalem

    fenomenalem Подрастващ автор

    След вчерашния ъп стои в лявата част на клиента където трябва да е часовника едно бяло петно,което ако е малко по тъмно блести и е адски дразнещо за очите не знам какво е това мрънкане или критика към програмистите ,които май незнаят какво правят.

    Четох коментар на един играч,който е споменал как можеш да си помогнеш на мен това ми го каза съсед преди време .Остави тези,които не знаят за какво става въпрос да се изхвърлят на пясъка като всезнаещи.Имаш право на 7 подаръка на ден правиш 7 рега изиграваш им ала_бала храниш ги с нещо киш чийзкейк бананова мечта правиш 36_40 злато и си пращаш подаръци.Да изисква се да отделиш час час и нещо ама сега ще си бера купончета цял месец.:music:
     
    Последно редактирано от модератора: 4.2.21
    .TAINNA. и koteto9 харесват това.
  15. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    аз пък съм търпелив както и за други неща и се надявам че играта след време ще стане по добра от колкото е била просто стават нещата бавно,и да добавя някой да има следния проблем при събиране през браузър да му се маркира името и ID номера от само себе си при събиране на ръка,домашните любимци се пускат при събиране да летят,понякога при влизане в дадено поле всички анимации са пуснати на оборите когато вляза в друго поле и се върна после всичко е нормално не знам дали е писано за тези проблеми.
     
    Последна редакция: 4.2.21
    .TAINNA. харесва това.
  16. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    И оз съм търпелив, но от официолното стратиране на т.н. клиент минаха 2 месеца !!! И нещо да се е променило в позитивен план ??? След толкова много писане по форумите !?!
     
    koteto9 харесва това.
  17. ytre-84

    ytre-84 Младши експерт

    Да, при мен в Unity също го има този проблем.
    И наистина изчезва след показване и прибиране на часовника, но...за кратко, защото при преминаване на друго поле, се появява отново и отново....

    Това също се случва и при мен, но ми изглежда несъществен (не нарушава никаква функционалност) бъг към момента, на фона на по-значими за оправяне такива.

    А тези (коментирани са) би трябвало да са предадени за корекция.

    И още някои дребни кусури (поне при мен в Unity) - няколко "пламтящи" цъкалки: Майстор на ножове, Щастливи играчи и Празник в бара (последните 2 от които са от небесен ред Поредица от облачета "Чифт единици" 4). Както и друга цъкалка Парти павилион, чиято палатка виси между облаците на небесен ред Поредица Септемврийски празник 2012. Припомням (писано беше вече някъде) още и изместения курсор на мишката при отговаряне на лични съобщения, а и невъзможността за поставяне на копиран линк, пак в същите.

    И...не ни остава друго, освен да чакаме (търпеливо или не толкоз) отстраняването на всички забелязани грешки.
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. koteto9

    koteto9 Старейшина

    на прав път си подобрение НЯМА а и скоро с това темпо няма да има
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще помоля за скрийншоти на въпросните кусури при предметите, както и ID.
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Муши ще те помоля за едно почистване на кеша от 2 дена в горният ляв ъгъл имам един кръг светещ играя с клиента като изключа този проблем като цяло играта през клиента лети, за съжаление не мога да кача снимка програмата с която качвам снимки нещо се е прецакала днес ако може и линк с друга програма за качване ще съм ти благодарна, и този кръг е на всички полета гадно е заслепява[​IMG]

    [​IMG]
     
    Последно редактирано от модератора: 6.2.21
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.