Опция за възстановяване

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от sabchooo на 15.5.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    твърдо за
     
    тралала харесва това.
  2. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    И аз съм за това :D:D:D
     
  3. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    твърдо за
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Идеята е много добра, като се има предвид и честотата на пусканите временни събития. Свършва едното и след ден-два почва другото. Преди години имаше 2 събития на 3 месеца, но сега ...
     
    desi232 и pigi102 харесват това.
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Едва ли някой ще е против тази идея, разбира се подкрепям я :)

    ПП: Сега си обяснявам нежеланието да "вземам присърце" евентите и да ги приключвам за два дни! Никога досега не съм оставала по "голи полета", разваля ми се чувството за естетика, щото съм си нагласила фермата като кукличка. Но, ако с един клик мога да върна красотата обратно, ставам и аз шампионка!

    ПП1: Относно честотата на временните събития, мисля, че БП се престарават напоследък и ако човек сам не си даде отпуск...
     
    dimitrinkani, desi232, pigi102 и още 1 човек харесват това.
  6. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Ами съберете се борд шефовете на кръглата маса и внесете по нагоре xD"кървавото писмо"xD за референдум, хахахах.
     
    -helixme4o-, milkoga1, desi232 и 2 други харесват това.
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    мдаа, така ще стане. :D
     
    -dd76-, kosdas, sabchooo и 5 други харесват това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тоз път та аресах:D
     
    тралала, sabchooo и milkoga1 харесват това.
  9. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Аз смятах да предложа да направят както в мелницата и небесната градина има отделна група където си подреждаш предпочитаните, така да направят и при дърветата,оборите и цъкалките, че едно възстановяване ми отнема много време и нерви и накрая ми писва и почвам да слагам каквото ми падне и на другия ден ги преправям полетата.
    Ама твоята идея е много по-добра;) и дано да я осъществят.
     
    dimitrinkani, desi232 и sabchooo харесват това.
  10. baiete

    baiete Болярин

    И аз ша се включа с едно ЗА щото и аз като вас хабим много нерви за възстановяване :)
     
    kukuruku1975 харесва това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ЗА
    Дай боже да стигне до БП.
     
    milkoga1 харесва това.
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    А то ша стигне,ама кво от това?
     
    тралала, lion8080, georgiev и още 1 човек харесват това.
  13. 4orela

    4orela Младши експерт

    не може да се играе само с цъкалки тряа да се сей:)!аз съм против!една нива с цъкалки да но на другите ще сейте и никви бутони квото си махнал пишеш на лист и после редиш!
    наздраве!
     
    .water. харесва това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не става въпрос за цъкалки, става въпрос за обори, дървета... с посевите е най-лесно. От множеството дървета и обори, които се събират в склада след прибирането им, после наново започваш да проверяваш какво ти трябва да речем за недовършените куестове и слагаш наново. Дърветата пък - по два пъти, един път обикновеното, после надстройката.... А и всеки ако иска да си направи промяната "ръчно", никакъв проблем, да си я прави:)
     
    desi232 харесва това.
  15. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Снимка с телефона може ли да си направя на полетата , че имикаля скъп, а производството на листи - унищожава природатаxDxDxD.
     
    desi232 и pigi102 харесват това.
  16. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

  17. -галатея-

    -галатея- Стажант

  18. lili011968

    lili011968 Стажант

    ЗА!
     
  19. speedy737

    speedy737 Прохождащ

    За!
     
  20. zlatnomomi4e

    zlatnomomi4e Прохождащ

Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.