Октомврийски евент: Огнени дни на чилито

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 6.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ТОПЧО-49

    ТОПЧО-49 Прохождащ

    Браво на тебе!
    И,колко се изръси?
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    QUOTE="ТОПЧО-49, post: 40634, member: 3872"]Браво на тебе!
    И,колко се изръси?[/QUOTE]

    доста:mad:, но какво да се прави и да ги селектирам няма да ми излезе евтино
    дългоухите зайци стигнаха 19 хил на моя пазар
     
    Последна редакция: 7.10.14
  3. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    евента е интересен, купих повечето, прасетата ги имам. ако не падне цената на кравите(последно 35 000 за 1 бр.), ще ми се наложи да селектирам 10 бр.
    Редчето за бахама не бих го пропуснала.
     
  4. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    ще го играя само заради реда :)за него ми трябват само зайците и прасетата:)
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    а стикера, най-голямото доказателство за голямото копанеxDxDxD
     
  6. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    че за него гад не трябва:p
     
  7. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    ще го играя само заради реда в небесната градина, трябва да наваксам със зайците, те ми липсват, крави ми трябват още три, но до края се надявам да ги набавя
     
  8. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Защо не стартира евента?
     
  9. Привет, евентът започна в 15 ч. българско време.
    Ако при теб има някакъв проблем - остави ИД за проверка от админ.
     
  10. hades-ben96

    hades-ben96 Прохождащ

    Аз съм на 35 ниво и откъде да взема чесън?
     
  11. Привет, няма от къде да го вземеш. За твоето ниво са достъпни само сребърните усилия.
     
    hades-ben96 харесва това.
  12. kosdas

    kosdas Анализатор

    8)до онзи ден обикновените прасета бяха по 250 а кафявите по 300 естествено при селекция си копувах готови кафяви направо сега по 2к броиката кокошките по 22к а заиците по 36к до крава още немога се докопам да видя цена
    да живей спекулата един евент година храни:p
     
  13. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Аз се отказах да купувам животните от селекцията и си ги произвеждам. Само прасенца си купих. Но иначе доста ми се вижда тежко за изпълнение това събитие. Ще пробвам пък времето ще покаже. xD
     
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    надявам се, че към края цената ще падне
     
  15. vida_bl

    vida_bl Обитател

    ako всички чакат края,може и да се вдигне
     
  16. kosdas

    kosdas Анализатор

    като се дигнат до края след седмица две пак ще си пазарувам селекция по евтино от основни животни;)
     
  17. petia1704

    petia1704 Стажант

    От загадъчните обори зазоряване ми се паднаха- оранжеви патици ,къртици, еноти и съкровищницата на враните
     
  18. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Аз и днес успях да си напазарувам някои селекции по-евтино от основните животни. :p

    Притеснявам се, че няма да ми стигне оцета. От началото на събитието до сега съм събрал точно 260 бройки от 660.
     
  19. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    На мен ми трябват още 362 бр. оцет, надявам се да ги събера, да не казвам само, че се минах жестоко и с бройките за драконовия огън, там ще имам 12 бр. горница, ма русо братче русо, вечно нещо недоразбрало.
    Да питам нещо, ако сте на ясно подсказвайте. Ако спреш мелницата, връща ли ти продуктите или ги губиш.
     
    Последна редакция: 9.10.14
  20. munci1991

    munci1991 Обитател

    връща
     
    Sputnik-v.1.1 и tutifruti9 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.