Одисея за лека нощ

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 9.4.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. staneli

    staneli Старши болярин

    И аз приключих без драми...
    Не мога да разбера, ама наистина не мога, след като някой е решил да не играе дадено събитие, защо по 7 пъти обявява своето решение в темата за стратегия за изпълнение на въпросното събитие, че и колко било хубаво да си почива? Ами почивайте бе хора, никой не ви кара зорлем да играете...
     
    TigarcetoSpas, pineapple87, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Случва му се изключително рядко на човека да почива и не може да се нарадва, какво чудно има :)
     
    .TAINNA., eva-mina, -niksan- и 2 други харесват това.
  3. -silvieva-

    -silvieva- Напреднал

    И аз приключих упешно и то с двата евента :p... Наистина е малко досадно вместо тактики и съвети да се пишат само оплаквания и недоволства, някои може и да са наядени и наградите да им е струват безполезни, но има доста играчи които сега напредват и освен че всеки евент им е от полза за развитието, имат нужда и от напътсвия от по опитните... аз лично не смея нито да се оплаквам, нито да давам съвети - първото е безполезно, само натоварва хората негативно, а за второто имам още доста да ям докато порастна, но и без това току виж се намерил някой да ме хока за това какво съм написала или как съм се изразила... :oops:
     
    pineapple87, astra1110, .TAINNA. и 11 други харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ами не зная, ама много се зарадвах ей сега, като си активирах новото редче(е + и др. екстри) и от малки поленца с жълт грах събрах по 1600 ТО от всяко поленце - радост !!!!!!! А сега като се замислям можех да направя и още по-мощна комбинация от бонуси.
     
    .TAINNA., eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  5. НИНА

    НИНА Младши експерт

    да, объркала съм редовете
     
    ПЕПЕЛЯШКА и Каспаретка харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Не мога да разбера каква е тази радост за някакви смотани редове. Две поленца ,които дават 3200 точки аз взимам 600 000 .И да обявя голямата си радост ,че не играх събитието и се надявам по-често да има такива ,че да си цъкам спокойно за читалището.
     
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Уотър, точно играчи, като теб е добре да споделят в "Обмяна на опит", защото от опита и практиките ти, всеки ще извлече полза и дори да взема 200 000 - 300 000 ТО, а не 600 000 ТО, като теб !!! А колкото до радостта, за мен това събитие е ново и ми донесе щастие.
     
    -mairon, arseniq1, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  8. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Ами и аз да си споделя, играя си всички евенти независимо колко ще загубя от към ТО.
    Евента не беше натоварващ, наредени са ми редовете не се знае кога ще ми затрябват. ;)
     
    -silvieva-, arseniq1, staneli и 8 други харесват това.
  9. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз този евент го изиграх, защото е лесен и не се наложи да си разбутвам фермата .Ама на Барабошко ваканцията удържах и не го играх.А защо започнах да го играя, защото ми харесаха вида на облачетата.
     
    milena7004, arseniq1, staneli и 2 други харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    КОЛЕКЦИОНЕРИxDxDxD
    и аз съм от тях, играя всеки евент, особено с редове, като каспаретка, не правя равносметки, но ми се иска по-добри награди и техника:p.
    Редовете са активирани, колкото и да са безсмислеи, останах вярна на себе сиxD.
     
    .TAINNA., elliss_bg, -silvieva- и 10 други харесват това.
  11. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Аз съм вече с един ред за другия ще чакам портали то това събитие толкова фасулско аз го взех за един ден ...падна ми се 200 плевня:p:)Дано успея да направя и другия ред и да изглеждат красиви заслужава си само заради красотата да ги изиграеш.Много е важно да си научен да се радваш на малкото,няма да коментирам изказванията на няколко играчи,защото е смешно за мен играта не е трупане на точки или качване на нива.. или ай сега аз съм номер едно.На първо място за ме играта е развлечение всичко останало е за моя сметка...:)
     
    .TAINNA., -silvieva-, ПЕПЕЛЯШКА и 5 други харесват това.
  12. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    извинявайте, ако някой има моя проблем и сте му обяснили, ме извинете предварително, но след като взема галактическия портал от таймера, после не го намирам при дърветата. Това ми се случва за 2 път днес и не зная къде да си ги търся....Моля за помощ
     
    arseniq1 харесва това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От таймера вземаш Маршмелоу капсули. Тях ще ги откриеш при предметите, в раздел Консумативи. "Разопаковаш ги". Те дават галактически портал (който ще откриеш при дърветата и трябва да набучкаш на полето) или различни по стойност маршмелоу (които се виждат в плевнята, в раздел разни; или направо ги предаваш в 10-та задача.)
    :)
     
    .TAINNA., arseniq1 и Самардапа харесват това.
  14. jasi781970

    jasi781970 Активен автор

    Мощното ядро ускорява растежа, но как да го активирам :eek:
     
  15. jundra

    jundra Обитател

    [​IMG]
     
    ПЕПЕЛЯШКА, jasi781970 и ENERIDA харесват това.
  16. jasi781970

    jasi781970 Активен автор

    Благодаря :) Отнасяло се за галактическия порталxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и jundra харесват това.
  17. adibobi

    adibobi Напреднал

    Днес сутринта приключих с куеста( за първи път от много време приключвам с два дни преди края) Редовете може да не са кой знае какво, но поне намерих място на 20 безсмислени цъкалки :)
     
    bubolina8, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  18. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Благодаря
     
    ПЕПЕЛЯШКА и mushnu4ka харесват това.