Одисея за лека нощ

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 9.4.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Тези маршмелоу,получени от галактическият портал,трябва ли да ги сеем като портала?
    Нещо не схащам какво да ги правя :(
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  2. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    той ще е необходим за задача 10
    1035 000 МП стойност от маршмелоу
    Изпълнени задачи 7,8,9
    Ред 2 в Небесната градина
    10 000 ТО х нивото
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Само ги предаваш в 10-та задача.
    :)
     
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Колко хубаво да почиваш,да не си тормозиш глава с безмислени задачи. Отдадох се наистина на ваканция.
     
    .TAINNA., dedoto, kakata13 и 2 други харесват това.
  5. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Благодаря Ви :)
     
    mushnu4ka харесва това.
  6. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Нещо нещата с обирането на капсулата не са наред. Обирам я , но нищо не получавам. Моля за проверка!
    ID:10643919
    ника ми е същият

    ПП: Трите ,Глазиран маршмелоу са от обиране на галайтически портал.
     
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Капсулата като обереш отиваш в инвентар консумативи и отваряш като сандъчета.
     
    eva-mina, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  8. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Благодаря, извинявам се за невежеството си и слепотата си. Десет пъти ходих и не видях такава голяма лилава топка:oops:. Навсякъде ползвах търсачката, само ха консумативите не:oops::oops::oops:.
     
    eva-mina, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Няма проблем и аз ровех и не виждах викам си пак нещо не съм разбралаxD . Хубав ден ти желая:)
     
    .TAINNA. и sabchooo харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Искам да отбележа колко много ми харесва оформлението на двата реда, колоритни и лесно разпознаваеми !!! Смятам че това много ще ми помогне в тяхната употреба.
     
    eva-mina, [[Fermerkaa]], kakata13 и 2 други харесват това.
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    След края на събитието ще се обменя ли Галактически портал и за колко - четох, четох, не видях инфо.
     
    arseniq1 харесва това.
  12. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Оф днес почивам и понеже си бях направила няколко бройки ей така да го почна и реших да чета.Боже дай ми сили да го разбера някой който играе може ли да ме светне лесно и точно какво тр да правя че тези портали някъде не ги намирам......Сутрин трябва да съм ученичка:D:D:DБлагодаря предварително мисля 2 дни да положа труд за тези редове.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, срещу 72 то и 48 мп. (Добавено е в инфото току-що :oops:.)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  14. ENERIDA

    ENERIDA Изключителен талант

    Здравей.Ще ти кажа какво направих аз:Отглеждаш необходимият брой растения за да стигнеш до задача 6.Веднага след това ти се отваря прозорче в което можеш да събираш на всеки 4 часа маршмелоу капсула.Тя се намира в отдел декорации(консумативи).Маршмелоу капсулата дава галактически портал(той се намира при дърветата) или маршмелоу в различна фаза на узряване които могат да се видят в плевнята в отдел - разни.Ако получиш готов маршмелоу той си стои и чака задача 11 за да се предаде като готова стойност(с него нищо не правиш повече).Когато получиш галактически портал го изваждаш на полето и чакаш 16 часа за да узрее напълно и след това го обираш.С компенсацията за играта имаме дадени по 15 броя портали.От тях се получава стойност 22500 и остава само да досъберем до 36000.Вади ги на полето и изчакай да "узреят".Дано да съм ти била полезна
     
    TigarcetoSpas, eva-mina, staneli и 4 други харесват това.
  15. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Благодаря ти много...направо ме спаси!:inlove:;):)
     
    eva-mina и ENERIDA харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Май май безмизлените редове,задачите са най замотани.За втори път не играя такава задача,предишната задача реда даваше обикновенни парфюми.:cry::cry:Наслаждавам се на почивка,по често да пускат такива задачиxDxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. НИНА

    НИНА Младши експерт

    не разбрах защо след като изпълних 6 задача не мога да запълня 1 ред от небесната градина, а ме връща пак при задачите.
     
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Да не се мъчиш да запълниш втория ред?
     
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Първият ред е розовият. Аз съм доволна, защото приключих и то доста преди края на евента. Успех на всички които го играят.
     
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА, -silvieva- и 2 други харесват това.
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Без да искам и без много зор и двата реда са готови и запълнени.
    И кафето е много хубаво!
    По чашка за всички играещи. ;)
    [​IMG]
     
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery и 5 други харесват това.