Одисея за лека нощ

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 9.4.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Какво да правя, станах зависимаxD, откакто съм започнала , няма ден , да не съм взела тиквения медал:oops:, това за обмяната с ЛГ ми хареса, но вероятно няма да го доживея:cry:.
    След като никой не го харесвя този евент, може да го отложатxDxDxD или променят наградите:pxD.
     
    .TAINNA., .water., лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз пък харесвам всеки бонус, който може да се ползва без да трябва да се слага в и без това малкото слотове. В случая ми харесва и дългото време за растеж, защото все пак ходим и на работа. Аз определено ще го играя, но до къде ще стигна е друго нещо. От предния евент взех и ЛГ, но определено ме затормози.
     
  3. стефи_27

    стефи_27 Подрастващ автор

    Ако не променят редовете по добре да не е пускат тази задача :cry::cry:
    Както октомври месец спряха кралицата защото нещо не им хареса :cry::cry:
    Или давате тези 200 процента за цъкалките или 200 процента за редовете.
    Ако не просто не е пускате задачата.
    Мисля че не само в бг играчите са недоволни и няма да играят тази задача.
     
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Такива бонуси въобще не ги следя кой кога ще е готов за да го използвам.
    Като хванеш повече проценти от разплодниците,повече проценти от обори,повече проценти от загадъчни,дори не им знам ,на всичките неща бонусите,давали точки ред обирам.Тези редове и точки няма ,да дават.Какъв е смисъла да го играеш,не виждам аз xDxD
     
  5. .water.

    .water. Адмирал

    То хубаво дава бонуси ама за зеленчуци и други.Кога да ги садя тези зеленчуци и други като събитията са едно след друго и в читалището се искат хиляди ако сборувам всичко може като нищо да се окажат милион и кусур китки.И като сложим шашавите часове на бране на редовете никаква полза от тези два реда,по 2_3 от зеленчук и зърнени 6_7 да са други и около 25 вида китки.Докато изцъкам 200 000 теменужки тези два реда ще си ги закича на ухото за красота.Няма такова нещо като да играя за спорта ако ми се спортува ще отида да тичам в Борисовата градина .
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    По добре отиди на Витоша на разходка :)
     
  7. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Е аз съм сигурен че ако реда даваше и 1000 лалодунджена- на всеки 3 часаxDxDxD-сигурно щеше да се играе деноношно по всички акаунти(ферми) -и кошниците немаше да стигат даже .Да не говорим за срива и пожар по нета:pxDxDxDЗа сега доста хора могат да си позволят да платят 1.49-защото стандарта в страната която живеят е по-висок и тази сума е просто нищо за тях-затова не им пука на БП-трябва чудо да се случи че да променят наградите които дава реда.Аз отдавна съм в почивка и докато не ми ареса нещо-нема да играя:pЩе си бучкам каквото ми ареса доде се изясни-успех на тези които ще играят
     
    .TAINNA., FrozenKiss, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  8. FARMER-VLAD

    FARMER-VLAD Младши експерт

    Без промяна на наградите - твърдо ПАС и по двата евента.
     
    .TAINNA., FrozenKiss, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тамън си активирах бонусите.......... един човек да иска да го играе.......... да ама не !!!!!!!!!
     
    .TAINNA. и FrozenKiss харесват това.
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Сега пък прекъсване за поддръжка, поредната глупост. Аман вече. :mad::mad::mad:
     
    .TAINNA. и FrozenKiss харесват това.
  11. Кокона1

    Кокона1 Стажант

    xDxDxD цялата им работа такава! Освен желанието си да преосмислиш...друго не остава ;)
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  12. b29pianobar

    b29pianobar Стажант

    Оооооооф!
     
  13. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Колко време да изчакаме за скрипта ?
     
  14. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    сега пък обирам и поникват отново, с техника не може
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  15. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Пак закърти овнето
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    БП , втори купон ми изгаря в момента:mad:това на нищо не прилича !!!!!!!
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. dedoto

    dedoto Адмирал

    в 5 :sleepy: офцъ в 7 и половина пак :( за тая вечер са на играх вече xD:cry:
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  18. pipeto7

    pipeto7 Стажант

    :mad:Техниката по дяволите отиде,БЕЗОБРАЗИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Оди-сей за лека нощ o_O
     
    ПЕПЕЛЯШКА, FrozenKiss, staneli и 5 други харесват това.
  20. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxDxD одих да сея, но не от онея :music:
     
    kakata13, -dd76-, .TAINNA. и 3 други харесват това.