Обяд във фермата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 19.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Аз съм на Нереална фабрика 8.
    Все си е 20%ТО за 4 часа и дето 32 хил. там и 35 хил. :p
    Липсват ми 3 от събитие и 10 с лалота.
     
    FrozenKiss, dedoto1, dedoto и 2 други харесват това.
  2. kakata13

    kakata13 Ветеран

    нахраних се и аз и стигнах до фънки фабрика 7
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Дръж се здравоxD.
    И моята фабрика е НЕВЕРОЯТНА ФАБРИКА 1.
    Изръсих се 250 ЛГ>:(, да не повярва човек.
     
    FrozenKiss, dedoto1, kakata13 и 3 други харесват това.
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Я! Тук си мерим...фабриките xDxD
    Докопах Нереална фабрика 1 (20% ТО, за 4 ч.) Дори и да ошушкам ЛГ-те за платените 10 ъпа, което няма как да стане (използвам ги главно за нафта в комбайна и чат-пат за някоя и друга "обезценена" сова или врана), останалите 3, които мога да взема (с много зор, заради растението на събитието) не ми решават въпроса, така че - толкоз от мен. Който обядвал - обядвал!

    ПП: Тъкмо се курдисах и аха да се фръцна, с ужас установих, че имам китки за близо още едно подобрение, а следващата стъпка е СХ, тъй че...нахлузих отново галошите и превих гръб за още една реколта...горката аз!!

    ПП1: От известно време се чудя - като няма рекламодатели в България за киното, отде се намериха такива за заглавната страница на форума?!?
    ПП2 (последно xD): Честит ден на християнското семейство! :)
    ПП2' (изкуших се :oops:): Както казва Гуфи :pxDxD
     
    FrozenKiss, -dd76-, esz102 и 10 други харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD Смях се от сърце xDxDxD Създаде много весело настроение, благодаря ти :D:inlove::D
     
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Аз се докопах до Фънки фабрика 1. Имам само едно подобрение от магазина , другото от евенти. На обяда излапах всичкоxDxDxD. Установих че фабриката дали е Фънки дали е Мънки все по два билета църка.Лалота за там нямам повечеxD Честит празник и от мен.И да не забравите довечера рибка се хапва:):p;)
     
    AsparagusMintCandy, FrozenKiss, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ха! На шега, на сериозно точно рибка ще готвя довечера! xD
    Честир празник и от мен!
     
    FrozenKiss, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  8. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    :):)
    То хубаво, ама като заредих комбайна и сега не мога да се запра! xDxD Ей къде съм, на

    [​IMG]
     
    FrozenKiss, ПЕПЕЛЯШКА, staneli и 2 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    На пазар с голямата чанта (сак)? На въртележката? В пощата? Опасна сииии xDxDxD
     
    FrozenKiss и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Не разбрах как стана това o_O Чувствам се като муха без глава...
    Ора на цимент из града и на село не мога да се прибера :cry:
     
    kakata13, FrozenKiss, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    xDxDxD

    Явно така си набрала инерция, че си подкарала и града.
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ръчкам, бутам...пак и пак,
    и прескача такт след такт...
    Фреш...рефреш...релог...нов лог...
    Най-накрая - моя слог!!!
    Леле! Беше зор голям!
    От комшиите ме хвана срам.
    Толкоз пушек, патардия...
    видят ли ме вече, ще се крият!
    :oops::oops::oops:
     
    tanyamery, milkoga1, .TAINNA. и 9 други харесват това.
  13. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Каквото направих - направих. Последния ъпгрейд за фабриката няма да го взема, време не остана. Ще си седя с фънки фабрика 3 и толкоз. xD
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Мойта фабрика е мега 9 .Стигнах до стъпката със СХ, ама ми писна и го зарезах. Кактовото такова - без акита толкоз.
    Чудя се като се рзпростре торището на 3-4 хиляди бройки, и ти стига за месец, месец и нещо, дали пак ще продават на такива надути цени, като няма да има кой да купи?
    Друго което се чудя е дали ще мога да шитна въпросната фабрика по време на ПиТ през опцията продай цъкалка и да ми я обменят за няколко хиляди пенита?
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А защо просто не я сложиш на игрището за любимци? Само предполагам, че ще би могъл да й намериш местенце там.

    П.П. Торището и 3-4 хил. да е пак няма да ми стига за седмица, камо ли за месец. А за високата цена - ми щом има кой да купува на тази цена, защо да не продават? (На мен ми свиди, купувам скъпо ако в краен случай.)
     
    dedoto, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ами нямам време да си произведа, иначе не бих купил аки.
     
  17. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Мен пък не ме е яд-стигнах само до голяма фабрика 1.даже и на полето за любимци не мога да я преместя-но голям праз на малка нива.заема само няколко квадратчета-едва ли ще изкарам повече продукция от 4 квадратчета:pПък ако излезе нещо по-достойно ще бъде шитната в инвентаря на отлежаване и ще чакам цената и да скочи до 1000 ЛГ па тогаз ша я продам:pxDxDxD
     
  18. terazinni

    terazinni Напреднал

    Стигнах до Фънки фабрика 1. За сега не мисля да харча лалота за надстройки. За 5 % повече точки няма да се охарчвам с 250 ЛГ.:)
     
    ..koni.., .TAINNA. и .water. харесват това.
  19. dedoto

    dedoto Адмирал

    На 03.04.2019 около 15:00 ч. от магазина на фермера, ще бъдат премахнати Пакет за фабрика I и Пакет за фабрика II:
    които има намерение да копува сега е момента 8)че после не се знае
    Очакваме, след това да бъде проведена последна разпродажба на ъпгрейди за фабрика - подробна информация очаквайте скоро!
    дали няма да станат като някои цакаля златни:oops:
    пък има и друго-риск губи риск печели:(
    може БП да се смилят над нас и да ни ги подарятxD
     
    .TAINNA. и milkoga1 харесват това.
  20. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И аз бях пред дилемата-да взема да ги купя ли или да чакам, ама накрая реших да ги взема, щото надали следващите (ако има изобщо такива) ще са нещо по различно или по на сметка, а може и само 1-2 ъпгрейда да дадат след това.
     
    .TAINNA. и dedoto харесват това.