Обяд във фермата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 19.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз съм на мега фабрика 3, значи ще стигна до странна фабрика 3, ама не се знае колко ще ми се играе.
    Така или иначе ми се падат все обикновени билети, досега 1 парти не съм видял, та дали обирам или не тая фабрика - ми е все тая.
    Значи съм с 27 ъпдейта назад. 10-е платени и 17 нарочно пропуснати от разни куестове. Нямам търпение да й сложа каквото там взема като ъпдейти и да й бия шута от полето, не съм й фен, имам си цербери и пътувания и други по-важни неща които да сложа на нейно място.
    Сега погледнах - аз съм скромен - имам само 5 жълти пуха. За сметка на това имам 38 оранжеви мечки и близо 30 лисичарника.
     
    Последна редакция: 19.3.19
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Като гледам доста играчи няма да дойдат на обяд във фермата. Обяда на БП не ми се вижда много вкусен o_O
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Сега погледнах малко по-подробно от 12 ниво се увеличават кутиите - та дотам ще играя. Където се предават по 1 и по 2 кутий. После да си го играят от БП.
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Гола вода е обяда, добре, че се падна 200% плевня, че събрах растението по-бързо.
    Незнам завършената фабрика как се казва, моята е :
    фънки фабрика 4
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    .TAINNA. харесва това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    .TAINNA. харесва това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Тука съм почти на средата - 3 ъпдейт който ти дават. Смятам след това просто да садя и трупам и 10-а минутки преди края ще смелям колкото мога и дотам.
     
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Оказах се права най мързеливата фермерка съм аз:D:D:D[​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши, от къде мога да купя нива за фабриката? Гледах в червената кошница и после във вазичката, но няма. Май съм объркала мястото :)
     
  10. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Не съм Муши ама да ти кажа отиди в магазина
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, не си объркала мястото. Ама ползвай търсачката, за да се видят. (Но ще видиш предложения само ако не си купила възможните 10.)
    Иначе - не през бутончето с вазичката, а през бутончето с комбайна, при оборудването.
    Ми то през червената кошница там се отива, т.е. същото е.
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря Муши, благодаря kakata13. Видях, ама май съм купувала. Имам само две възможности: ъп с мими тор и ъп със ст. Ще ги купя и дано БП се смили да пусне от някъде пак ъпгрейти ;):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  13. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    то там само туй беше по 5 броя от вид
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Сутрин е още, ама аз се наобядвах вече - фънки фабрика 6 - за мен, това се оказа максимума. А на предстоящи ъпдейти не се надявайте, така се получи и с вещерската колиба, който се усетил навреме - усетил. Успех, не стой гладен фермерю, обядвай във фермата!!!!!!!!!! :)
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    При мен от няколко дни има предложение за ъпове на фабрика срещу евро:
    1,49 Е
    3, 79 Е
    7,59
    11,49
    КОЙТО ИСКА КУПУВА, аз не съм от тяхxD.

    ПП. Побързайте, само 2,20 часа остават:p.
     
    .TAINNA. и dedoto харесват това.
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Нещо се бъркаш ми се струва. Това трябва да е разпродажбата която гледаш:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Разпродажба-на-пакети-за-качване-на-нива.17964/
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Да, точно това гледам:oops:, помислих, че е за фабриката, добре, че не купувам, щях да се мина, благодаря, диване, че ме светна, куку, какво да се прави:oops:xD.
     
    -niksan-, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    наобядвах се, фабриката е на макс:DxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -niksan-, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  19. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    аиде и аз се наредих на гредътаxD
    моита фабрика стигна до странна 4 :sleepy:
     
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    [​IMG] Приключих, стигнах до Невероятна фабрика 1.
     
    Последна редакция: 25.3.19
    .tsoni., ПЕПЕЛЯШКА, pepa551 и 4 други харесват това.