Обор киви

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от pepa_iveta1980 на 12.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pepa_iveta1980

    pepa_iveta1980 Стажант

    Някой знае ли откъде да намеря лаврови клонки, за да смеля храна за кивито
     
  2. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    също така от 2012 година имаше куест в който въведоха клонките и те останаха в играта,и на който са му останали в плевнята от тогава,може да ги ползва сега,без да има 95 ниво.
     
    lion8080 харесва това.
  4. lati24

    lati24 Младши експерт

    храни със супер храна,аз така правя докато стигна нивото
     
  5. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Жив/а да си! - хич даже и не го бях забелязала! Дори не съм правила и опит да гледам храната на кивито, щото съм 93 ниво и това си е близо милиард точки до ниво за клонка. Пък даже съм имала обилен запас от тез лаврови трънаци.
    Апропо, не виждам в календара скоро евенти за комикси, пък в мойта мелница меля снимки ...o_O
     
    milkoga1 харесва това.
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    В един от постоянните комикси в читалището могат да се ползват:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/10604/
     
  7. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Мале, нещо напоследък или работата ми идва в повече, или пък слънцето ме е напекло. Това го бях забравила!:oops:
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    докато достигнеш нужното ниво можеш да си купуваш храна за киви от пазара, ако ти се струва изгодно. Поне при мен кивито струва 9 300 мп, а храната му 4 800мп.