Обори и дървета

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от pb789987 на 14.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. pb789987

    pb789987 Стажант

    Здравейте,

    Когато сме на много високо ниво (в моя случай 85) се натрупват много обори и дървета. Знам, че има само опцията да продаваме продуктите, но нямаме опцията да продаваме самите обори и дървета. Знам, че надали съм само аз, но вече толкова много са се натрупали, че не остава място за полета (имам едно поле само за дървета и обори) отделно тези, който имам на другите полета. Чудех се дали бихте могли да направите такава опция да започнем да продаваме и дърветата и оборите си?
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    Има периодични събития, в които се продават/използват излишните ни обори и дървета.
    Това са Подарък и търговия, Фермерски експрес за стръкчета и Фермерски експрес за обори.
    А ако имаш някакво предложение за въвеждане на нещо ново в играта, разделът Актуализации и идеи е за това, изложи го там.

    Приятна игра!
     
    Последна редакция: 14.5.19
  3. pb789987

    pb789987 Стажант

    Oк, благодаря :)
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо.
    Усмихнат ден!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.