Новото читалище...

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от -helixme4o- на 26.5.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. arabela71

    arabela71 Прохождащ

    Не ми харесва новото читалище!Старото беше по-добро, с по-ясни и лесни правила.Новото е много усложнено!Трудно се разбира!Да се върне старото!
    Не трябва да се правят такива големи промени в игра, която играем от години!
     
    _ciara_antonio_ и pipi харесват това.
  2. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Аз пък харесах новата визия и функция на читалището. Определено е улеснение. Можеш да сортираш куестовете, виждаш прогреса си. Ясно е, че все още е ново и ще трябва да му се свикне, но не е усложнено, както някой се изразяват. Точно обратното.
     
    .water., Кобрелия и desi232 харесват това.
  3. desi232

    desi232 Посланик

    и аз съм на това мнение,много е лесно и определено е по хубаво от предишното
     
  4. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Излишно или не, лично аз оценявам факта, че мога да игнорирам излишните куестове. Тези с развъждането отдавна не ги изпълнявам и само ме дразниха - събрали са се 100. Сега съм си подредила списъче с 6-7 които реално ще мога да изпълня и не се губя сред многото, които ми напомнят ежедневно, че без реално финансиране ще съм дребен фермер с още по-дребни радости!
     
    .water. харесва това.
  5. rumi74

    rumi74 Подрастващ автор

    да ,определено се свиква,освен че трябва да се внимава ,къде,какво и колко се предава ,иначе е лесно ,вече си промених мнението
     
  6. goho2

    goho2 Стажант

    Определено новото читалище е по- добро!
    Харесва ми!
     
  7. miromihov

    miromihov Стажант

    еееее само простотии измисляте . варнете си хонорарита
     
    pipi харесва това.
  8. _ciara_antonio_

    _ciara_antonio_ Прохождащ

    Новият дизайн на читалището е лош, неудобен, неприятен, затрудняващ, пречи да се забавлявам с играта, подвежда.
    Моля върнете стария вид на читалището и непременно уволнете дизайнера на новия.
    Благодаря.
    >:(:cry::oops:
     
  9. aylakz

    aylakz Редовен

     
  10. desi232

    desi232 Посланик

    много е лесно даже,аз не искам стария вид,напрегнете си малко мозъците и ще го разберете
     
  11. iwalenano

    iwalenano Прохождащ

    :D:D:D е веднъж и ти да си си размърдала мозъка;)
     
    ficho_123 харесва това.
  12. monikasabov

    monikasabov Стажант

    Не е добро решение да се смени читалището. НЕ МИ ХАРЕСВА
     
  13. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Уважавам малбата на Кобрелия и се местя тук.
    Въобще не си длъжен/на да ми даваш отговор, но понеже в няколко теми протестираш, наистина много ми е интересно защо е този негативизъм. Може би моето мислене не е толкова абстрактно като твоето, но наистина не разбирам по какъв начин ти нарушиха правата на потребител с независимо и неприспособяващо се мнение като замениха плъзгача на задачите в куеста със стрелки, а списъка на куестите от хоризонтален го направиха вертикален и вместо стрелки въведоха плъзгач!?o_O Аплодирам ентусиазма ти да устояваш на мнението си, но в играта има толкова много други неща, които пречат, дразнят и истински нарушават правата особено на играчите на по - високи нива, че визията на читалището е най - малкия проблем. Все пак си свободен/на да изкажеш мнението си и мисля, че всички сме съгласни с това. И въпреки че не се чувствам от групата на форумните "акули", имам малко понатрупан опит в играта и смея да изкажа собственото си мнение като потребител - твърде дребна е промяната за толкова много рев, насочи тази огромна енергия в нещо по - полезно!!;)
     
    bubolina8 и desi232 харесват това.
  14. ficho_123

    ficho_123 Стажант

    Ах леле всичко в името на благото на ,,играчите на по-високи нива,, с нарушените права защо не се каже за преимуществата които имате в някои отношения?И тези които имаме по малко-опит да не смеем ли да изразяваме мнение ?Не мисля,че трябва да се дава насока на потребителите къде и как да използват енергията си кое е полезно и кое не.
     
    _ciara_antonio_ харесва това.
  15. desi232

    desi232 Посланик

    и какви преимущества имаме,никой не е казал да не изразявате мнения,ама за читалището нямате основания.Не е трудно,дори е опростено, AIDA_78 много правилно ви го обясни
     
  16. ficho_123

    ficho_123 Стажант

    Да доста правилно да насочим енергията която имаме в друга посока не мисля,че има право да прави такова изказване само защото не ни харесва новата придобивка.Нямаме избор ще я ползваме ,защото няма друг вариант,но форума се чете и от хората ,които работят върху сайта и нашите отзиви биха им помогнало до някаква степен в каква насока да се развива играта кое поощрява играчите и кое ги отблъсва.
     
    Radanai харесва това.
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Доколкото си спомням,абсолютно всичко в играта е претърпяло промяна в даден момент и евентуално ще продължат промените.Дали за добро или лошо,само времето показва.Но също така и си спомням,че НИЩО не е било върнато в предишния му вид,независимо от това колко много или малко критики е отнесло.Така че който не му харесва новата визия(не само на читалището)е абсолютно свободен да изрази мнение,но промяна назад няма да има.А що се отнася до изказванията на някой за делене на нови и стари играчи....ми много пъти е обсъждано,всеки е с правото си.Ако няма обаче труд и упоритост,ако щеш и от 5 години да си в играта,все още може на 50 ниво да си седиш.
     
    тралала, lion8080, georgiev и 3 други харесват това.
  18. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Опа, въпроса се премести отново към необоснованата война между стари и нови играчи. След като всеки тук има право на собствено мнение, ще чуете моето - в годините много от новите играчи са изказвали точно двете горе цитирани мнение. В реалния живот съм майка и ежедневно се боря с настроенията на един 13-годишен тинейджър, който непрекъснато протестира срещу онези с опита. Много ми приличате на него. Обвинявате ни, че пазим опита за себе си, а ако решим да изкажем "мнение" - "Що сега ни поучавате?" Вас ви дразни дребно безмислие в играта, мен ме дразни дребнавостта ви. В името на свободата на словото, ще ме чуете, пък дали ще ме разберете... - чухме протеста ви, разбрахме, че не ви харесват новостите и всичко е кауза пердута - нито ще върнат старото читалище /най - малкото щото има и доволни!/, нито ще уволнят програмиста. Относно съвета ми за канализирането на енергията, грешно съм разбрана. Под нещо по - стойностно имах предвид нещо от реалния живот. Защото ако единствената кауза е вида на читалището, ми става малко тъжно. И мнението ми не е на потребител на една игра, а на реален човек с реални проблеми.
     
    karzil, milkoga1, sm0uk3r71 и 2 други харесват това.
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    [​IMG]на мен ми допада читалището в тоз вид
     
    Valkaaa76 и xari_myri харесват това.
  20. .water.

    .water. Обсебен

    По спретнато обаче доста тряя се взираш малко дребнички ми идат картинките сега сигурно ще ме пратят на очен лекар да си сложа очила тук обичат да дават наклон на живота кой какво да прави В реалния живот всички имаме деца малки големи тинейджъри независимо от възрастта им вечно се борим с настроенията им.Насочвай те тяхната енергия в правилната посока в нещо стойностно оставете околните сами да решат къде да насочат собствената си .
     
    _ciara_antonio_ харесва това.