Новите куестове

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tanyamery на 15.8.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Август 2019 г. - Новите куестове свързани с въвеждането на новите дървета по мое мнение подлежат на изпълнение през следващата петилетка, като гледам с каква скорост се появяват на пазара най-новите дървета !
     
    ПЕПЕЛЯШКА, shiky и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ооо петилетка ще е малко. Поне още век читалището ще скърца под тежестта на неизпълними куести
     
    ПЕПЕЛЯШКА, pepa551, shiky и 2 други харесват това.
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    да саживи и здрави орлите и морските костенурки че на тях ще завещая фермата белким им стигне времето да ги изиграят куестите до краяxDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, pepa551, bubolina8 и 8 други харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Хайде на калинката в новите куестове;):)
     
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ще чакат да довърша други куести и тогава. Сега не са ми на дневен ред ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и [[Fermerkaa]] харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Докато съм жива ще копам и едва ли ще ги приключаxD, като гледам бройките, дори да не изиграя нито един евент, не съм сигурна, че петилетка ще ми стигни:mad:.
     
    dedoto, -niksan-, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Пиши си завещанието от сега какво оставяш на всеки от фамилията да няма после кавги относно инструментите и фермите :D Моето е готово та спокойно копам където ми душа иска :music:;)
     
    dedoto, ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    В живота съм социално слаба, но с голямо сърце, във фермите съм милионерка, но повярвай, никой не иска да ме наследи, дори на животxDxDxD, умра ли, горките ми ферми ще ме последватxD.
    Няма да е лошо бройките да са по-малко, а подаръците повече:p, но разбрах, че БП не ни разбира:mad:.
    Трябва да помислят и за работещите.
     
    dedoto, ka-linka, -niksan- и 4 други харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Хубаво да има на някой да е оставиш фермата,аз имам съседи който ще ме наследят:p;):)
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не можаха ли да сложат поне в два от куестовите по някой любимец,драконче кълвач ,да не ги изброявам какво можеха да сложат като награда.
    В другите два кусета по някоя секвоя ;):)
     
    Последна редакция: 9.1.20
    .water., kakata13, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  11. .water.

    .water. Адмирал

    По едни 50 гулдена дето не се знае кога ще ги вземеш само за първия куест трябват 140 000 тръстика,102 000 сибирски лук,120 000 майорана и още 4 вида китки по някакви си смешни 40_50 000 бр. Ако играя събитията и купувам китките от разсадника ще ми трябват 467 дена (1 година и 3 месеца).o_O:eek::oops:Надминаха себе си БП дали не планират да излизат вековен отпуск това ниво 300 дето не знам дали ще стигне един живот да се стигне до него и сега тия милиони китки...
     
    tanyamery, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 2 други харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Близо година когато не забравя съм купувал от магазина,но само тези който са евтини,тези който са милиони съм отглеждал,но пак не са ми достатъчни растенията.Ще продължа от магазина да си ги купувам ,скъпите ще си ги отглеждам.По твоите сметки значи след половин година ще си ги накупя от магазина:);)
     
    [[Fermerkaa]], mimi123123456, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    milena7004, .TAINNA., karzil и 4 други харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Правим редичка да пребориш и нашите. Пу съм първа :D
     
    ka-linka харесва това.
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А, да си ги нямаме такива. Всеки да си копа нивите. (Моите са ми предостатъчни.)
    ;):)
     
    [[Fermerkaa]], kakata13, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Еееее ти уби детските ми мечти xD
     
    kakata13 и ka-linka харесват това.