Новата къща на Четинко

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 26.6.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Давай ключе и почваме xD То и без ключе може който го може :p Само искай и помощ иде ;)

    по темата, три дни съм на килимчето пред колелото и чак сега даде плевнята. Иначе 10500 растения как се събират? Че и 1500 пещи малеее закъсах го ... :wuerg: А по-малката фермичка от раз оцели 3 поредни плевни вместо новата пързалка, та там само пещи ще събирам. Новата пързалка в първия ден излизаше нон стоп и се напълних с нея :D
     
    [[Fermerkaa]], kakata13 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    По-добре новата цъкалка отколкото жълтото пухче:wuerg:, като го видя и се обривам, 3 пъти подред ми го даде>:(, 85 броя имам.
    Огън още 18 златни кюлчетаxD.
     
    SKATAVKATA, [[Fermerkaa]], milena7004 и 2 други харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Растението вече е събрано,без плевня само с ямч. Остават 700 пещи минавам на дълги растения който за 12 часа да са готови:)
     
    .TAINNA., kakata13, fermer4o888 и 2 други харесват това.
  4. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    още само 650 пещи ми остават за събиране,но време има много:)
     
    .TAINNA., pepa551, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  5. Калея

    Калея Активен автор

    Не само ти ще играеш до последно, някои се очертава да не финишираме дориxDxDxD
     
    DILQNADELI, shiky, zygore и 5 други харесват това.
  6. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Поправете ме, ако греша, тъй като повече глави смятат по добре от една, която е разсеяна8):inlove: в сметките:
    Досега събрах около 20000 листа и 2900 пещи...т.е. очертава се закъсвация с пещите:cry:...Та ако правя само златни и сребърни статуи ще трябват 3350 пещи за сметка на 26200 листа...При бронз и сребро ще трябват 4360 пещи, които за оставащиге 50 часа не мога да събера, и 21100 листа...Значи остават ми около 300 пещи и 6000 листа при вариант златни и сребърни, което ми си струва изпълнимо:p.Правилни ли са ми сметките ?
     
    koteto9, .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    В това горещо лятно време, кой ще събере ум за сметки, трудна работа:oops:.
    Моя начин за този евент беше следния:
    избирах златни и сребърни фигури, меля толкова кюлчета, колкото трябват за направата на двете статуи, след като прасетата заемат крайна поза, минавам към следващите, събирам каквото ми трябва, меля и предавам и така до края:music:,
    Ех, изхабих 700-800 СТ, но се оказа успешна формула, имам само 16 харита и този път ги поразходих по полетата почти на всяко обиране, но играх на две полета, не ми се сечаха секвоите.
    Ех, трябва да призная, че не ходя на работа и обирам редовно.
     
    .TAINNA., SKATAVKATA, milena7004 и 3 други харесват това.
  8. svetyl4ica

    svetyl4ica Стажант

    помощ за топилна пещ, моля
     
  9. staneli

    staneli Старши болярин

    Ей..., ама не мога да не се похваля, че от кога я чакам.... , излюпи ми се най-после прословутата чинчила от загадъчните от това събитие. Чудо направо.:inlove::):inlove:
    пп. бях забравила да ги изкарам двете загадъчни оборчета, ама тая сутрин ги сложих на полето....
     
    joujoujouj, karzil, .TAINNA. и 8 други харесват това.
  10. ТИН

    ТИН Обитател

    Аз/без нито едно "хари" !/ завърших евента вчера !
     
    pile-pale, .TAINNA., kakata13 и 2 други харесват това.
  11. ivanzac

    ivanzac Подрастващ автор

    На ниво 6 бронз пише, че ще получим 5 дървета "Атакама", аз получих 3.
    Къде е грешката?
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama BG

    Грешка във ФАЯ, в играта е правилното количество.

    П.П. И к'во сега - няма екип, отвори ми работа да опрайвам xD.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Бравоооо :D Затова и теб си те обичкаме както всички от екипа :inlove::D

    п.п. Завърших евента още в петък, но имах гости и не стигнах до тук да пиша :D Приятен евент, хареса ми ;)
     
    Последна редакция: 2.7.19
    dedoto и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От оборите: жълт таралеж и жълт щъркел и това, ако не е боклук, здраве му кажи:mad:.
    Затова харесвам да ми дават 1 обор чинчили, вместо 100 загадъчни боклука, дърветата са същата глупост>:(.
     
    bubolina8, dedoto, -niksan- и 2 други харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Добре ме подсети, че моите се събраха много, а съм захванала куестите за секвоите. Копам като луда до замайване xD
    Не се ядосвай мами, ще се падне в някой куест, като ги пуснат и тогава ще дойдат в пит ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, ka-linka и 2 други харесват това.
  16. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Сложих ги да се люпят разни тайнствени обори и дървета да разнообразя гледката синя на сибирския лук
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Надявам сеxD, свикнах да чакам по 4 месеца, поредната глупост на БПxD.
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  18. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Да се похваля в малката ферма ми се излюпи топола:D
     
    tanyamery, pepa551, Каспаретка и 3 други харесват това.
  19. svetyl4ica

    svetyl4ica Стажант

    имам нужда от още топилна пещ, който може , да помогне , моля!
     
    esz102 харесва това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ето че Четинко го обзаведохме, ами сега да му пуснем в двора рисове, да му пазят новите статуии.
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.