Нива в основната ферма

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от *GRACIELA1616* на 12.9.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. *GRACIELA1616*

    *GRACIELA1616* Младши експерт

    Нивата в основната ферма трябва да бъдат актуализирани.
    Не е нормално в Бахама при наличие на 4 полета нивата да са 600, а в основната да са смо до 200.
     
    Торнадо73 и DAN63 харесват това.
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Със сигурност скоро ще бъдат актуализирани, т.е. увеличени, но резултатът от това упражнение едва ли ще те амбицира.
     
    lyd_s_motika, .water. и xari_myri харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    При тези милиони точки ,който се искат за бахама,особено последните нива , ще се пенсионираме :cry:xDxD
    Трябва да пуснат небесни редове който да дават за 24 часа по 10 милиона точки;);)

    Ако съм нов играч ще се откажа да играя ,само като видиш какво те очаква:(:(:(:(
     
    Последна редакция: 14.9.17
    .tsoni. и DILQNADELI харесват това.
  4. DAN63

    DAN63 Обитател

    Вярно , нов играч би се стреснал , но ако си стар играч и от 2 години тъпчеш на ниво 200 , в очакване нещо да се промени и да пуснат още нива , тогава какво ???
     
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Рано или късно пускат и натрупаните точки автоматично ще вдигне нивото над 200.Въпроса е да се вдигат по умерено уж,щото примерно с острова както направиха,не плаши само новите играчи ами и по старите...че наистина с тия милиони вдигане няма....
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тук според мен вече опира до това колко играчи тъпчат на ниво 200 и колко са драпащите за 100 и след това от 100 нагоре.
    (И може би най-вече здраво плащащите играчи.)
    Лично мен тъпченето на 200 не ме притеснява, щото не съм бързала с някои други неща и си имам предостатъчно занимания във фермата и сега. Никога не съм била цъкалкова ферма, няма и да бъда, това са моите разбирания за гоненето на точки, но всеки да прави каквото и както знае.
    И какво от това? Играта продължава. Пък докъдето я докараме :D.
     
    [[Fermerkaa]] и pepa551 харесват това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    А,мен ич не ми дреме,ако ще и хиляда да ги направят,и аз си бутам по малко,нямам амбиции огромни,тъй че квот такова,докъдето дотам,както казваш и ти.;)
     
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще пуснат още полета ,тогава или цъкаш на ръка по-малките полета или плащаш за комбай защото няма да можеш на ръка да е оправяш фермата:cry::cry:
    Другия начин ,казваш майната му и се отказваш:):):):)
     
  9. DAN63

    DAN63 Обитател

    Тц , на ръка не съм цъкал , не цъкам и няма и да цъкам , а и не съм плащал за нищо в тази ферма с реални пари , докато играта ми разрешава да си купувам комбайни с лалогулдени на 50% , ще си продължавам да си садя и бера с комбайнчето...Ще кажеш - ами откъде гулдени ? Играта дава достатъчно опции за да се снабдявам с гулдени , които поне за комбайн стигат засега :):):) А докато това е безплатно , ще играя , няма да и бия червеното хиксче... ;););) А в момента , в който ми се извият ръцете за реални пари за игра , ще закарам курсора на мишката до горния десен ъгъл , има и други игри и начини за отмора и забавление... :)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Бе то имаше и други начини,ама...вече...:eek:
     
    [[Fermerkaa]] и DAN63 харесват това.
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз цъкам само и единствено на ръка. И 10 полета да направят, приветствам с 2 ръце. Мразя купоните, активирам ги просто да изтекат.
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Отвори тема с предложение да могат да се подаряват купони,и раздавай има много фермери дето ще им се зарадват.
     
    KARAKONJO и DILQNADELI харесват това.
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Знам, особено на най - големите, тях най - ги търсят. Не отказвам и размяна - обор - неонов, цъкалка, 1-2 милиона за купон
     
    aylakz харесва това.