Непрекъснато изчезващи бройки от играта !

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Dila1111 на 3.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Хубав ден на всички,
    имам проблем, на който не обърнах много внимание мислех, че в мен е недоглеждането, ама на ето сега : про предаването на еди колко си бройки да речем тинтява, в ниво един кое си, излиза потвърждаващия прозорец, аз потвърждавам бройката, след това мигновенно се появява нов, който набързо ме пита искате ли един коко си броя да доставите ще ви останат - един колко си и ме стряска вече, докато сега не го рагледах, ама и то не се задържа много ! А два или три пъти съм му давала потвърждение и се чудя защо ми липсват бройки, за около 200-300 става дума всеки път ?! Лалво пак стана , що за чудо е това ? Защо излиза втори път и втори път иска да ми вземе бройките ? И аз като си мисля, че играта забива и ми отваря всъщност истинското потвърждение и съм му дала няколко пъти 2ри път ДА, та се чудя какво става. Моля да ни уведомите какъв е този проблем, не е от моя браузер непочистен, комп или нета !
    Благодаря,
    ПС не съм се засилила да изигравам целия куест, знам за какво играя и такива по200-300 броя като изчезват в небитието то ми заминава куеста !
     
  2. krisi026

    krisi026 Младши експерт

    засях,играх, но сега не мога да вляза да си обера реколтата. така беше и вчера. играта ми се провали ид16044600
     
  3. pepa551

    pepa551 Анализатор

    не ми се отваря играта. син екран и някакво малко прозорче. и вчера беше така ид 26084662 тази заран засях
     
  4. si96

    si96 Прохождащ

    обирам си поленцето 560бр. еделвайс,докато стигна до площада бройките стават 420.Кравите и козите ли ги опасаха?
     
  5. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Ами , да чезнат, аз разбира се първо помислих, че не доглеждам, ама то...горе съм обяснила как ги яде
    Защо по два пъти иска да потвърждавам предадени бройки и те наистина изчезват ? И защо в най-краткия куест естествено ?!
     
  6. krisi026

    krisi026 Младши експерт

    ИМА ЛИ НЯКОООООЙ КОЙ ЩЕ НИ ОТГОВОРИ
     
  7. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Явно не. Пиши го бегал тоя куест, макар че аз поне оборите минах, но не е в това въпроса !
     
  8. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Тъй като и аз се прекарах един път, обърнах внимание на това което става. Има закъснение при предаването и отчитането на бройките. Ако не се изчака да отчете предадените бройки могат да се предадат още веднъж.
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    а семето дет засяваш след бране махаш ли:eek:щот кат та чета ми са струва,че береш 140 полета те дават 560 бр от тях сееш 140 бр и ти остават 420:)
     
  10. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Добре, ама това какво общо има с прозореца , който се появява за предаване на бройте втори път като ми прави впечатление, че и с минус ги отброява, като ти поисква и останалите да предадеш, последния път не го направи (преди малко) иначе, чаках да направя принтскрийн
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    при мен излиза прозорец да пита за последните 10 бр :)примерно имам300 бр тинтява предавам ги то ми зема 290 и ма пита за др 10 като ма предупреждава,че ако ги дам ще остана с 0 бр:)
     
  12. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Да, това е проблема, че ако не ти стигат обикновено те пита за последните 10 , а при мен поне последния случай ме попита втория път (при току що предадени един колко си - не помня, но не са 221), та ме попита сигурни ли сте , че искате да предадете -(минус) 221 и няма...не знам си какво , да ви останат да черем. Ако да речем съм имала 551 и предавам 300, веднага ми излиза прозорец, който ме пита дали искам и другите 221 да предам, а няма къде да ги предам, там не би трябвало да има вече такава опция, знаете изчезва като си предал точния брой...?!
    Демек, запитаването е за 100тици не за 10 бройки, при вече предадени исканите за това ниво...
     
    bubolina8 харесва това.
  13. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Няма ли да даете обяснение какъв е този бъг , който очевидно е постоянен и сега загубих 400 броя зелен чай !!!!!!!!!!!
    [​IMG] http://prikachi.com/images.php?images/547/8097547N.jpg

    http://prikachi.com/images.php?images/549/8097549t.jpg

    http://prikachi.com/images.php?images/555/8097555f.jpg

    http://prikachi.com/images.php?images/556/8097556y.jpg

    някой ще ОБЪРНЕ ЛИ ВНИМАНИЕ ЗА НЕ ЗНАМ КОЙ ДЕН, ЧЕ ИМА ПРОБЛЕМ С ИГРАТА И ИЗЧЕЗВАТ БРОЙКИ ! ЕТО ГЛЕДАЙТЕ !
    зАЩО СЕ ПРАВИТЕ НА НЕРАЗБРАЛИ, ПРОБЛЕМА Е МНОГО ГОЛЯМ ! нА ВСИЧКИТЕ КАРТИНКИ Е ПОКАЗАНО САМО ЕДНО НИВО ОТ КУЕСТА СЪС ЗЕЛЕН ЧАЙ, на картинка 21 се вижда идеално проблема, имам доставените бройки, отчетено е със зелвеното чекче, а ми иска да доставя още 650 ?!!!!!!!!, на останалите да обясните какво се случва с тази маракуя ?!!!!!
     
    milena7004 харесва това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, попитала съм за проблема от първата ти снимка с минусовите бройки, ще видим какво ще ни кажат. Поради натоварения със задължения компютър, добре е, когато пускаш в някой куест продукция, да изчакваш малко, да се разходиш из фермата или да рефрешнеш, за да се увериш, че са ти приети предадените стоки.
     
  15. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Най-накрая !
    Но това е по-големия приоблем , ето сама виж , при предадени бройки и отчетено, че са предадени за това ниво иска да предам цели 650 отгоре, логика никаква няма и това се случва почти непрекъснато от може би месец насам ! http://prikachi.com/images.php?images/556/8097556y.jpg - това е последния принтскрийн със зеления чай, намираш ли логика ?
    И компютъра ми нито е натоварен , нито има как тази игра да го натовари с нещо, но и така да е, съм изчаквала за всичко достатъчно от първия проблем, който съм имала с играта ! Както виждаш появява се сериозен проблем в няколоко варианта, защото горим с бройте, а чая е за острова и е по 9 часа ! И въобще няма значение какви ще са бройте, но много често при недоглеждане, а и хората не знаят,ч е има такива проблеми предават в небитието небивали бройки. Аз в началото така се прецаках , включае и вчера от неочакването да поиска отново 3 пъти повече предадените вече бройки, както после стана и успях да го запазя ,з а да се види. Вижте за какво става дума, защото хич не звучи малко , поне за мен не е и да ми изгаря ей така труда и настроението няма да я бъде. Виждаш колко пъти какви различни неща се появяват, сега няма как някой да каже, че няма проблем когато успях всичките да ги запазя ! Надавам се да предадеш и останалата част от проблема ! Ще чакам решение !
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Докато чакаме за отговор те моля, да бъдеш по-внимателна и да изчакваш отразяване на действието си, когато предаваш продукция. Когато се случи така, че си предала бройки и не са отразени, не предавай наново, а се обади и изчакай за проверка. Трябва да проследим какво се записва в системата...
     
  17. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Ок, ще бъда, както видяхте веднага когато можах го документирах и го качих. За напраед ще го продължавам да го правя, доста е непроятно всяка стъпла на играта да документирам, ама ...
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Добре си направила, когато можеш или видиш нещо странно да успееш да го запазиш. Така ще помогнеш и на нас също.:)
    Надявам се да няма други такива неприятни случки.
     
  19. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Ето го пак започна , но сега нямаше как да покажа, обяснявам, всичко си е наред играта е включена преди час, обрана и засадена. Сега исках да изиграя първото ниво от сегашния куест, ето какво се получи : Дадох исканите 100 майчина обич и 40 лупи, обаче моментално ми поиска 2ри път дадам 40те лупи. Нямаше смисъл от принтскийн, защото втория път искането неше обсолютно същото като първото (без минуса) , просто ме попита веднага дали искам да доставя 40те лупи(отказах разбира се), при вече дадени, а отдолу не се вижда , защото се скриват под прозорчето с въпроса, ето сега провери какво стана, нищо повече до момента не правя, след малко пак ще предам и ще казвам какво става.
    ID: 38998149
     
  20. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    В момента ти е отчетена като приключена 1ва задача сребърната стъпка. След предаване на продукция рефрешвай с F5. Ако искаш при следващо предаване на стока да го направя аз вместо теб, следвайки твоите указания...