Неонови обори IX

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 5.6.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    ако имаш неотворени руни на дървото и банани в храма на Бахамарама, там също има СХ

    На мен ми струваше 600 СХ и селектирани, които имах, а където нямах си ги купих - пенита бол, СХ е по-ценна....селектирах само за телескопи:)
     
    fermer4o888 и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Огледай куестите в читалището. Отбележи си със зелено важните за теб, които дават СХ, СТ и други екстри и гледай да ги изиграеш. Всички сме минали по този път :)
     
    fermer4o888, mimi123123456 и -niksan- харесват това.
  3. -silvieva-

    -silvieva- Напреднал

    Аз приключих с евента, а при бобрите и слоновете ме спаси, че отворих руните със селектирано животно, което и при двете е около 200 и няколко хиляди, понеже накрая не ми останаха нито супер храна нито обикновени животни за селекция.. успех!
     
    Самардапа, fermer4o888, mimi123123456 и 2 други харесват това.
  4. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    И аз приключих. Голяма мъка беше , но сега пък си имам общо 12 неонови обора. Така че съм доволна от наградите. Ресурсите сега са на нула, започвам да произвеждам за следващото.
     
    [[Fermerkaa]], AsparagusMintCandy, fermer4o888 и 2 други харесват това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Нацяло ли го изигра?
    На мен ми се наложи да направя излишни селекции за стойността :wuerg:, не исках да ги купувам от пазара, че цените удариха тавана.
    Сега си имам телескопи за още 2 животниxD.
     
    riomde, -niksan-, fermer4o888 и 5 други харесват това.
  6. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Да, нацяло и селектирах само за телескопи. Наложи се да купя 2-3 пчели, но имайки предвид как се събира СХ бих прежалила още някой милион пенита ако се налагаше, от колкото да селектирам селекции, да хабя СХ и да разчитам на случайността. Радвам се, че си завършила събитието...заслужаваше си, защото играеш за 4 обора, а на разбора се оказват 12 неонови обора, което си е много добре :)
    Благодарение, на това, че при подобни събития купувам селектирани животинки имам СХ за още 10тина подобни задачки
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, riomde и още 1 човек харесват това.
  7. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Благодаря на всички за съветите,които ми дадохте.:music:
    Събрах малко СХ от два куеста в читалището. Успях да предам и като награда беше 25 бр СХ.
    Не се отказах благодарение на Вашите съвети и продалжавам до край :D
     
    -silvieva-, [[Fermerkaa]], kakata13 и 4 други харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Финансово не съм много в час и затова се наложи да селектирамxD, харча парите за глупости и често оставам на границата на бедносттаxDxDxD:oops:.
    Радвам се, че поне с животните съм добре, мелницата мели само СХ и така успявам да събера за такива събития.
    За сега се придържам към девиза:
    ЗА БОГА , ХОРА, НЕ КУПУВАЙТЕ!!!
    Иска ми се да играя БЕЗПЛАТНА ИГРА за удоволствие, макар, че в последно време не се получава, старая се да е безплатна, но удоволствието....>:(.
    Колекционирам стикери и редове, затова продължавам да играя евенти, които искат безброй растения, животни, изкачащи, СХ, СТ и други нещица:mad:, незнам до кога, но се надявам да започнат да намаляват бройки и други подобниxD:p.
     
    -silvieva-, [[Fermerkaa]], mimi123123456 и 4 други харесват това.
  9. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Има ли предвиден нов бейби бум в рамките на събитието?
     
    Последна редакция: 11.6.19
  10. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За сега не.
     
    bubolina8 харесва това.