Необходимо е място за оборите?

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от .milen4o. на 1.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Искате ли повече място за обори?

Гласуването е завършено на 2.4.16.
  1. ДА

    60 глас/а
    85.7%
  2. НЕ

    10 глас/а
    14.3%
  3. Не мога да реша

    0 глас/а
    0.0%
  1. .water.

    .water. Адмирал

    За тези ,които имат менажерии и така нататък ,а тези които нямат какво ги грее отвиването на кранчето?
     
  2. baiete

    baiete Болярин

    Ми ако имат желание да ги вземат ще се борят . Ако можеш да сложиш двадесетина обора дали няма да се стремят да я имат и тогава ще ги вълнува . :p Мое мнение е , че ще са доволни аз от 6 слота прибирам по 22 гадинки от 4 полета вярно от 5 неонови и 1 червен / за жабоци / и съм доволен . Сега ще цъфне цитат , че не всеки има и неонови обори .
     
    Последна редакция: 8.11.16
    ..koni.. харесва това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Борим се ,но не се събират лесно толкова звезди сега сигурно ще кажеш ами да сте се регнали по-рано в играта и ще имате:)
     
    baiete харесва това.
  4. baiete

    baiete Болярин

    Не ти може да си с рег преди мен секи решава за себе си как да играе имам комшй който са на по-високо ниво от мен а нямат звезди не обвинявам никого само споделям мнение :p ;) , и моето виждане как може да се направи повече место за обори, дървета и производства . Никой не ангажирам с него :)
     
    .water. харесва това.
  5. baiete

    baiete Болярин

    Мой те са само то от куестове и събития да съм се излъгал 1-2 да пусна sms за направи си дърво и не мисля да инвестирам в играта реални пари . Елените и хипопотамите ги чакам от доста време а последните 4 дървета са някакъв мираж но когато се пръкнат . Все някога ще додат от някой куест или ПиТ ;) Просто си казах виждането как може да се реши проблема с повече място за обори . Но БП искат кинти и едва ли ще им е изгоден този вариант :p
     
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Няма смисъл от нови полета,да пуснат нови ЪПГРЕЙДИ за менажерията ,манифактура ,разсадник,да се надграждат както небесната градина.В началото беше оскъдна от към редове,после в много задачи временни печелим редове:).
    Може да въведат в следващи задачи да печелим ЪПГРЕЙДОВЕ , да решаваме за кое, да си го използваме, да ли за менажерия ,разсадник или за манифактура.
    Задачата която изиграхме кучешки живот,на едно място търсим една цъкалка на друго място другите цъкалки ,на друго място взимаме реда.
    Така може ,да бъдат направени временни задачи ,за надстрояване на менажериите манифактурите и разсадника.
    Да взимаме като награди бормашини ,планове ,като награди и ЪПГРЕЙДОВИ
    Менажерията, манифактурата и разсадника може да стане с безброй обори и дървета и работилници който да можем да слагаме.
    Дори и с тези въведения ,да се въведат пак ще бъде малко мястото за обори.
    Както много играчи имат всички небесни редове и те са малко , да си сложат всички цъкалки.;)
     
    ..koni.., mell и baiete харесват това.
  7. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз съм си разпределила оборите по няколко на поле, така че не мисля че ми трябва още едно поле за обори. Вярно не са всичките, но си избирам няколко обора, натрупвам животни от даден вид и ги сменям с други, а и неоновите и останалите ъпгрейди на оборите доста помагат (без жълтите ъпгрейди). На едно поле имам и плодородни полета, обори и дървета и всичките ми полета са в този вид, дори и тези на Бахама. Нямам още менажерии, манифактури и т.н., но честно казано на този етап не ми и трябват.
    Сега полето на Рошко стои празно, но накрая все ще го разработят и може да се окажем с още едно допълнително поле, но за какво - това БП ще обади. ;)
     
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Полето е за разми такива платемо-благотворителни мероприятия.
    Манифактурите и др са интересни като идея, мо е тъпа да сложиш кокошарник или гъсарник или кукувичарник и да речем ясла и всичко да расте за 12 часа. А аз харесвам да си се любувам на анимациите и звузите на животните и искам да си наслагам всичко, Имам 20-30 кокошарника за да ги изпозлвам, не да събират прах.