Необходимо е място за оборите?

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от .milen4o. на 1.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Искате ли повече място за обори?

Гласуването е завършено на 2.4.16.
  1. ДА

    60 глас/а
    85.7%
  2. НЕ

    10 глас/а
    14.3%
  3. Не мога да реша

    0 глас/а
    0.0%
  1. .milen4o.

    .milen4o. Прохождащ

    Няма място за всички обори.Време е да помислите за това!!!

    искате ли
     
    Последно редактирано от модератора: 3.11.16
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    да така е непрекъснато пускат нови и нови обори да не говорим за спечелените от куестовете. Аз нямам място къде да ги сложа само за да видя какво ще се падне, какво остава за да ги използвам. А за тея дето имат цветни производства и обори не знам как се справят. Аз махам полета за да мога да слагам обори ама и това ще свърши. Накрая ще станат да се хвалим кой има повече бройки. Аз един куп задачи за животни и производства съм ги зарязал няма място за оборите.
     
    .water. и sessilija харесват това.
  3. .milen4o.

    .milen4o. Прохождащ

    Това е съобщение е към основателите на играта нека помислят върху това.
     
  4. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Стига отваря едни и същи теми. Полетата са си достатъчно. Дори да ги направят 20 пак няма да стигат. Това е дискутирано поне десетина пъти досега и всеки път е обяснявано как да си подредиш играта. Няма как едновременно да правиш всичко. Намери баланс м/у животни и растения. Избери няколко животни от които да натрупаш бройки за развъждане. После ги смени с други и така докато ги изредиш всичките.
     
  5. maria0611

    maria0611 Прохождащ

    а защо да няма едно поле само за животни,стига сме ги прибирали и изваждали
     
    desi232 харесва това.
  6. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    И ще стигне ли едно поле?
     
  7. .milen4o.

    .milen4o. Прохождащ

    Да 4 полета за растения и животни ще стигнат.По 2 полета за всяко.
     
  8. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Да, също така не би било никак лошо, ако има дърво, което да ражда 48 часови купони за селскостопанска техника. И ХХL такова за 168 часови...:cry::cry::cry:
     
    Последна редакция: 3.1.16
    ..koni.., маринката74, aylakz и още 1 човек харесват това.
  9. koteto99

    koteto99 Прохождащ

    и не само за оборите
     
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Защо пък да трябва да ги вадя и слагам? Аз да не съм се бъхтил да отгледам животни за да си направя жълт оранжев и червен обор та щом достигна до розов или неонов да ги разкарам. Искам да си се радвам на моделите и шаването на всички. Въпреки че си иман произвеждащи дървета си искам и оборите. Мен ме радват моделите и как шава всяко.
    Другия въпрос са специалните обори - и за тях трябва да има място. Не искам да имам 4 жаби и 5 петела и да ми седят само за красота в склада. Скръндза съм и предпочитам да продавам на вас а не да ви обогатявам аз. Не съм ги гледал тия животни та друг да им се радва, а ма ха! Също така трябва място и за тия между 5 и 10 тайнствени стръкчета които печелим всеки месец.
     
    маринката74 харесва това.
  11. maria0611

    maria0611 Прохождащ

    Да предложенията са доста хубави и трябва да се помисли,защо да слагам едни ,а да вадя други---знам ли какъв коест ще се зададе че да извадя точно тези животни или дървета
     
  12. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Моето мнение е, че ще е хубаво да има друго поле , на което само обори да могат да се слагат.. Но ако пуснат такова поле ще започнем веднага от сорта .. " кое по- напред да слагаме на това полее... за нищо не стига" и т.н. , но ние сме си българи и винаги нищо няма да ни стигне и ще искаме още и още.. проблем имахме и с пълнолунието.. беше ни тясно и малко , искахме да садим на още едно поле, вместо това ни пуснаха едно ново и само за пълнолунието, но мисля, че е справедливо така.... таа ако пускат поле само за обори ще е хубаво :)
     
    olinka_90 харесва това.
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Дам, поле само за обори е добре, но е добре да си остане и възможността да си седят и на другите 3 полета.
     
  14. megilana

    megilana Подрастващ автор

    Аз съм нова в играта, но като чета написаното тук, явно мястото е доста ограничено. Ами най-добре е да се махне тази дървена рамка на играта и така ще се освободи повече място. За какво е този страничен фон? На негово място могат да се сложат много неща. В другите игри на БП също има рамки, но имаш възможност да ги махнеш и да си разшириш екрана. Програмистите трябва да помислят върху това :)
     
    *iovana* и .water. харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Така се надявах тези менажерии да събират поне 40 обора, да, ама не, само 8 са се откъснали от сърцето им и то вторите 4 незнам кога ще ги взема, няма и няма бормашини:mad:.
    Наистина трябва да се измисли нещо, омръзна ми за всеки куест да махам и после да слагам дървета и обори, а те не са никак малко.
    Имаше предложение за бутон, автоматично да се връща стария вид, но и на това не обърнаха внимание, ние пишим, те не четат, с една дума кучетата лаят, керванът си върви.
     
    маринката74 и -helixme4o- харесват това.
  16. aylakz

    aylakz Редовен

    xDxDxD
     
    ..koni.. и маринката74 харесват това.
  17. rumi74

    rumi74 Подрастващ автор

    аз мисля че не ни трябват повече полета ,на основно растения ,на пусто поле - животни ,горска поляна -дървета ,всичко е наред само кво стана с рифа те това да оправят ще е интересно да се види
     
  18. milkoga1

    milkoga1 Господар

    После може и на някоя чуждоземна планета колония да открият,както и подземен град xD
     
    тралала и lion8080 харесват това.
  19. tani1980

    tani1980 Полубог

    Аааа не, благодаря.То Космос, ракети.... Подземни галерии, вагонетки....
     
    lu4o харесва това.
  20. baiete

    baiete Болярин

    Нужно е само да отвият кранчето на бормашините и да пуснат повечко ъпгрейди 8)
     
    ..koni.. и tani1980 харесват това.